Pages

Friday, January 20, 2012

mr. Brightside

Heihei.

Paula x 9 

Anyhow, mul on ideaalne võimalus õppida homseks bioloogiaolümpiaadiks, aga ma lihtsalt ei oska midagi õppida selle jaoks. Ma nagu ei teagi õieti, mida ma teadma peaks. Seda lühikursust olen ma kolm aastat lugenud juba. Iseenesest kui ma tõesti tahaks midagi saavutada seal, peaks ma läbi lugema kõikide loomade ja taimede liigikirjeldused, tutvuma bioloogiaalaste uudistega niiumbes viimase aasta jooksul ja vaatama läbi mingit liigi- ja looduskaitse ning igast keskkonnaalased leheküljed.
Paula silm, august 2008

Liisi käis siin hoopis. Tema oli isegi palju kasulikum bioloogia koha pealt, rääkis asjast palju huvitavamalt. Ma alati mõtlen, et kui ma peaks kunagi nagu mõne lapse saama, milles ma ausalt öeldes üldse kindel ei oleks ja nii edasi, siis ma lihtsalt räägiks talle igasuguseid ägedaid asju. Umbes nagu Dan mulle suviti USA's rääkis. Ja Rene. Lihtsalt, see oleks nii epic. Selle pärast ma peangi kõikide asjade kohta kõike teadma :D Võinoh, midagi sinna poole.
juuni 2010

Igatahes, Liisiga kuulasime head muusikat, rääkisime kõigest ja kõigist, mängisin talle Sweet Child O' Mine'i ja ta ütles, et ta on impressed, seega FYEA, üks inimene kiitis heaks :D Ja nüüd ma peaksin veel biod õppima, aga kas ma viitsin? Kui mul väga igav hakkab, siis ilmselt jõuan nii kaugele.

Leidsin mingeid vanu pilte :D

juuni 2010

6 comments:

Mannujou said...

oeh, ma pean lihtsalt ütlema, et ma armastan su blogi niiväga :) ja sa oled niiiniiii ilus :) <3

Paula said...

selliste kommentaaride pärast ma veel viitsingi kirjutada vist :D aitäh sulle :) :)

Jane Vako said...

kuidas sul siis läks bio olümpiaadil? ma ise käisin ka ära ,päris huvitav oli , tahaks tulemusi juba teada:D

Paula said...

kusjuures, ütleks samamoodi, et huvitav oli! :D ja tahaks ka tulemusi! ma ei oskagi öelda, kuidas mul läks... õhtuks vast kuuleb :)

Eneken said...

böh... no: mulle niiiiiväga meeldib su blogi ja sa oled niiiiiiiilus... loodetavasti aitab see su blogi üleval hoida :) ja kui vaja, ma võin seda kaks korda päevas kirjutada iga postituse alla!

Paula said...

NONÄED :D aitäh :D