Pages

Sunday, February 19, 2012

le basketball

Hakkasime emmega enne ühtteist tuisuga mööda Piibe maanteed Torma poole sõitma, sest Joosepil oli korvpall seal ja kuna ta ei saanud mu sünnipäevale tulla, otsustasin ma minna ta mängu vaatama. Tee oli lihtsalt kohutav, kinnituisanud ja libe. Umbes kahe tunniga jõudsime Koerusse, kust leidsime mingi pisikese poe. Kühveldasime korvi joonistustarbeid, HARJAVARSI ja muud vajalikku täis ning ülejäänud osa teest tegin suurt plakatit.
Mõne aja pärast jõudsimegi Tormasse ja kuna ma olin hoolikalt eeltööd teinud ja uurinud välja selle pommiaugus asuva spordihalli asukoha ja sinna viivad teed ja isegi bussipeatused, leidsime varsti Lullikatku ja Liikatku teede vahelt selle maja ülesse. 

Vedasime harjavarred, kleeplindi ja kokkukleebitud tähed spordihalli, istusime kuhugi nurka maha ja hakkasime neid kokku genereerima. Lõpuks kleepisime selle kleeplindiga tribüüni külge kinni ja esimese veerandaja lõpuks oli ilus värviline "GO JOOSEP!" üleval. 

Mäng ise ei olnud kõige parem, tuleb tõdeda. Ma nüüd ei teagi, kas segas plakat või meie kohalviibimine või lihtsalt juhtus nii. Lõpuks polegi tähtis vist. Esimese mängu nad siiski võitsid. 


Siis andsin talle Koeru-Karu ka üle (Koeru poodides ainult selliseid karusid ja pakse kaelkirjakuid müüaksegi) ja emps sõidutas mu mööda reaalset liberada koju. Teise mängu kohta ma veel ei tea ja final fouri kohta ka mitte, aga vähemalt oli lõbus ja huvitav. Ja loodetavasti jõudis emps ka elusalt koju. 

Le teddy ja le Paula

JA ENNE KUI TA TORMAST KOJU JÕUAB ja käsib mul pildi maha võtta, siis le Joosep ja le teddy 

3 comments:

josssa said...

Be jelaous everyone, mul on megacool tüdruk ja kujutage pilti, ta ema viitsis 3h kuhugi Tormasse sõita. How cool is that??

Eneken said...

Tasuta neljatunnine jää- ja lumerajaharjutus + kvaliteetaeg värske 16-aastase, vildikate, harjavarte ja korvpalliga + kokkuhoid Paula bussipileti pealt ;)... a seriously cool Sunday :D Nii et aitäh!

Paula said...

Aitäh teile mõlemale pigem :P