Pages

Saturday, December 3, 2011

i want to play a game *wink wink*

Milleks magada laupäeva hommikul enne mingit ülitihedat päevakava ennast ilusasti välja? Oh ei, Paula ärkab ikka kell seitse. No tegelikult ärkasin ma juba kell kuus, aga siis ma ei viitsinud midagi teha ja mängisin telefonis Abductionit. See on põhimõtteliselt nagu Doodle Jump, aga lehmaga. Ja siis kui see lehm kosmosesse jõuab, saab ta ufolaeva. Nii awesome mäng. Eriti hommikul kell kuus.
Mul niisama ilutulestik aknast ilusasti, kaks korda päevas 10 minutit jutti. 

Ma pole teile deepidel teemadel kirjutanud ammu. Ma võin õhtul proovida. Kõik on viimasel ajal kuidagi liiga hästi, et millegi üle viriseda. Aga midagi raudselt mõtlen välja, mille kohta ma midagi arvata julgen.

Käisin kossu vaatamas. Ma nüüd ei teagi, mis kõik sellest arvasid, et ma nagu mingi intruder/stalker lihtsalt mängule ilmun, aga ma ütlen ausalt, et mul oli väga fun. Ma võtsin kaamera kaasa ja mõtlesin, et teen pilte kõigile Facebooki eksole. See lõppes sellega, et ma olin kogu sellest värgist nii haaratud, et ma jõudsin ainult mõttes võistkondi sõimata, aeg ajalt plaksutada ja natuke inimestega juttu rääkida. Kaamera oli teisejärguline. Ja noh, kutid said pähe, aga pole ullu. Ma õhtuse mängu kohta võin siia juurde kirjutada kunagi. Aga siiski, see kohe kindlasti ei jää mu viimaseks kossumänguks.

PS: Nad võitsid õhtuse mängu, nagu Joosep mulle lubas. Gg.Paar pilti mul on, aga see on ka kõik. Sorry kutid.

Peale kossu käisin Annile ja Liisile (Anni klassiõde) balli jaoks lokke tegemas. Väga fun oli. Sain kolm soengut teha ja siis jooksin Ergo sünnipäevale. Jäin ilusti umbes 20 minutit viisakalt hiljaks. Vaatasime "Saag 7't" ja Kaisal oli suht paha olla vist. Aga... I guess ma pole väga nõrganärviline. Ma tavaliselt pigem mõtlen, et how the fahrrad nad teevad seda kõike üldse? :D Agajah. Peale seda mängisime pokkerit, mul oli koguaeg väga masendav hand ja ma vist kaotasin lõpuks. Aga mulle sobis, ma sain DJ olla vahepeal, tegin Ergole eraldi sünnipäeva playlisti. Ergo varustus küll aksepteeris sellest mingi väikese osa, aga playlist oli umbes selline:
Juhin tähelepanu Metallica - The Day That Never Comes pikkusele, sest ilmselgelt on see kõige õigem versioon laulust :D

Votnii. Ja peale pokkerit pakkisime asjad kokku ja kõndisime läbi kesklinna koju põhimõtteliselt. Noh, kõik hargnesid ja siis me hüppasime Ergoga korraks Metrost läbi. Rääkisime keemiast (seletasin), alkoholist, tubakatoodetest ja muust sellisest. Tänase päeva quote on by Ergo: "Vaatan, et oh, päris ilus naine, eksole ja siis võtab selle väikese asja välja ja BOOM! TSAHH! Allakäik!" :D Jutt oli suitsust muide. Ma küll ei hinda naisi, eriti mitte nii välimuse järgi teatud põhjustel, aga mulle ka ei meeldi suitsetavad naised. Nagu... nevermind.

Homme olen Tallinnas. Ilmselt vean ennast võimalikult varase bussi peale, magan bussis rahulikult kaks ja pool tundi, jõuan Tallinnasse, teeme midagi ägedat ja siis vean ennas niiumbes kümneks/üheteistkümneks koju tagasi.

Kaisa, Joosep ja Maris on minu konkurendid geograafiaolümpiaadil. Gotta work hard. Aa, täna õpetasime Kaisale pokkerit. Ta oli nii armas. Ta küsis igal ringil, kas checkida saab :D Ja reegel: kui Kaisa panustab, siis tal on midagi, mis on raamatust võetud ja siis on badass värk.

2 comments:

Martina said...

See playlist on nii hea :D Aga mul oli jalkamängul samamoodi, kaamera unustasin üldse ära :D

Paula said...

Indeed :D
No täpselt, nii mõnus tegelikult :D