Pages

Thursday, February 2, 2012

99 luftballons

So yeah!

Eile ronisin kooli, matemaatikas õppisime mingit lasteaia värki jälle. Umbes et üks kolmnurk pluss teine kolmnurk pluss kolmas kolmnurk võrdub üks hulknurk! Anyhow. Muusikas oli tunnikontroll. Saksa keel oli hard work, tho' meid oli 13 24-st. Inglise keeles pool tundi vlogisime ja ülejäänud aja kuulasime Inglismaa koolisüsteemist tarka juttu. Eesti keeles kuulasime tarka juttu, kuidas kõnet teha. Peale eesti keelt oli meil Marise ja Janely'ga eesti keele olümpiaadiks kordamistund. Hard work. Mingi vahetund mängisime Ergoga algklasside koridoris ping pongi.


Peale seda kõndisin koju, sõin kiirelt midagi ja läksin Eneliga linna. Käisime Abakhanis ja siis läksime mulle kingi vaatama. Käisime mingi kolm poodi vist läbi, kus ei olnud eriti midagi ja lõpuks Shu'st leidsime ühe armsa klienditeenindaja, kes aitas igati. JA MA SAIN KINGAD ENDALE BALLI JAOKS. Siis saatsin Ennnu bussi peale ja läksin ise ka varsti.

Fred phonepalmis

Õhtul õppisin saksa keele sõnu, sest ma ei olnud kindel, kas hommikul tuleb end kooli vedada või mitte. Leppisime Eneliga kokku, et läheme ikka - saame Comeniuse kodutööd teha, mina võtan läpaka kaasa ja kõik on chill.

Koridoris tõstsin pinke ümber, et saaks läpakat laadida, not bad :D

Ja nii juhtuski, et koolis on meid ainult viis. Mina, Eneli, Mihkel, Fred ja Frank. Ajalootund oli väga super.  Mihkel ja Frank istusid Elu24-s ja leidsid äkki mingi artikli Kim Kardashianist ilma meigita ja lõpuks olime me kõik viiekesi PLUSS ajalooõpetaja ümber arvuti ja vaatasime Kardashianit. Laar on äge! Ja hetkel ta loeb mu blogi telefonist! Nii sweet! Ja ülejäänud tunni kuulasime minu iTunesist muusikat ja rääkisime kõigest suht.

Koridoris vedasin pinke ümber, et saaks läpaka laadima panna ja vlogida :D

Pannkoogiparty! Esimene pannkook! Suht pannkoogi nägu on ka :D:D

Mihkel ja Fred oli armsad ja käisid talonge küsimas, öeldes sööklas, et meid on viisteist. See teeb täpselt kolm portsu pannkooke per face. Sweet! Matemaatikas tegime eksamiülesandeid ja ma seletasin õpetajale olümpiaadiülesandeid, nii palju kui mul meeles oli.
I have no idea, nad vallutasid arvuti mingil hetkel. 

Eesti keel tõotas tulla kohutav. Tuli välja, et paralleelist oli ainult Janely koolis ja ta jäi eesti keeleks meie klassi, et mitte Vällikuga üksi füüsikat teha :D Ja mingil imekombel olen ma tänase eesti keele tunni eest viie saanud, olgugi, et me ainult otsisime sõnaraamatust sõnu. Me gusta.

Teine pannkoogiparty! Fred oli pannkookidest loojas juba

Saksa keelt kartsime me kõik, mõtlesime isegi sujuvalt üle lasta, aga kuna Eneli oli juba oma koti sinna viinud ja minagi olin sealt läbi hüpanud, otsustasime siiski minna. Vedasime ennast sinna klassi, ma ei julgenud sõnade lehte välja võtta, et äkki siiski tuleb töö mingi 200 verbi peale. Hallik aga ütles, et mis me ikka tööd teeme, otsime parem luuletusi luulevõistluseks. Ma vlogisin terve saksa keele tunni, rääkisime ja otsisime luuletusi ja kuulasime muusikat. Nena - 99 Luftballons kummitas pool päeva :D

KOLMAS pannkoogiparty! Sööklatädi ütles, et sööks me vaid kalasuppi ka nii innukalt!! 

Geograafiaõpetaja võttis viie õpilasega külmapüha kui väga head võimalust kõigile häid hindeid panna, mis päädis töölehe ning atlasega. Pidime enam-vähem riikide andmed välja kirjutama ja toredat nägu tegema. Siis üritasime Eneliga veel Comeniust teha, mille pärast sinna kooli esialgu ju ronitud saigi, aga sellest ei tulnud midagi välja. 

Trollface it is

Ja siis oli bioloogia, kus me kordasime kontrolltööks ja saime selle eest preemiahinde või midagi. Suhteliselt armas. Kokkuvõttes sain ma peaaegu mitte midagi tegemise eest kolm viite, kolm pannkooki ja kuigi mul oli kolm pluusi seljas, siis koolis oli täna mõnus soe. Igati approved päev :D Sorry, et me teie kollektiivse külmapüha alt vedasime, aga no hate, meil oli fun JA Hallik pani teid kõiki külma tõttu vabastatuks, vot kui tore klassijuhataja meil on!

Siis läksin juriidikumi, mis on most likely mu ema lemmikkoht Tartus peaaegu. Ma tean, et kolmanda korruse trepi viimane aste on kõrgem kui teised ;) Ja enam-vähem oskan seal orienteeruda ka. Igatahes, sealt kõndisime (jah, külm oli) Treffnerisse. Treffnerisse jõudes olime totaalsed härmakad. See tähendab, et meil olid kõikvõimalikud asjad ja moodustised härmas. Ja Treffneris ajas emps oma asju ja ma imestasin, et kui see nii harsh kool on, siis kuidas on võimalik, et neli kutti mängivad lihtsalt tund aega pinksi ja mingid tüübid mängivad seal lesilas kaarte. Samas jah, me gusta see kooli sisekujundus siiski. 

Ja siis käisime Panges ja sõime meekana. Votnii. Ja klassikommuun on nüüd 18-liikmeline, sest mul sai natuke kõrini sellest, et ma noob ja veel sada asja olen sada korda puhtalt selle pärast, et mul on kooli 500 meetrit ja et ma kooli pannkooke sööma läksin. Ull asi ka.

Käisime siis veel kaupsis, otsisime Pällule balli jaoks kingi. Leidsime Shu'st, üliiilusad olid.
~Source: Eneli blogi - http://fallenshiver.blogspot.com, since ma pilti ei saa panna. Peaks nagu midagi surprise'iks ka jätma või midagi.

Ennu, mu empsil on sama värvi küüned mis sul. Crazy, ma ütlen :D

4 comments:

Anonymous said...

Ma tahaks vaid küsida, et kuidas selle ühtekuuluvusega siis on, millele klassikaaslasi neljapäevse külmapüha suhtes õhutasid?:)Et teised ärge minge ja siis ise ikka lähed?:)

Paula said...

Oh, milline sarkasm kohe. Ma poleks kohe kindlasti läinud ja oleks hea meelega kodus istunud, aga kuna ma sain kolmapäeval saksa keeles ühe, mida sain järele vastata vaid neljapäeva kolme esimese tunni jooksul, otsustasin kooli minna. Ja ütlesin postituses ka, et tahtsime Eneliga Comeniuse projekti kodutööd teha. Mul on hea meel tegelikult, et meid nii vähe tuli ja ma ei võtaks seda kui mingit reeturlikku käitumist minu ja teiste poolt vaid pigem lihtsalt fakti, et õppetöö oli hetkeks natuke tähtsam kui kollektiivne külmapüha. Niisiis ega ma väga õnnelik ise ka pole, et ma minema pidin ja mul on suht veider tunne selle pärast, et mind selle pärast klassikommuunis ja nüüd ka anonüümsete kommenteerijate silmis mingiks silmakirjalikuks neiuks või noobiks/pugejaks/kelleks iganes (ei pääse klassikommuunile enam ligi, seega võin sõnade koha pealt eksida, ärge massitapmist korraldage) tembeldati.

:):)

Martin said...

Pannkooke igatsen siiani :)

Paula said...

oh, usun täitsa! :)