Pages

Sunday, January 15, 2012

my very own Popi ja Huhuu

Fun fact. Mul on uued naabrid. Nad kolisid mõned päevad tagasi sisse ja erinevalt mõnest teisest kaaskodanikust pole ma otseselt akna peal luuret teinud, et kes ja kui palju ja mismoodi. Täna läksin hommikukohvi tegema nägin, et kaks pärdikut jooksevad aias ringi. Kaks koera. Üks neist oli taks ja teine vist unise hinnangu järgi mops. Mõlemad on sellised hüperaktiivsed. Siinkohal pean mainima, et kohustuslik kirjandus ehk siis Tuglase "Popi ja Huhuu" on mu alateadvuses kõik taksikoerad automaatselt Popideks nimetanud.
absoluutselt tekstiga mitte ühtiv pilt :D

Niisiis see 'Popi' tuli aia äärde ja tabas ära, et ma köögis liigun ja hommikukohvi teen (ma ei tea, mismoodi) ja siis ta haukus mu peale mingi mõnusad viis minutit, kuni ma oma kohviga ühel pool olin. See mops, nimetagem ta siinkohal siis Huhuuks, ei viitsinud mingi suvaka naabripifi ehk siis minu peale klähvida ja läks hoopis maja juurde tagasi. Anyhow on mul uued naabrid kahe aktiivse (üks neist hüperaktiivne) koeraga, kelle olen ametlikult ristinud Popiks ja Huhuuks. Ma loodan, et mu naabrikoerad viina jooma ei hakka ega maja õhku lase (mitte, et mu varasemad naabrid seda teinud oleks, vaid nii juhtus raamatus... igaks juhuks mainin). Neil on vist laps ka, mingi pisike... mitte koertel... naabritel. Aga nädala jooksul on siin küll vähemalt seitse last liikunud, kellest vähemalt üks alatasa nutab. Õnneks on talv ja mul on aknad kinni koguaeg :)
PS: Pilt on illustreeriva tähendusega ega pole mõeldud sidumiseks ühegi postituses avaldatud faktiga st et see pole see maja, mis peatselt õhkulaskmisele kuulub ;)

Votnii. Kui ma nüüd peaksin eesti keeles tegema lugemistesti ja vastama küsimusele "Millist rolli esindas raamatus Popi/Huhuu? Kas tead kedagi sellist tavaelust? Kui jaa, siis võrdle neid," teaksin ma täpselt, mida sinna kirjutada :D

2 comments:

Ann Buht said...

Kust kõrvarõngad pärit kui tohib teada? Superkenad!

Paula said...

Bebe'st vist ostsin, kui usas olin. Mulle ka meeldivad