Pages

Friday, December 9, 2011

I've been saving these last words for one last miracle, but now I'm not sure

Keegi kirjutas mulle VYous kunagi, et kuidas mu juuksed küll nii hästi hoiavad koguaeg. Mul tuli see täna hommikul peeglisse vaadates meelde ja mul on au esitleda teile oma igahommikust vaatepilti, mis paneb teid oma sõnu tagasi võtma:


Ei, ausalt, need hoiavadki hästi, kui ma peale pesu neisse seerumit ja juuksevahtu topin, koolutaja ja fööniga mässan ja siis kohe kuhugi lähen. Siis nad hoiavad hästi mõnda aega. Hommikuti? Hell no. 

Ärkasin hommikul kell kümme ja kokku sain magada 11 tundi vist. Teil pole õrna aimugi, kui hea tunne see oli :D Tegin kohvi endale, sai veits palju, seega jõin kokku mingi 4 tassi vist. Tegin kooli kaasa ka, aga see sai hardcore magus. 

Kooli läksin matemaatikaks ja füüsikaks. Matemaatika oli okei, sain oma veatu töö kätte ja tegime tehete järjekorra ülesandeid (kulub ära, kui sul neid hommikul äratuskella dismiss'i jaoks vaja on, eksole). Füüsika oli huvitav. Kui järgmiseks tunniks elektrimootor teha, saab viie. Mul saab ilmselgelt tore nädalavahetus olema. Rääkisin issiga ja talle meeldis see mõte, lubas mõelda, kust mulle magnet sebida. 

Solfedžos oli kontrolltöö. Ma siiralt loodan, et ma panin mõnegi intervalli õigesti. For real, ma jään iga aastaga intervallide kuulmises halvemaks :D Vanaks hakkan jääma või midagi :D 

Peale solfi läksin välja, lund sadas ja mul oli automatically paha tuju. Võib-olla, kui mul oleks olnud keegi, kellega lumes mingit awesome jalutuskäiku teha, siis mul oleks hea meel olnud, aga no ei. Läksin shoppama hoopis, korjasin mingi seitse kampsunit ja ronisin nendega proovikabiini, otsustasin, milline on kõige pehmem ja soojem ja tulin tulema. Arvestades eesti ilma, äkki oleks pidanud kaks ostma. 

Anyway, see saab olema mu lemmikriietusese from now on. 

Homme on geograafiaolümpiaad, ma olen vaimselt valmistunud selleks, et ma kõigilt ära saan seal, aga ma siiski kavatsen kohale minna. 

Kas see on halb, kui sa igatsed kedagi nagu väga madly, kui sa temast ühe päeva jooksul mitte midagi ei kuule? Norm, igatahes mul on reaalselt kass olla selle pärast :D Ma olengi normaalne. 

Pealkiri - Slash feat. Adam Levine - Gotten
Sest Slash on nii super ja mul on kerged külmavärinad heade kitarrisaadete peale, jou.

11 comments:

liisu said...

mm.. wow sa oled hommikuti mõnus tuust ikka :D (tahtsid kommentaari:D)

Paula said...

indeed
(tahtsid postitust:D)

ħ said...

iseenesest ju mõnus soeng :D käed-ees-näole küll sobib hästi

Krissu said...
This comment has been removed by the author.
Anonymous said...

nii lahe, et sa nii tihti ja palju kirjutad nüüd :)

Paula said...

h: Mhmm, totaalne Einsteini tütre tunne oli

A: heh, ma ei teagi, miks ma nii tihti kirjutama olen hakanud. vist sellepärast, et ma tean, et inimesed loevad actually :) aga aitäh

Paula said...

tegelikult ma tean vist.. mul pole twitterit enam :D:D

Kärdu said...

Oi kuidas mulle meeldib Su blogi! :)

Paula said...

awwwies, mulle meeldib, kui teistele meeldib :D

Eva said...

mina kirjutasin seda Vyous... ja ma ei võta oma sõnu tagasi :D suva, mis hommikuti on, üldmulje on igaljuhul OK :)

Paula said...

awwi, no igatahes väga armas sinust :)