Pages

Thursday, December 1, 2011

i'm famous

Läksin hommikul kümne ajal empsile lilli ostma. Mõtlesin, et ei hakka mingit pin upi tegema, käin ainult poes ju. Kõik on ju sellel ajal raudselt koolis jne. Tagasi tulles ilmub mu kõrvale Siim. Ma lihtsalt peaks õppima, et kui sa lähed total padjakana välja, siis keegi leiab su ikka üles. Näiteks Siim, kes läheb kella kümneks kooli. Mõistlik.

MA SAIN VENE LÜTSEUMI OLÜMPIAADI PILDID. Niiet, here comes mu dream team :)Karl Erik niisama epic olemas, jou. 

Mina ja mu Vene lütseumi päikseke (eespool vasakul)

Aga, kell kaksteist oli mu Doktor-Mommy aktus, kus oli tegelikult päris lahe. Mulle haigelt meeldivad huvitavad kõned. Mitte need, mis on nagu hullult deepid ja viisakad ja igavad, aga pigem need, kus inimesed nagu actually on asja peale mõelnud ja selle kuidagi loogiliseks ja hästi kuulatavaks teinud. Seal oli mitu sellist. Aga, jaa, ma pigem lihtsalt panen pildid teile siia. Mängisin empsi 'tapeediga'


Ma tegelt fitin perekonda täiega hästi ju, lihtsalt total vastand blondiinike, no biggie :D

Doktor Emmeee :D

Mul oli väga tore for sure. Pärast käisime Jaanaga Vildes ja nägin oma kitarriõpetaja asendajat, kes on lihtsalt epic. Ja ball.. No ball oli tegelikult väga awesome, aga ma õppisin, et ballile üksi (või kolmekesi, olles üleliigne) on väga mõttetu minna. Aga kõik olid nii ilusad ja nägid nii rõõmsad ja targad välja. Väga äge oli. 

Mul on homme bioloogiaolümpiaadi koolivoor. I should study. Aaga meh :D

2 comments:

Anonymous said...

Sa naeratad sellel ema ja vanaemaga ??? pildil nii kavalalt ;) aga ilusad !

Paula said...

Ma olengi kaval :D
Aitäh :)