Pages

Tuesday, December 13, 2011

:)

 Väike plaadipromo ühiskonna tunnis =)

Ma sain eile oma esinemise aja teada muide. See tähendab, et teisipäeval, 20. detsembril kell 15:30 esinen ma Mauro Giuliani "Melodisches Stück'iga" ajaloomuuseumi saalis. Ma hoiatan ette, et kõik kes tulla tahavad peavad arvestama, et hea koha saamiseks (et saali sisse üldse mahtuda), peaks natuke varem kohal olema ja arvestada võiks ka sellega, et see on üsna pikk ja igav üritus ja minu esinemine pole tegelikult midagi ülemäära ägedat. Lihtsalt, kõik saavad oma arvestuse hinde sealt ja üleüldse esinemiskogemuse. Karl muidugi ütles, et tore oleks seal uut verd näha, et muidu on alati samad inimesed. Igatahes, nüüd te siis teate.

Vedasin täna oma elektrimootori kooli ja Vällik oli küll vaimustatud. Ta vaatas seda tükk aega ja peaaegu ainus asi, mida ta ütles, oli: "I'm impressed." Kristi ütles, et ta vaatab seda nagu väike laps päkapikke oodates. No anyhow, jätsin selle talle, sest talle vist tõesti meeldis see.


Vahemärkus, mu geograafia hinded on hetkel: 4;5;5
Teate, mis see tähendab? Et mul on lootust geograafiaga see trimester mäele saada.
Ülejäänud ainetega on hetkel natuke kahtlane...

No anyhow oli mul täna ka muusikakool. Kristo Martti (ma raudselt kirjutasin ta nime valesti) ütles solfis, et ta ei tule muusikalukku, et tal on Erkmaaga mäng. Ma olin nagu WAIT, WHAT, EEH? Küsisin ta käest, et räägi lähemalt. No ta mängis Erkmaa vastu ja siis ta üritas pinnida, et ma olen ikka tema poolt eks. Ma ei osanud midagi öelda, ma soovisin head mängu ainult.

Muusikaloos kuulasime balletti. Päriselt ka. "Pähklipureja" oli kunagi hull teema, me käisime seda isegi teatris vaatamas ja sellest oli mingi Barbie multikas ka. Anyhow on see üpris igav. Väikestel tüdrukutel oli huvitav at least. Ma tegin koduseid töid (Y)

Peale muusikakooli hiilisin korra Turust läbi, et näha mis korvpalli seis on ja Joosepil oli samal ajal trenn ka, seega ma natuke passisin seal. Mul on selline tunne, et Erkmaa kaotas, aga ma lõpuni ei vaadanud, seega who knows. Ahjaa, saali sisse minnes kallistas mind äkitselt mu pisike blond kossusõbranna, ma reaalselt ehmatasin. Ja pärast kallistas uuesti, kui Joosepiga rääkisime. Ma olin kinda shocked, seega ma ei osanud midagi teha eriti. Eks ma siis pühapäeval räägin temaga lähemalt. Ta on reaalselt vist koguaeg seal. :D

By the way, meil tuleb koolis ball. Nagu, kas see on mingi meie kooli normaalne act, et kõike teatatakse nädal aega ette? No vähemalt on ball. Ma sinna muidugi minna ei saa, sest guess what. Meil on plakatid väljas igalpool ja mis te arvate, kelle nimi seal suurelt peal on?


Seega, ma lähen sinna pilte tegema ja ilmselt pean korralikult riides ka olema, aga mingit balliteemat sealt vaevalt oodata on. Pealegi oli kõigil sellest vist väga suva, niiet noh.. Raatuse jääb Raatuseks. Ma tahaks teada, kuidas ma selle pildistamisega hakkama saan üldse. Õah, kohustused on toredad asjad indeed. Salongiõhtul oli umbes sama teema, ma pidin tegema kõigist a'la punase vaiba pilte. Kõik sadasid sisse, jooksid minema ja ma olin nagu APPI OLGE PAIGAL FOR A SECOND. Seal ballil kavatsen ma olla mingi evil tädike ja lihtsalt kõiki kinni hoida, kuni mul on pilt, millega ma rahul olen. Selge? Sehr gut! (Üllatavalt hea kujundus meie kooli plakati kohta. Kes iganes selle tegi, thumbs up!)

Aga me Joosepiga otsustasime punasele kuumale tšillipiprale minna, mis tuletab mulle meelde, et peaks piletid ära ostma. Aga noh, mis seal ikka. Pildid on tänasest, suht rändomid. Ma nüüd lähen mängin Giulianit veel natuke. Giveaway täitsa käib veel ;)

PS: Me võitsime klassiga vabavisete võistluse, hah, beat that. Ma muidugi olin selles VÄGA suur osa, mhmmmmm, ma usun ka :D Aga siiski.

2 comments:

Eneken said...

:D plakatil on grammatikaviga... ja fotograafi nimes on ka viga... unbelievable :P

Paula said...

Panin ka tähele ;D