Pages

Sunday, January 1, 2012

minu kaks tuhat üksteist

I had it all figured out. Mul oli 48 ilusat pisikest lõiku 2011. aasta kõige ägedamate sündmuste jaoks ja somehow avastasin ma mõnda aega tagasi, et see kõik on kadunud. Ma ausalt öeldes ei taha teada, kuidas see juhtus.. Anyhow, ma kogusin kõige ägedamad sündmused sel aastal ja panin neist pildi kokku ja siit tulevad mu kiired kirjeldused :)
1. Miss Avely sünnipäev
Üks selle aasta esimesi põhisündmusi, mida saab hästi kirjeldada porgandite, gossipi ja Karmeliga, sest ma sain seal siiski preili Karmeliga ametlikult tuttavaks!

2. Simple Session 2011
Ma mäletan, et mul oli sinna saamisega hull draama ja lõpuks oli kõigil sessioni-draamast nii kõrini, et mulle öeldi: "Paula, do whatever you need to do!" Ja siis ma sõitsin Tallinnasse, kus viibis juba ka Liisu ja need kaks päeva olid väga superlahedad. Nii kiirtoidu, energiajookide, sõitjate, seltskonna kui ka Hansuga tutvumise pärast.

3. Aveliisi sünnipäev
Alguses olime Trehvis, õpetasin/tuletasin Aveliisile piljardi mängimist meelde ja sõime kõike head. Pärast aga sõitsime ühe huvitava taksojuhiga Aveliisi poole ja seal oli meil küll üle mõistuse fun. Teach me how to dougie oli teemas! Ja ma mäletan, kuidas ma järgmine hommik ennast loodusteadusteolümpiaadile vedasin ja seal haledalt puusse panin. Mul on hea meel, et ma seal olümpiaadil kedagi ei kohanud, kes mind ära oleks tundnud.

4. Mu sweet fifteen
Ma loen siia alla kogu selle sünnipäevapalaviku. Alustades sellest, kuidas ma külmapühade ajal Oskaril kooli käskisin tulla, et ma üksi oma sünnipäeval koolis ei peaks olema. Lõpuks me polnudki kahekesi, oli veel rahvast. Ja lõpetades selle üritusega piljardis, mis oli tagant järele mõeldes totaalne katastroof, aga mul on siiski hea meel, et te kõik kohale tulite :)

5. Saksamaa klassitripp
Ma ei teagi, kas see oli lõppkokkuvõttes väga positiivne üritus või ülimalt läbikukkunud klassireis. Igatahes võtsin ma sinna Aveliisi kaasa, jõime palju kokat, tegime palju pilte, hiilisime öösel hotellist välja, shoppasime, rentisime rattad ja sõitsime mööda Berliini ringi ja nii edasi. 

6. Küljeboks
Käisime empsi ja Renega uisutamas, mis oli megaawesome, kuigi ma uisutada ei oska. Rene kui uisuspets hoidis mind püsti seal ja ma ei kukkunud kordagi maha kusjuures. Ja pärast seda sõitsime teise jäähalli juurde ja ma sain Range'iga sõita. 

7. Kanawok botaanikaaias
Käisime Liisuga Lõunakeskuses, ostsime ühekordse grilli, kanaliha, grillvardad, välgumihkli ja muud vajalikku, sõitsime botaanikaaeda ja panime seal oma grilli püsti. Not bad, me pidime peaaegu kõik asjad põlema panema, aga lõpuks oli väga fun ja ega see liha ka kõige hullem polnud.

8. Lihavõtted Tallinnas
Ma mäletan lihtsalt seda, kuidas meie emmega mässasime, värvisime, heegeldasime, kudusime, liimisime ja puhusime mune tühjaks, mispeale Rene võttis templi ja tegi ideaalse "First Class Mail" kirjaga muna, mis beatis kõiki meie omi. 

9. Photoshoot Ihastes
Täiesti out of nowhere tekkis meil Liisuga idee minna hommikul Ihastesse pildistama, et saaks erilise varjundiga valguse. Liisu tuli ülivara hommikul minu juurde, võtsime rattad ja väntasime Ihastesse. Ma arvasin kusjuures, et me ei jõuagi sinna, sest Liisule oli minu ratas suur ja meil oli hunnik asju ka. Aga jõudsime. Meie pettumuseks oli valgus täiesti tavaline, aga fun oli sellegipoolest ja pildid on ka väga arvestatavad. Ma mäletan seda, kuidas me eesti keele tunnis Statoili kohvidega istusime ja Oskarile seletasime, kuidas me hommikul Ihastes pildistamas käisime. Oskar arvas reaalselt, et me pole normaalsed.

10. Mu esimene vlogi
Ma tahtsin vlogi teha, aga kuna ma ei saanud kuidagi alustatud, korraldasin mingi saja followeri kampaania ja imekombel sain need sada followeri ka täis. Ja vlogi sai päris populaarseks, vähemalt mingil määral. Tänaseks ma enam ei vlogi, puhtalt selle pärast, et editimine ja majandamine võtab liiga kaua aega, mida mul pole. Ja lisaks sellele pole mul väga vajadust oma elu jagada. Aga ma kaasasin oma vlogisse kõvasti sõpru-tuttavaid ja mul oli iseenesest väga lõbus :)

11. Comeniuse projekt
Kui mu inglise keele õpetaja esimest korda meile rääkis, et vahetusõpilased tulevad, olin ma üsna veendunud, et ma ei suuda oma vanemaid sellesse vedada. Umbes nädal aega enne õpilaste saabumist tuli õpetaja minu juurde ja tegi väga kindlalt selgeks, et tal on kavas anda mulle üks itaallane. Nii läkski, et istusime kell üks öösel issiga bussijaamas ja ootasime Federicot. Ja ma ei kahetse absoluutselt, mul oli väga super nädal ja me suhtleme Fedega tänaseni. Ta siiski ütles, et kui mõni kutt peaks minuga kunagi nõmedalt käituma, on ta mu itaallasest vanem vend. How cool is that. Ja ta fännas mu vanaema :D Tho' mul ongi väga awesome vanaema. 

12. Marcuse sünnipäev
Sest pole mitte midagi armsamat, kui mu isa ja Marcus koos keset põldu karupoeg Puhhi lohet lennutamas. Ja pärast tegime pallisõda, kus ma lihtsalt põgenesin oma venna eest, sest teil pole õrna aimugi, kui kõvasti üks viieaastane palle suudab visata. 

13. Preemiareis... rabasse
Kujutage ette, et teid saadetakse heade õpitulemuste eest rappa. Üsna meeldiv, kas pole. Tänu seltskonnale oli see siiski väga lahe üritus - kõndisime laudtee läbi, sõime metsas, käisime riietega kusagil järves ujumas ja siis läbimärjana maanteemuuseumis. 

14. Mu liiklusõnnetus 
Käisime Hansuga trippimas ja umbes siis, kui me olime otsustanud ujuma minna ja Emajõe äärde võidu sõita, lendasin ma keset Narva maanteed ratta seljast maha ja lõpetasin Hansuga Raadi pargis. Ta lohutas mind ja hiljem tõi Karmel mulle salvrätte, seega see on mu ametlik tänuavaldus teile kahele! :D

15. Kokajaht Tallinnas
Käisime Tallinnas Oskariga, rallisime kärudega, hiilisime mööda Tallinnat ringi, käisime mäkis ja vanalinnas ja palju-palju muud. 

16. Päev Aveliisi ja Brendaga
Ma lihtsalt mäletan, et mul oli nii tore teiega. Alguses ootasime Aveliisiga Brendat, tehes Anne kanali ääres murelikivide sülitamise võistlust (normaalne) ja siis trippisime teiega niisama ringi (ja käisime mäkis). 

17. Üheksandike lõpupidu
Ma olin nii närvis enne seda üritust, aga lõppkokkuvõttes polnudki asi nii hull. Midagi väga sassi ei läinud, olen ainult häid sõnu kuulnud ja kõik lõpetajad nägid hästi ilusad välja. Väga super. 

18. Pirita tripp
Algul käisime Pirital ujumas nagu normaalsed inimesed ja järgmisel päeval käisime vist riietega ka, sest ujumisriietega on liiga mainstream. 

19. Malev
Täiesti arusaamatul põhjusel läksin ma vabatahtlikult malevasse ja koristasin nädal aega mingite kutsekatüüpide hallitanud külmkappe. Aga iseenesest oli lõbus. Oskar sõidutas mind peale tööd lenksu peal linna tavaliselt. Niiet jah.. Ja Kerstiga sain tuttavaks siiski.

20. Photoshoot Martiniga
Mulle lihtsalt meeldis üks päev ilus välja näha, eksole. 

21. Chicago 
Üks mu lemmiklinnu tänaseks. Vähe sellest, et see on nagu Paulastiilis New York - madalamad majad, vähem siblimist, waterfront ja sõbralikum aura, oli seal muidu ka superlahe. 

22. Flory'd
Kõige ägedamad inimesed kõige ägedamate mälestustega kõige ägedamas kohas. Isabelle ja Guns N' Roses, Xavier ja shotiklaasidega karu, Mairead ja basseinilõbud, Fiona ja tripid 7/11'sse koka järele ja nii edasi.. ja edasi.. ja edasi.. 

23. Ryan'id
Nad adoptisid mu juba eelmisel aastal, aga mul oli ka seekord nendega väga tore. Õppisin siiski Jake'iga CoD'i mängima, tegin hulgaliselt eggsandwiche, vlogisin, õppisin purjetama, käisin regatte pildistamas, möllasin Annapolises ja nii edasi.. Superfun. KALAL KÄISIME KA!

24. Päikesetõus
Ma lihtsalt tooks välja sealt selle ühe päeva, kus ma ärkasin kell neli ja läksin randa päikesetõusu pildistama. Ma olengi normaalne :) Tagasi tulles jäin vihmutite kätte, mis oli ka üpris omapärane..

25. Kanada
Kogu see tripp Kanadasse, üle piiri minek, shoppamine, Niagara, Toronto... Aagh, loved it. Siiski, meie rendiautoks oli 2011. aasta Mustang!

26. Mu esimene kreembrülee
Ma küll olin seda varem söönud ja see oli juba siis parim asi, mida ma kunagi söönud olin ja teoorias olin ma seda ka kunagi empsiga teinud, aga ma ei mäleta tollest korrast midagi. Igatahes see kord, kui me Nicole'i ja Aileen'iga kreembrüleed tegime, polnud see lihtsalt megalõbus, vaid see brülee tuli ka lihtsalt wonderful. :)

27. Rhode Island
Me sõitsime mingi kohutava tormiga mööda idarannikud Rhode Islandini, mis oli lihtsalt üliarmas koht. Kahe korrusega Starbucks ja Red Velvet cupcakes!

28. Kings Dominion
Mu esimesed ameerika mäed, mida ma tükk aega väga ootasin. Ja believe me, need olid igati väärt seda ootamist. Palju kõhus keeramise tunnet, palju nõrkasid jalgu, aga sellegipoolest oli see superawesome päev!

29. München 
Otsustasin mingisse Müncheni põhimõtteliselt kesklinnas asuvasse jõkke ujuma minna ja since meie kohvrid olid lennujaamas, läksin ma ilusasti riietega ujuma. Pärast leidsin oma HTC taskust, aga üllataval kombel töötab HTC tänaseni väga edukalt, seega väga positiivne tripp. 

30. Home, sweet home!
Esimese nädala, mil ma Eestis tagasi olin, veetsin kõigi oma kõige ägedamate sõpradega ja see on kõigile teile out there, sest peale seda nädalat oli mul tõesti tunne, et i actually have friends. 

31. Muinastulede öö Kambjas
Algatuseks oli see superäge üritus ja ma kavatsen ka kõik järgmised aastad kohal olla. Igatahes käisime seal Aveliisiga, istusime poole hommikuni üleval, sõime mäkki ja tegime kõike muud täiesti ajuvaba. 

32. Fotoshoot Mariaga
Lihtsalt ühed mu lemmikpildid sellest aastast ja mul oli väga fun :)

33. 1. september
Selleaastane 1. september seondub mulle paraku kõige muu kui kooliga. Kui me oma katastroofilise laulu ära olime esitanud, läksin ma linna. Sain Tuttiga tuttavaks, käisime inimestega ringi, mingi hetk nägin Aveliisi ja teisi, vaatasin nende tantsimist ja õhtuni lihtsalt möllasin seal rahvaga koos. Mul oli väga tore anyhow. 

34. Teadlaste öö
Ma sain neeru lahata, teistega koos bussis kõikvõimalikke laule laulda, Hesburgeris elu üle arutada, teadust teha ja nägin isegi oma vana lasteaiakaaslast Palmi, kes mind ära ei tundnud!

35. RE-unite Liisuga
Me ei suhelnud terve suve, aga kui me siis ühele photoshootile läksime, avastasime, et see on ikka ulme, kuidas me üksteist sõnalt loeme ja lauseid lõpetame. 

36. Emme ja Rene pulmad
Esimesed pulmad, kus ma käinud olen ja peab tunnistama, et see oli megailus ja awesome ja tore ja perfect. 

37. Lenna ja Raua kontsert
Mul on ülihea meel, et Aveliis ja Jaana aeg ajalt minuga quality time'i veedavad. Arvan ma eesti muusikast, mis arvan, aga kontsert oli täitsa awesome. Ja Lenna on nii ilus lihtsalt. Ja ei saa mainimata jätta La Dolce Vitat :)

38. Fotonäitus
Lihtsalt äge tunne oli oma pilte galeriisse üles riputada ja järgmine päev häid sõnu õpetajatelt kuulda. Nagu päris, u know..

39. Vene Lütseumi olümpiaad
Kuupäev oli siis 11/11/11 ja ma poleks elusees arvanud, et mingi täiesti suvaline Vene lütseumi olümpiaad võib ühe superägeda soulmate'i leidmisega lõppeda. Igatahes üks mu lemmiküritusi sel aastal for sure!

40. Shaq
Oli mis oli, kõik on vis liiga inside, aga ma siiski pidin selle siia panema, sest see on üks selle aasta tähtsamaid sündmusi. Vähe sellest, et see nii super õhtu oli, ma ronisin Joosepiga Raadi liivakivipaljandi otsa. How cool is that? :D

41. Doktor-emme
Ma tean, kui kaua sa sellega vaeva nägin ja ma olen väga uhke su üle, et sa selle valmis said. Mau. Ja siia alla käib ka ball kui minu esimene official ball.

42. Korvpall
Kuigi esimene kossumäng, mida ma vaatamas käisin, lõppes 30-punktilise kaotusega selle võistkonna jaoks, kelle puhul ma poleks tahtnud seda näha, sai sellest siiski alguse minu korvpallifetiš ja see sümboliseerib nii esimest kui ka kõiki järgnevaid kossumänge, kuhu ma ennast kohale olen vedanud/kavatsen vedada. 

43. Kooli jõulupidu
Olgugi, et me tegime kahe päevaga mingi täiesti lollikindla kontseptsiooni, õnnestus kõik üle ootuste hästi ja ma sain aru, et mul on tegelikult täitsa norm klass. Ja me siiski võitsime ükskord midagi :D

44. Kooli ball
Ma siiski loen selle parimate event'ide hulka, sest me saime Liisuga ilusad olla ja vähe sellest, emps ja Rene tulid ekstra selle balli jaoks, et pilte teha ja ma olen väga tänulik :) 

45. Santa hat mission
Üks ägedamaid üritusi üldse, milles ma osalenud olen so far. Sellest teavad nüüdseks küll vist kõik ja kutid, te olete superägedad. Järgmise aastani or what? 

46. Jõulud @ home
Tho' ma kuulutasin kõigile ette, et ma ei taha mingeid kingitusi, sain ma ikkagi maailma kõige ägedamad kingitused, aitäh teile. 

47. Jõulud @ Tallinn
First of all, mul oli väga hea meel näha kõiki neid, keda ma muidu üldse ei näe ja mul oli supertore. Ja ma sain jälle superägedaid kingitusi, sest kõik pidasid meeles, et mul on see aasta mittemateriaalsete kingituste aasta :D

48. Aastavahetus Tallinnas
Me käisime metsas ja mere ääres jalutamas, lõhkasime mõnuga mingeid lõhkepakette nii, et mets suitses ja pärast tegime süüa, vaatasime filmi, tegime oma raketishow, ma lõhkasin ise lõhkepaketi, mis tegi pool õue suitsuseks ja siis mängisime tükk aega Aliast.

Anyhow, 2011 oli väga super aasta, mul pole millegi üle kurta väga. Superägedat 2012't teile :)


2 comments:

Eneken said...

:) kõik on keeletud, I guess ;) Kaks mõtet - esiteks on asjad täpselt nii head või halvad kui heade või halbadena sa neid võtad ja sul on hea omadus võtta asju pigem heade kui halbadena ja seega pole kahtlust, et ka 2012 tuleb nurraasta, ja teiseks on sul täitsa hea mälu, eriti küljeboksi, mis muide õnnestus ju päris hästi, ja First Class Mail'i osas... nyyks :) ja-sid ja komasid sai kolepalju :D

Paula said...

No kuidas ma saaks unustada küljeboksi VÕI First Class Mail'i või uisutamist?? Pigem tähh supermälestuste eest :) Ja kommentaari eest ;) maumau