Pages

Saturday, February 11, 2012

Happy b-day, Paula blogi

Eilne oli selle aasta teine kord, kui ma reedel kooli jõudsin. Olümpiaadide jaoks kordamine reedeti on muidu hästi tore, mulle meeldib :D Anyhow, reedeti ei toimu koolis eriti midagi. Eile olid korvpallivõistlused koolis, Härma tegi head tööd seal. Ma olin niisama sneaky ja kuuenda tunni ajal läks TRG 9.a intellektikale. Oli VÄGA huvitav :P:P

Wednesday Night Regatta @ Annapolis '11Millalgi käisin muusikakoolis ja peale muusikakooli läksin koju. Sõin esimest korda päeva jooksul, tubli nagu ma olen. Siis sõitsin bussiga linna ja saime Joosepiga kokku. Istusime bussi peale ja sõitsime Richi juurde Ihastesse. Ja ma loodan, et kellelgi pole midagi mu blogis olemise vastu, aga seal oli superfun. Mul polnud oma kunagisest Wii GH skillist mitte midagi alles, mis on nii kurb, nii kurb, nii kurb. Aga tore oli ikkagi. Me mängisime Joosepiga paar lugu easy peal ja siis tegime kahe peale easy taseme trumme :D Mingi hetk läksid kutid päris kitarride peale üle, Joosep ja Kalle tegid keemiat, ma laulsin neile esimest häält natuke ja siis mingi hetk hakkasime me Joosepiga linna tagasi liikuma. Tegime ühe viimase kollektiivse Mad World'i veel ja nad laulsid ukse peal Your Betrayal'it ka :D Lihtsalt super.

Frankie :P

Ja siis õhtul ma vajusin lihtsalt ära, sest ma olin jõhkralt väsinud. Hommikul olin niisama sleepyhead. Millalgi tuli Eva Lea läbi, mängisime kitarri (ta on vasakukäeline, hell yeah) ja olime awesome'id. Wiid mängisime ka. Anyhow, millalgi läks ta ära ja ma läksin linna sõbrapäevakingitusi ostma.

Mu Smithsonian'i päev :P

Tegelikult on mul teine missioon täna :D Mu blogi sai kolmeaastaseks täna. Ja kuna MULLE meeldivad faktid, siis siit tuleb hunnik blogifakte. Mu esimene blogipostitus oli 11.02.2009 (cap. obv.), koos selle postitusega on mu blogis avaldunud 830 postitust. Kuigi mul oli vahepeal mingi counter, mis pani mõnuga klikke juurde, ütleb blogger, et kogu selle kolme aasta jooksul on mu blogi saanud 84,228 vaatamist (emps, 100,000 can still be yours!), kusjuures keskmine päevane klikkide arv on 100 kuni 200 (oleneb, kui huvitav mu elu on). Kommentaare on kirjutatud 1904 ja mul on 177 followeri. Kõige rohkem ümbersuunamisi on Greta blogist ja Google'ist (such a surprise). 13% mu blogilugejatest kasutavad Internet Explorerit (why, guys??). Kümme riiki, kust mu blogi kõige rohkem vaatamisi on saanud: Eesti, USA, Saksamaa, Rootsi, Hiina, Soome, Norra, Argentiina, UK ja Iirimaa.

Lots of PhotoBoothi pildid. 

Fun fact: Ma igatsen om VYoud. :D Ja natukene vlogi võib-olla. Aga since keegi ei huvitu minust isegi mitte Formspringis, siis pole vist väga mõtet. Anyhow. :P 

EDIT: got the balli pic

Yes we do look fab :D

No comments: