Pages

Sunday, January 15, 2012

Bat Country

Enamus teist vist teavad, et aeg ajalt vaatan ma Bloggeri statistikat ja seal on välja toodud need Google'i otsingusõnad, tänu millele inimesed mu blogisse on jõudnud. Noh, enamasti on seal "paula johanna" ja "paulajohanna" ja muud sellist, aga hetk tagasi leidsin ma sealt sellise otsingusõna nagu

"excel suusakepid"

Okei, ma täitsa mõistan, et see Excel seal ees on firmanimi, aga mul on ainult üks küsimus.. Kuidas on selle otsingusõnaga võimalik minu blogini jõuda? Mind = Blown. Ja MUIDE, selle otsingusõna pealt on lausa kaks korda mu blogini jõutud. Ma peaks kiusu pärast blogisse mingeid absurdseid sõnu panema hakkama, et ma koguaeg Google'is vasteid annaks.

Muide, Paula fun factid on the way!

Kas te teadsite, et Teise maailmasõja ajal tehti Ameerikas Inglismaa jaoks hävituslennuk, mille nimeks oli P-51 Mustang. Noh, alguses tahtsid inglased, et ehitataks P-40 Kittyhawk hävituslennukeid, aga kuna tehases öeldi umbes, et need P-40'd on mingid mõttetud ja et neil on hoopis parem idee, ehitati hoopid P-51 ja nimeks pandi Mustang. Ja lõpuks oli P-51 Mustang üks perfektsemaid Teise maailmasõja hävituslennukeid, mida toodeti peaaegu 15 900 tükki. Votnii, ma küll ei tea, miks teil seda vaja peaks minema kunagi, aga jah... Fun facts!Mul on pilte finally! Sellest, kuidas ennnuga Lõunakas käisime.
Raamatupoed on kõige ägedamad poed üleüldse. Ma võiksin seal lihtsalt tunde veeta. Ja Eneliga me seda tavaliselt teemegi. Kui mul veel aega lugeda ka oleks, oleks kõik lihtsalt perfektne!

Vaatamata nendele filmilikele lumehelvestele juustes ma siiski ei naudi talve absoluutselt. Mul on lihtsalt hea pokerface ;)

Ilmselgelt sajab lumi ainult Paulade peale.

UnBlockMeFree'le tehti automaatne uuendus ja kõik selle aasta füüsikatunnid kaotasid igasuguse kasulikkuse, sest Eneli lubas, et ta hakkab füüsikas kaasa kuulama, kui ta keskmisest tasemest läbi jõuab (1200 levelit), aga nüüd peame otsast alustama :(

Ma söön niiumbes kolm rohkem, kui Eneli. Ma sõin BigMac eine põhimõtteliselt (ma ostan neid asju eraldi nüüd, sest einega apelsinimahla ei anta ja kokat ma ei joo enam) ja ühe metsamarjapiruka, aga Eneli ainult põhimõtteliselt lasteeine, kus joogi asemel oli mingi hiigelsuur ja megamagus shokolaadi shake. Ja peale seda mõtlesin ma, et ma tahaks veel ühte lattet ka. Ja mina ei käi nädalas mitu korda suusatamas...

Tegime seitsmekümnendaid ilmselgelt. 

Selle nädala lugu vist. Mul on iPod katki, seega ma raputan seda koguaeg, et mingeid suvakaid lugusid shuffle'ida. Õnneks tuleb Avenged Sevenfold'i ja Bulletit ja Ironit ja Judas Priest'i üle keskmise tihti (aitäh iPod).

Homme vastan tantsimist järgi, käin kitarritunnis ja õpin Sweet Child O' Mine'i, viin füüsikaalase kirjanduse raamatukokku tagasi, õpin teisipäevaseks koolisiseseks keemiaolümpiaadiks ja kui teil hästi läheb, kirjutan sellest kõigest blogi ka. Ma tahaks Slashi ja Ozzy eluluooraamatuid lugeda, aga hetkel tundub, et esimene vaba periood on... suvel? Niuks. Aga mul pole hetkel ühtegi halba sõna keemiaalase kirjanduse kohta, sest see on nii huvitav.

Tsau, uus follower! :)
Ööd :)

2 comments:

Mari-Liis said...

armsad pildid jällegi :)

Paula said...

aitäh sulle! :)