Pages

Wednesday, December 28, 2011

you give love a bad name

Kiire küsimus neile, kes telekat vaatavad. Kas ma olen väga segane, kui ma ütlen, et ETV mingi saate alguses/reklaami saates on Sweet Child O' Mine'i eelmäng? No kiddin', mu iss vaatas telekat eile ja ma ei jooksnud piisavalt kiiresti, et teada saada.

Ma nägin täna kõige veidramat unenägu ever, just sayin' :D See include'is mu ajalooõpetajat ja tuli lihtsalt tänu sellele meelde, et ETV saatekavas oli "Disko ja Tuumasõda" :D

Ja mul on totally awesome idee. Kui ma kunagi peaks mingiks IT-spetsiks hakkama, siis ma leiutaks sellise asja, mis võimaldaks koguda sul kõik asjad ühe passwordi alla. Nagu et... Okei, ma saan aru, miks erinevatel lehekülgedel on erinevad paroolid, eksole. Samas nagu for me on see haigelt ebamugav, sest mitte keegi ei kasuta mu arvutit mitte kunagi peale minu. Ja seega on nagu palju loogilisem, et ma olen koguaeg sisse logitud, see kõik on koguaeg parooli all, kui ma arvuti juures pole ja kui keegi tahab seda kasutada, siis I'm there for them to log myself out, eksole. Igal juhul on see kohutavalt ebamugav.
Niisiis teeks ma sellise asja, mis on forever alone guy'dele ja gal'idele (ha-ha-ha, ma niisama), kelle arvutit kasutavad ainult nemad. Analoogne asi toimib praegu Google accountiga, eksole. Et saad sellega a'la YouTube'i, Gmail'i jne logida. Ja Facebooki konto töötab 9gagis näiteks. Anyhow, see asi ei tööta üldse. First of all, mul on kaks Google'i kontot tänu blogile, üks on @gmail ja teine on @paulajohanna, aga mõlemad on Google-põhised ja need ajavad mu hauda, for real. Google'il on isegi mingi võimalus, et sa saad mõlemasse korraga logitud olla, AGA ta põhimõtteliselt laseb sind ikkagi ainult Gmaili. Ja 9gagi ma näiteks üldse registreeruda ei saa, sest mu Facebook paneb täiega bitch'i ja ei lase. Kohutav.
No ühesõnaga, Paula süsteem oleks see, et sul on üks suur parool, mis kontrollib su arvutit. Sul on üks big sait, kuhu sa sisse logid ja see toob sulle ekraanile a'la kõik lehed, mis sul sellega ühendatud on ehk siis kui hästi läheks, kõik lehed üldse, kuhu sa registreerunud oled ja kuhu sa ühtlasi juba sisse logitud oled tänu sellele big saidile. See oleks põhimõtteliselt nagu desktop pisikeste ikoonidega, aga need poleks applicationid, vaid erinevad saidid.
Üritasin joonistada eile, aga loobusin tänu lack of joonistusskillile. 


Kas ma olen ülemaganud? Ilmselt küll, forget it. (Minu arust oleks see siiski perfect!)

Kas ma juba ütlesin, et mul oli eile kõige ägedam trenn üldse? Ma hakkasin mõtlema, et kui me peaks kehalises mingit kombinatsiooni tegema, saan ma täiega oma tantsuliste trennide teadmisi ära kasutada. Sweet. Damn, me peame uuel veerandil kätekõverdusi tegema. PINGIL. How not cool is that. Ma peaks tegelema sellega...

Täna käisin Annil juukseid värvimas ja ma vist ise olin tulemusest kõige rohkem vaimustatud. Nüüd peaks veel minema fotoshooti ka tegema, kataloogikodu ja blondiiniga. Ja Liisile lubasin triibud teha. Tunnen ennast päris asjalikuna vahelduseks.

Sain vanatädilt kingituseks kaheliitrise koka ja ma olen selle üle väga õnnelik, sest ma pole mingi päris mitu kuud kokat joonud. Party up noh :D


Aitäh, Liisi, et sa Pitbulli ei kuula! :D

8 comments:

Liiiisu:) said...

mis programmiga sa joonistad ? :) muidu su blogi on täiega ägee .

Paula said...

Photoshopiga :D

Paula said...

Ja aitäh sulle:)

Anni said...

MINA olin ka vaimustuses sellest! :D Ilus värv on (Y) Kiidan! :) Ja mingi fotoshooti võiks ju teha küll ;)

k@iz said...

on küll sweet child o' mine! :D

Paula said...

Anni: Siis on hästi :)

k@iz: ma tean, et sweet child o' mine, aga ma huvitusin rohkem saatest. sweet child o' mine'i eelmängu ma küll millegagi segi ei ajaks. aga Joosep juba avaldas mulle, et see oli mingi sporditähtede saade orsmth.

Martin said...

Heheheee, minuarust on see paroolivärk juba leiutatud, kui tahad, võin [digi] arhiivi sukelduda ja välja otsida konkreetse artiklikese :)

Martin said...

... ja kirjuta mulle oma meilikontoprobleemist lähemalt. Mina sain oma domeeni küll gmaili kontoga seotud väga mugavalt :)