Pages

Monday, January 23, 2012

rawr

Ma olen tähele pannud, et sellest ajast peale, kui ma enam ametlikult Coca-Colat ei joo, muutus see jook palju erilisemaks. Ehk siis.. No ma ei hakka keerutama, toon näited otse. Mõned kuud tagasi (tegelikult juba 4 kuud tagasi) otsustasin ma tervise huvides peatada liigse Coca-Cola tarbimise. See tähendab seda, et kui eelnevalt teadsid kõik, et kui vastu tuleb 'see blogi tüdruk', Coca-Cola käes, on see raudselt Paula. Ma tõepoolest käisingi igalpool Cocaga. Aga kuna mu arst ütles, et liigses koguses karastusjoogid pole mu luutihedusele head, siis ma otsustasin veidi piiri pidada. Tegelikult mu arst vist siiani ei tea, et ma jõin mingil perioodil 18 liitrit Coca-Colat nädalas. Nojah. Vahepeal ma ei joonudki seda üldse. Õppisin elama mahlade ja vee ja kohvi peal. Tegelikult ei tohiks ma kohvi ka juua, aga no puh-leasee, ma joon lattet, see peaks asja leevendama ju! Aga siis ma avastasin, et Coca muutus nagu... specialiks kingituseks specialite inimeste poolt.

Kui ma Tallinnasse läksin, olid emme ja Rene tavaliselt külmkappi minu jaoks paar klaaspudelis Cocat vedanud ja jõulude ajal tõi mu vanatädi mulle kaheliitrise koka. Ja täna tõi Joosep mulle kokat. Ehk siis, see ongi palju erilisem, kui ma joon seda erilistel puhkudel, mitte nagu päevas 2 liitrit. Ja mulle täitsa sobib nii. Ehk siis, special juhtudel on väga special kui te mulle kokat kingite. Mul pole selle vastu midagi :P

Käisin koolis täna, aga kuna valuvaigistid tegid minu arust selle valu hoopis hullemaks ja klassijuhataja ütles ka, et ma olen täiesti opakas, et ma ennast kooli vedasin, tulin ma viienda tunni lõpus ära. Muidu poleks ma vist homme küll kooli jõudnudki. Ja kitarri ma ka ühtlasi ei läinud. Kui ma solfi ja muusikaloo tunnid veel kuidagi külma närviga üle lasen, siis kitarritundide puhul tekivad süümekad.


Ja hetkel on mu põlv endiselt megavalus, seega on võimalus, et ma lähen homme ainult eesti keele olümpiaadiks ja võib-olla käin käsitööst läbi. Muide, ma unustasin oma kohvitopsi härra Välliku klassi ja kaasõpilaste sõnul hoiab ta seda oma kraanikausis. Ma kujutan ette, et ta on selle otsast otsani läbi lugenud ja korraliku kõhutäie naerda saanud. Ta tegigi füüsikatunnis märkusi selle kohta, et: "Selleks, et kohv püsiks soojana, on kohvitopsil kaas peal, eksole, preili Adamson?"

Lähen õpin eesti keelt natuke, et väga piinlik Kaarele poleks otsa vaadata :)

4 comments:

Eneken said...

heh... mul tuli selle kutsikapildi peale see lugu meelde... http://www.youtube.com/watch?v=btuxO-C2IzE

Paula said...

aww :)

Mannujou said...

nägin täna koolis, kuidas sa lonkasid, nii kahju hakkas :( saa ruttu terveks :)

Paula said...

eks ma üritan :)