Pages

Wednesday, January 25, 2012

Truly Madly Deeply

Eile õhtul mõtlesin, et koguaeg võiks nii olla, et ärkad hommikul üles, teed oma paar asja, vead ennast kooli ja siis tuled koju ja chillaxid. See lõppes nii, et ma ärkasin kell seitse üles. Vaatasin Terevisiooni, jõin mõnusas koguses kohvi ja tegin eelmiste aastate matemaatikaolümpiaadide ülesandeid. Kusjuures, need polnudki nii hullud. Noh, ma vähemalt osad lahendasin oma tarkuse järgi ära. Mingit Dirichlet' printsiipi ma ei oska, aga no mis teha, et ma nii tark olen.

Sest ma ei saa kõndida. Got to love it. PhotoBooth is my best (and only) friend.

Mingi hetk avastasin, et peaks geograafiaks õppima ja kooli sättima. Kirjutasin kirjandi ära, teemaks oli "Eestimaa homne päev", ma isegi ei mäleta väga, mis ma kirjutasin sinna. Peale seda istusime Markuse ja Marise ja Lauraga Halliku klassis ja arutasime mingit sõbrapäeva üritust koos lasteaialastega. Ma küll ei tea, mis seal üldse toimub, aga kõlas suht armsalt. Mingi hetk jäime Marisega sinna ja hakkasime geograafia töö jaoks linnu kordama. Mõtlesime välja mingi geniaalse jutukese, mis sisaldas kõiki linnu ja maakonnakeskuseid. Geograafiaõpetaja oli sellest vaimustuses ja lubas selle stendile panna, kui me selle talle paberile kirjutame. Viied saime ka selle eest. Ja kuna pildilt pole aru saada kuigi palju, kirjutan selle siia:

Ood Eesti Linnadele
Maris Pedaja, Paula Adamson

LIHUnikust PALjas KEIt SAUaga MAAnDUs KEHRAs, 
TAPpis TAMmsaare, mis teda ei LOKSutanud.
Haaras VERise ja ÕLIse PÜSSI, 
ujus üle JÄRVE, sõi paar JÕHVIkat ning kõndis üle SILLA.
Jõudis NARVA JÕESUUsse,
tammus läbi NARVA,
teel TARTUsse tulid ära VEEd,
KALLAS need minema,
sündis RÄPpar,
PÕLVepikkune poisike,
nutuVÕRU ümber suu.
Nimeks sai tal ANTS. 
VALGud-hormoonid möllavad,
otsas oli OTi Pea, TÕRVAst juuksed rippumas.
NÕMEdalt MÕISnikult ABi PALUs, NUIA sai.
VILJAstas SUURE JAANI, 
VÕHMAle see võttis peagi.
Siis ta märkas Kristi PAIDEt...
RabaKUREd KÄRistasid: 
"ELAgu RÄPIkunn!"


Anyhow. Peale seda hakkasin koju tulema. Joosep tuli mulle vastu ja saatis minu kui invaliidi koju. See on suhteliselt koomiline, et I used to think, et mu vanemad on nagu liiga hoolitsevad, aga Joosep umbes nagu räägib: "Meil algavad, eu seal on auk, vaata ette, neljapäevast kunstitunnid ja, eu, siin on ka imelik koht, tasakesi!" No ja siis ta saatis mu koju. How cute is that. 


Ja siis mõne aja pärast tuli Liisi siia. Suht awesome. Ta lasi mulle oma mingit teenage-aja muusikat, väga, väga, väga hilarious oli :D Shaggy - It wasn't me, Emiliana Torrini - Jungle Drum (mul on siiani selle sõnad peas, GOSH!), Alphabeat, Gwen Stefani ja nii edasi. Siiski, peab tõdema, et tänaseks on Liisil lihtsalt perfektne muusikamaitse ja mul on ülimalt hea meel selle üle :D

Ja siis me 9gagisime kahes arvutis. "Ou, seda postitust nägid?" "Nope, I must have skipped it! HAHAHA" Anyhow. Homme olen kodus vist ja reedel ka. Laupäeval on mataolümpiaad. Damn, ma pean triiksärki ka õmblema. Sest ma teen ikkagi ise seda ju, mitte ei lase valmis teha (badass olen). 

Ainus asi, millest mu arvutis pilte leidub, olen ilmselgelt mina. Sest ma olen nii egoistlik ja ülbe. AWWWYEAH. 

6 comments:

Jane Vako said...

sa oled nii nunnu agaaa kuidas bio tulemustega on ? :)

Paula said...

HEH.. ma olin piirkonnavoorus 18. 36-st, seega väga minulik tulemus. Kuidas sul endal läks? :)

Eneken said...

Ma ikkagi tahaks seda päkkarivalemit näha ;)

Paula said...

Ma täitsa usun :D If I had a päkkarivalem, I'd show you :D

Eva said...

ma lähen ka mataolümpiaadile! kui veab, siis võib-olla näeme seal ;)

Paula said...

Yayy :)