Pages

Sunday, January 29, 2012

little by little

Okei.. nii.. Esiteks tsau uutele followeridele, mul on hea meel teid näha :)
Ja teiseks, Martina fotokapa seisab nüüd väga hilinenud näoga minu toas ja ootab Martinale üle andmist.

Mitte tähele panna mu põlve, eksole :D 

Neljapäeval ma koolis ei käinud. Istusin kodus ja puhkasin jalga vist. Ma ausalt öeldes ei mäleta, mida ma tegin. Ilmselt õmblesin triiksärki, mängisin kitarri ja üritasin mataolümpiaadiks õppida.
Reedel käis Joosep siin. Üritasime taas matat õppida, millest eriti midagi välja ei tulnud, kuid supertore oli sellele vaatamata ja lõppkokkuvõttes sain siiski matemaatilise induktsiooni ja Dirichlet' printsiibi enam-vähem selgeks. No, umbes tean, millest jutt käib, kasutada ei oska veel :D

Juukseid värvisin millalgi... täpselt samasugune nagu enne, aga siit on lihtsalt näha, kui katki mu juukseotsad on :)

Laupäeva hommikul ärkasin üles, maganud polnud eriti ja üleüldse oli suhteliselt halb olla ja siis mu iss oli hommikul enne tööleminekut poes käinud ja mulle shokolaadi ja kokat toonud olümpiaadi jaoks. How sweet is that?! Ja siis ma sõitsin Treffnerisse kohale, kus oli lihtsalt ülipalju inimesi. Sain Karinaga jälle tuttavaks. Me käisime lasteaias koos kunagi. Ja siis tuli FRETA kusagilt out of nowhere. Ta oli nii armas! Ja ma nägin teda viimati 1. septembril! Igatahes, peale seda tuli kusagil Viivika! Ja Tuuli oli ka seal! Ja siis lõpuks tuli Joosep ka! Palju-palju tuttavaid inimesi. Evat ma siiski ei näinud :(

Ainult Kalle jaoks keerasin pildi PS'is horisontaalselt, et tunduks, nagu mul on sõpru :D:D anyhow, MU VÄGA KORTSUS TRIIKSÄRK. Ma ei hakanud pildi jaoks triikima ega midagi fancyt. Põhimõtteliselt on mul vaja sinna veel krae teha ja nööbid + nööpaugud. Ja siis ma ei tea veel, kas ma tahaks sinna mingit fancyt asja ka peale panna või mitte.. 

Olümpiaad ise läks nagu... Arvestades seda, et mu matemaatikaõpetaja ütles mulle väga noomivalt, et ma siiski mõtleks järele, kas ma tahan sinna minna ja et seal on ikka väga keerulised ülesanded. Arvestades seda, et ma ei teadnud kaks päeva enne seda mitte midagi Dirichlet' printsiibist ega matemaatilisest induktsioonist. Arvestades seda, et meil ei ole mingeid ägedaid matalaagreid. Ja arvestades seda, et mu seljataga istus Joosep. Läks väga hästi :D Ma lahendasin 13 ülesannet 14-st ära, midagi neist on kindlasti õiged ka. Ja noh, viimaseks vast ei jää :D

Sest ma olen ikkagi "see Coca-Cola tüdruk" 

Laupäeva õhtul otsustasime tegeleda keemiaviktoriiniga. See tähendab, et Kalle mängis mingit mängu kella seitsmeni vist ja Joosep õppis ja mina peaaegu magasin. Aga siis millalgi meil õnnestus isegi joone peale saada ja me lõpuks tegime seda kella kaheni öösel. Lõpuks aitas Liisi ka meid (Minerva siiski - Google it!), mis oli temast väga armas, sest üksi ma saksakeelse Wiki tõlkimises nii tugev poleks olnud vist. Igal juhul on meil nüüd 9 põhjalikku vastust 11-st vist. Ja kaks viimast on puhtalt Kalle rida, nagu ma aru sain. Ja ükskõik kuidas see kõik ka ei kõla, siis mul isiklikult oli väga tore.

Ja hetkel üritan järele jõuda koolis toimuvale, sest ma pole nädal aega seal õieti käinudki. Kuigi positiivne on see, et ma käisin koolis ainult mingite tähtsamate tööde ajal ja sellest tulenevalt on mul vaja järele vastata ainult saksa keele kontrolltöö, mis kahjuks tõotab tulla megaraske. Mul oleks vaja see viis saada, sest siis ma oleks ilmselt võimeline murdma oma forever kahe neljaga tunnistust. Ma nüüd ei teagi, mis kekast saab. Homme lähen viskan vabaviskeid terve tunni näiteks. Huvitav, kas ma korvpallist või NBA'st mingit referaati ei võiks kirjutada? I mean, ma oskaks tänaseks sellest juba päris palju rääkida!
(et iga lõigu vahel oleks pilt)

Anyhow... Mulle meeldiks vist üldse nii palju rohkem, et ma käin ainult kontrolltööde ajal koolis ja õpin kõik vajaliku pigem kodus ja raamatutest. I mean ma ei viitsi seda draamat handle'ida :D Ja, jou, varsti on veebruar!

5 comments:

ennnu said...

Tsau Paula !
Kuidas läheb? Ma juba mitu päeva siin ootan uut postitust.
Särk on jumala okei , kortsus on ka ilus ! Vähemalt mulle meeldib.
Ja mulle absull ei meeldiks kui sa ainult kt'de ajal koolis käiks. Mis ma tegema siiis hakkan?

Igatahes , see on vist pikim kommentaar mida ma üldse kellegi blogile kirjutanud olen ja kui arvestada, et ma teen seda juba teist korda , sest esimene kord ei läinud läbi , siis ..
Vea end võimalikult ruttu kooli !

Paula said...

Awwwwwww... that was exactly what I needed, ennnu :)

Helena said...

kuidas sa niiiii peenike oled :D :D :D vaatan just selle posti esimese pidi pealt, su jalad on nii peenikesed, täitsalõpp :D

Eneken said...

jah, ma vaatasin ka, et nagu pisikesed Buchenwaldi koivad oleks :D Pole ime, et selliste tokkide otsas püsti ei püsi :P Igal juhul head koolipäeva ja kindluse mõttes tasub kriitilistes jääoludes nelja käpa peal käia :)

Paula said...

Helena: Täitsa normis :D

Eneken: BUCHENWALDI KOIVAD? Whatever that is :D jep, jätan meelde