Pages

Thursday, February 9, 2012

le ballipostitus

Okei. Nii. Ma ei hakka teile pikka juttu ballist kirjutama, aga ma lihtsalt mainin ära, et see oli väga väga awesome ja mul pole vist midagi halba öelda selle kohta. Palju uusi härmatuttavaid, palju rumbat :D ja üleüldse tantsimist, kõige perfektsem ballideit, kõige ilusam kool ever. Ma pean tõdema, et kuigi mulle meeldib Treffner seest, siis Härma on lihtsalt palju rohkem coolio.

See on mingi tükk aega tagasi tehtud pilt, mida ma ei saanud blogisse panna, sest oleks mõnel üllatuse ära rikkunud või midagi. Ja seda ümber jutustada on väga keeruline. Kõik oli super. That's it. Mul oli isegi täitsa suva, et ma viini valssi ei osanud ja blabla. Tore oli, who gives a damn? Ja kõik olid nii ilusad :)


Anyhow, ma ei oska teile muud öelda. Photoboothi kvaliteetsus on ka äge, aga ma luban, et te saate perfektseid ballipilte, kui ma need mingi aeg välja kaevan kusagilt :P Igatahes, ma tahtsin officially blogis aitäh öelda Enelile, kes oli mu emotsionaalne ballieelse ärevuse tugi ja ka materiaalne tugi :D Aveliisi, kes oli samuti mu moraalne tugi :) Kristit, kes oli üliarmas ja soovis mulle ilusat ja edukat balli! Ja Joosepit, kes tegi sellest üliilusa balli :) Ja kõiki teisi, kes mul unise peaga meelde ei tule :)

Ma nüüd vahelduseks magan :) Ja tsau uutele followeridele, te olete awesome'id. Ja mul läheb koolis hästi. See oli väga tähtis vahemärkus :D Okei, ööd! :)

4 comments:

josssa said...

no probs. ja tõsi ta on, et väga awesome õhtu oli!

Paula said...

aww :)

Eneken said...

Päris unine postitus on :D Nurr :)

Paula said...

ei ole nii hull ka ju :D
nurrjaa