Pages

Tuesday, December 27, 2011

Jõulupostitus vol 1

Ma loodan, et teie jõulud olid sama superägedad nagu mul.

Esiteks ma olen kohutavalt õnnelik, et kogu jõuludeaegne lumi ja jää piirdus sellega, et jõululaupäevahommikul surnuaeda minnes oli kõik täielik uisuväli ja ma olin peaaegu veendunud, et ma lõpetan ise varsti seal aias. Aga elusalt ma sealt tagasi jõudsin ja pärast käisin veel linnaski, kus Joosep mind reaalselt püsti hoidis sõbralikult :D


24. detsembril istusin ma põhimõtteliselt terve õhtu kodus, vaatasin Discoveryt, sõin grillvõikusid (unistades verivorstidest ja sauerkrautist, aga mulle öeldi, et neid saab alles 26.12 - okay meme) ja lugesin "Suure Vankri Armukese" läbi (mulle väga meeldis, soovitan kõigile, kes viitsivad midagi peale Twilighti lugeda... seal on ka sätendavaid asju, aga need pole geivampiirid, vaid tähed ja aeg ajalt üle piiri veetav kaup ;)). Ühesõnaga mingit jõulutunnet mul küll polnud veel.

25. detsembril otsustasin ma jõuluteksaseid ostma minna ja kui te blogi jälgite, teate, et see lõppes jõulumasendusega. Aga ühel päeval ma leian need teksad, võib-olla isegi täna! Õhtul vaatasin jälle Discoveryt, mängisin kitarri ja trollisime issiga niisama.


26. detsembril pidi meil sugulastega istumine olema. Ma ärkasin kell üheksa, et ma veel poest läbi jõuaks, sest väga Paulalikul kombel oli mul äkki vaja kingitusi pakkida. Niisiis käisin poes ära ja jäin külalisi ootama. Teate muidu, kui väga ma vihkan ootamist? Linnas kellegi ootamine on okei, sest seal on vähemalt hunnik inimesi keda jälgida ja muud sellist. Kodus on lihtsalt selline tunne, et midagi pole teha ja nii ma istusingi mitu tundi köögis, telefoniga 9gagides ja aeg ajalt seletasin oma vanaemale nalju. Mu vanaemast saab veel ühel päeval 9gager, ma ütlen! :D

Ja LÕPUKS tulid külalised ka. Ma olin just 3 minutit enne seda öelnud mingi Jääaja Sid'iliku hääleka, et ma ei jõua enam oodata või midagi sarnast. Ja siis sadas ukse vahelt mu armas vend sisse. Ja Patrick. Ja Annika ja issi otseloomulikult. Marcus otsustas lihtsalt diivanile lebosse lasta, samal ajal kui ma istusin niisama, õnnelik nägu peas, sest keegi ikkagi tuli. Ja kohe peale seda tulid Anni, Liisi, Kaire ja Mehis ka. Ma reaalselt vaatasin seda kuuske nagu... "Kuidas sinna nii palju kingitusi mahub??" Anyhow, siis tuli mu lemmikkoht kogu õhtu jooksul vist.. SÖÖGIORGIA.
Ma istusin issi kõrval (alati kasulik, sest kõik arvavad, et issi sööb kõige rohkem ja kõik asjad saadetakse tema juurde ja siis saab sujuvalt need enda taldrikule ka libistada). Ja ühesõnaga, mul on väga kahju oma vanaemast, kes kõik selle pidi valmis tegema, aga ma pean ütlema, et see oli lihtsalt super. Üks peamistest põhjustest, miks ma veel jõule armastan. Süüa saab :D
Ma juhiks tähelepanu sellele asjale kuuse tipus. Mu vanaema ütles, et tipus peaks olema midagi ja ma olin nagu, challenge accepted, võtsin mingi suvalise karra, keerasin kokku ja toppisin sinna. Jõulutähed on liiga mainstream, ma ütlen! Ahjaa, kuuse hüüdnimi tänu sellele tipule on Tuttpütt. 

Söögilauas hakkas Liisi rääkima sellest kammist, mis 9gagis oli, suunatud Mehisele. See nägi välja umbes: "Ühel naljasaidil oli selline kamm, millel põhimõtteliselt oligi kamm ühes otsas ja teises otsas ja vahel polnudki midagi." Ja siis ma ütlesin Liisile kavala näoga: "9GAG!" ja ta ütles, "jah, aga kuidas ma neile 9gag ütlen, peab ütlema naljasait lihtsalt." Ma ütlesin Liisile, et mu vanaema teab küll, mis on 9gag ja et ta helistas 24. detsembril pool suguvõsa üle, et need 9gagi läheksid ja mu päkapikumütsi postitust kommenteeriksid ja like'iksid. :D For real, ta küsib tänaseni, palju meil neid like' juba on. I robbed her soul, tho' ta pole kordagi 9gagis käinud :D
Ja siis tuli kingituste aeg. Mu vanaema üritas algul kõigile kuulutada, et sel aastal pole luuletusi vaja ja et kellel on ja kes väga tahab lugeda, see võib, aga kohustust ei ole. Ilmselgelt polnud mul ühtegi luuletust ja seepärast sain ma kolm korda kniksu teha ilusti. Aga mu vend oli ilmselgelt kõige armsam, kui ta luuletusi luges. Nagu for real, kui ma olin viiene, õppisin ma ilmselt ühe salmi ära, aga sealt tuli mingi kolm kolmesalmilist??? Woah, we got some competition over here..
Okei, ma tean, et te kõik tahate kuulda, mis ma kingituseks sain eksole. Sorry kõigile, kes minult 25. õhtul msnis küsisid, mis ma kingituseks sain. 1) ma polnud veel kõiki kingitusi kätte saanud 2) ma olin kind of närvis selle kingihulluse pärast.
Aga kuna ma sain kõige ägedamad kingitused EVER, siis ma pean teile kuulutama ikkagi, eksole!
Ma muidugi mainin ära, et ma lähen veel Tallinnasse ka ja kuigi ma ütlesin emmele, et mul on kingitustest ja materiaalsushullustusest kõrini, you never know..
Mu iss naelutas end vist eneselegi teadmata õhtuteks minuga koos Maailma Mälumängu mängima, sest kellegi teisega mul seda mängida pole vist. Annika jätkas Raffaello traditsiooni, sest ta ilmselgelt teab, kui väga ma Raffaellosid armastan. Ja siiski - juukseseerum - üks parimaid asju maailmas. Liisi, Anni, Kaire ja Mehis, suunatud tänuavaldused, sest keegi teist teab ilmselgelt, kui väga ma huulebalsameid fännan ja kõrvarõngad on ka üle mõistuse nunnud. Seega, aitäh :)
Ja aitäh Joosepile, Ennnule ja Liisule, te olete awesome'id :) Ja lisaks sellele veel Maria, Maris, Kristi, Anxu, aitäh teile ka :) Ma loodan, et ma kedagi ära ei unustanud.. JANE, aitäh Janele ka (Jane, su jõulukingitus hilineb!)..

Anyhow, tänu viimasele jõulupühale olid mu jõulud awesome'id. Kui ma kõik kolm püha oleks Discovery't vaadanud, oleks suht fail olnud. Ja just sayin', et Tallinna jõulukas on ees veel ja ma pean paari totuga ka kokku saama, niiet te võite veel jõulupostitusi saada :D

Pildid on SUHT randomid, sest ma ei teinud pilte jõulukal, vaid mängisin Maailma Mälumängu. For real, küsimus oli umbes nagu, et kuidas nimetatakse savist sumomaadluse areeni, kas dojo, mojo või gojo. Ma kirjapildist ei tea midagi, ilmselt olid need tegelikult Mohyo, Gohyo või Dohyo. Ma olin nagu: "Wait, I got this! Gohyo?"
Liisi: "Dohyo."
Paula: "Agh, so close!"

5 comments:

Anonymous said...

kust need kuldsed kõrvarõngad ja keskmised?

Paula said...

Kuldsed on Maria jõulukingitus ja keskmised Liisu jõulukingitus. :)

Anonymous said...

tsaaauu, kuule, ma tahtsin küsida, et mis su vyou oli ? on üldse olemas veel ? :)

Paula said...

Nope, pole vyoud, pole vlogi, pole formspringi, pole tumblrit, pole mitttte midagi :D blogi on, küsi siin :D

Paula said...

Twitterit ka pole :D