Pages

Friday, January 6, 2012

807


Mul oli täna empsiga mingi totaalne kohvikupäev. Esialgu käisime arsti juures, kus üritati mulle selgeks teha, kui kõver ma olen. Mitte, et ma sellega ei nõustuks, aga siiski. Peale seda istusime ühes neist Raekoja kohvikutest (entschuldigen sie bitte, aga ma päriselt ei tea selle nime) ja jõime teed.

Siis sain ma tuttavaks emme vana klassijuhatajaga, kellega istusime ühes teises Raekoja platsi kohvikutest. Ma võin vabalt eksida, aga esimene võis olla Cafe Truffè ja teine ehk Pierre või midagi sarnast. Peale seda liikusime Vildesse, kus saime kokku Jaanaga. Lahkasime väga sügavaid teemasid, jõime lattet ehk siis mingit hellikute lurri (too bad, mulle hullult meeldib latte) ja siis liikusime Shakespeare'i, kus jõime Joosepi ja empsiga kokku mingi viis ploomimahlaga jäätisekokteili vist. Igatahes olid need endiselt väga head. Ja muidu oli ka tore, sest mu emps suutis meile oma ajurakkude arvelt pähe mingi üsna huvitava idee istutada ja kes on näinud Inception'it, teavad, et "once the idea has been seeded..."

Peale seda viis emps mu koju, pakkisin asjad kokku ja tulin Kambjasse. Hetkel on kell pool kaks, ma naudin oma special eraldi korrust (kes teab, see teab) ja kirjutan TELEFONIS blogi, sest juhtumisi sain ma ühe neist nelja kohvikukülastuse ajal teada, et on (vähemalt) kaks kurja udu, kes arvavad, et ma ei uuenda oma blogikeskkonda piisavalt tihti. Ma lihtsalt pole (peaaegu) kolme aasta jooksul jõudnud mõistmiseni, et mis pagana pärast viitsiks keegi lugeda mingi suvalise tiineka igapäevastest tegemistest? Ilmselt pean ma oma uskumusi muutma...

Seega tõestan ma teile, et ma pole teid ära unustanud ega midagi. Ma kuulan oma mõnusat 90ndate rocki playlisti, tunnen kuidas Lumene mu külje all nurru lööb ja kui hästi kuulata, on lugude vahelt kuulda kusagilt altpoolt korruselt Teele ja Kristjani filmiõhtut (norskamist ka, kui vaiksemad lood on, näiteks Nirvana - About A Girl oli liiga vaikne ja norskamine kostis läbi, aga mul on akustiline versioon ka siiski). Eelnevalt mängisime paar tundi kaarte, kus me Teelega vaheldumisi kõige õnnelikuma armastuse tiitlit jagasime ehk siis kordamööda haledalt pähe saime.

Põdraliha sõime ja Vallo näitas mulle oma metssigade (ja kährikute) söögikohta, kuhu ma ilmselt homme ka pildistama jõuan ja kui eriti hästi peaks minema, saan Valloga jahile minna. Ma küll pole veel otsustanud, kui ahvatlev oleks vaatepilt maha notitud põssast või põdrast, aga ma kaldun pigem sinna poole, et 2012 on uute elamuste aasta või midagi sarnast ja kui ma juba põhimõtteliselt lõhkepaketti olen lõhanud aasta väga-väga alguses, siis jahil käimine oleks päris kõva linnuke listis.


Peale selle mängisime Teele ja Kristjaniga Eesti mälumängu, kus vaatamata Kristjani teadmistele võitsin mina tänu kahele viimasele küsimusele - "kes on haavikuemand?" ning "kes on käbikuningas?" Seal vahel oli veel mingi Saaremaa rannikupikkuse küsimus, mille te mõtleks ise ka välja, sest Eestis pole ühtegi teist saart, mille rannajoon võiks küündida kaheksasaja kilomeetrini.


 Kui teid endiselt huvitab selle suvalise tiineka elu, siis eile (tegelikult juba üleeile, sest kell on kaks hommikul) käisime Joosepiga Holmes'i vaatamas ja film oli päris hea. Arvestades asjaolusid. Martinat nägin!! Ja peale seda möllasime niisama ringi, arutlesime maailma probleemide üle või midagi.

Tegelikult on Joosepil plaanis minust suve jooksul mingi tippsportlane teha ja ma ootan huviga seda! Ma juba kujutan ette, kuidas mulle hommikuti pool kuus mingi meeletu vilega vend ukse taha ilmub ja hop-hop hüüab. Ja siis mind lõpuks kantakse koju või miskit :D
Aga nüüd ma sätin vaikselt magama, sest ma olen pea tund aega trükkinud nutitelefoni teksti, nii et mu HTC on mõnusalt soe ja aku saab varsti tühjaks. Vähe sellest on äratus pool üheksa vist ja siis minnakse jahile. See on juba kuue ja poole tunni pärast! Aga ilmselt ei jää ma veel nii pea magama, sest unest pole märkigi ja ma olen jõudnud Red Hot Chili Peppersi playlistini, mis on väga super.


Mul pole pilte teile hetkel, sest kui aus olla, oleks ma üllatunud juba selle üle, kui ma kogu selle teksti nüüd bloggerisse kopeerida suudaks ja mingil moel ka avaldada jõuaks, sest nutitelefonide korral ei või iial teada. Aga kui ma homme jahile kaasa lähen, sebin teile pilte... ehk siis teile, kes te nüüdseks selle postituse nii kui nii läbi olete lugenud ega hooli piltidest erinevalt nendest, kes mu blogi juba minuteid tagasi kinni lõid ja nurisesid mõttes, et "too long, no pictures - won't read"

 By the way, 9gaggers, that awkward moment, kui sa kirjutad selili olles telefonis blogi ja see on 80 minuti jooksul sulle a'la 7 korda vastu vahtimist kukkunud, aga sa oled liiga laisk, et kõhuli keerata vms.

EDIT: Panin pildid juurde :)

No comments: