Pages

Sunday, December 25, 2011

monarchy of roses

Me issiga mõnitame juba mitmendat nädalat mingist täiesti mõttetust lausest alanud jõulu-maaniat. See algas sellest, et kellegi tuttav otsis meeleheitlikult endale jõulukardinat ja meil tekkis issiga reaalne confusion - mis on jõulukardin?? Peale seda norisime me Annika jõuludieedi kallal ja üleüldse kõikide asjade kallal, millele sai jõulu- ette liita. Täna näiteks käisin endale jõuluteksaseid otsimas ja lõpuks olin jõulumasenduses, sest ühedki jõuluteksad ei sobinud hästi. Siis sõitsin jõulubussiga koju ja vaatasime issiga jõulumultikaid (Madagaskar ja mingi Jääaja jõulueri). Peale seda tegime jõuluvõikusid koos jõulusingiga ja leppisime kokku, et mängime millalgi jõululauamänge. 
Kunagi tuli Päevalehe raamatutega mingi ussisõnade mäng kaasa, ma olen sellest raudselt blogis kirjutanud, wait... 

11. november 2009 
Vahepeal oleme issiga kõvasti ussisõnade mängu mänginud ja reeglid saavad aina selgemaks koguaeg :) Nojah.. endiselt juhib praegu issi, aga ma päris kindlasti jõuan ükskord kuhugi sinna, kus ma ka teda võidan. Tal on mingi eriline taktika, millele ma pole veel pihta saanud.
Nonäete, kusagil on raudselt veel...

3. jaanuar 2010
Eile mängisime issiga üle pika aja ussisõnu. Mina kaotasin ja selle peale tekkis kohe uus reegel - kaotaja peseb nõud :D Eks ma siis pesingi.  
Ahaa, see koht ka, kus te saate aru, mis on ussisõnad!

6. november 2009
Õhtul tuli issi ja tal oli see Päevalehega tulnud "Mees, kes lausus ussisõnu" lauamäng kaasas. Alguses ta ei tahtnud seda üldse minuga koos mängida. Lõpuks me ikkagi mängisime ja alles mängu lõpus avastasime, et mängisime suuht valesti. Ja siis ma pinnisin ühe mängu veel välja. Võib-olla on ta nõus seda minuga täna ka mängima. Saab näha :P 
Tho' minu arvates oli selle mängu nimi "Mees, kes teadis ussisõnu", aga ma mängisin seda viimati umbes aasta aega tagasi ilmselgelt, seega ma ei hakka endale vastu vaidlema.
No igatahes ma mäletan, et see oli päris äge mäng, mida issiga mängida. Kunagi mängisime seda Liisi ja Anniga ka, aga minu mäletamist mööda see neile eriti ei istunud. Homme näeb siis, kuidas neile Scrabble ja ussisõnad nüüdseks istuvad. Teadsite ikka, et ma olen total Scrabble-addict? :D Kui te ei tea, mis on Scrabble, siis juhul, kui te mind tunnete, võite kindel olla, et ühel päeval õpetan ma teile ka Scrabble'i selgeks. Promise.

Ma pean üles tunnistama midagi. Ma hakkasin eile telekat vaatama. For real, mina, kes vaatab telekat ainult siis, kui väga vaja. Või kui sealt tuleb mingi echt gut film. No igatahes vaatasin ma mitu tundi Discovery't ja you have no idea, kui huvitav võib olla see, kuidas suhkrupeedist suhkur saab. Kunagi ma vaatasin Coca-Cola tehastest mingit saadet, see oli ka ülihuvitav. Niisiis, kui ma edaspidi vähem blogin, siis kindlasti selle pärast, et ma vaatan rohkem televiisorit ja ilmselt siseneb mu blogikeskkonda palju fun facte täiesti ebavajalike asjade kohta. No.. täna ma vaatasin Tom&Jerry't ka. Mu vanaema küsis, et kas ma jäin magama või midagi ja siis see hakkas käima. Ma ütlesin, et nope, ma vaatan teadlikult Tom&Jerry't, sest see on actually kinda cool..

Nägin linnas elektriautot täna, how cool is that!!!!
Ja muide, some cool dudes: Santa hat mission - Osijek

Kas ma olen ainus, kes arvab, et Avanti on lihtsalt total pokerface auto? I mean, kui autodel oleks reaalselt näod, siis see oleks lihtsalt pokerface. Ma olen vist ainuke, kes arvab, et autod on alati mingi näoga ja et Avanti on pokerface.

Okidoki, homme saate jõulupostituse :D
Pealkiri - viimased kaks päeva mu lemmiklugu olnud (Y)

4 comments:

Martina said...

pane tähele, ma pole postitust lugenud aga juba mega-like sulle. miks? CAUSE see pealkiri on Monarchy of Roses, ehk üks mu lemmiklaule RHCP uuelt plaadilt :) JESSS.

Liis said...

ma olen ka väiksest saati vaatand autode nägusid, a'la, et see auto on hullult kuri ja see on nii armas jne :D

Paula said...

Martina: Awwies, aga tõesti, see lugu on super. Ja mulle meeldib su muusikamaitse! :D

Liis: Jess, ma pole ainus! :D

Lixu . said...

muide ma ka arvan & TEAN et autodel on mingi nägu :D väiksena juba vaatasin neid nägusi . :D