Pages

Thursday, December 22, 2011


Aitäh kallid klassiõed, kes te mind jõulude ajal meeles pidasite ja selja taga mõnusalt bitchi panite. Mul oli teiega ka väga tore laulda ja mul on siiralt kahju, et ma teid 9. jaanuarini ei näe. Loodetavasti saate Facebooki uuenduste kaudu siiski teavet mu elu kohta, et seda vaheajal elada! Ma pole kade, aga ma loodan, et te naudite seda as much as I do. Küpsist tahate?

Anyhow käisin peale kirikut Frediga mäkis ja siis nägin Joosepit, which was awesome as always. Siis käisime mingit romantilist komöödiat vaatamas (polnud kellegi valik, see lihtsalt hakkas parasjagu), noh.. vaatamas jah, teoreetiliselt.

Õhtupoole käisin trennis. Lennet ei olnudki, mis oli natuke pettumus, aga Kaiu on ka täitsa tore. Trenn oli täitsa okei muidu. Tho' ma ei approve'i bodypaare ega neid suuri palle, aga vahelduseks on okei. Mu lemmik bodyfiti tunnid on ilmselt 1) bosupallidega (poolringikujulised asjad, mille peal peab tasakaalu hoidma + hüppeid ja igast muud värki tegema), sest nii äge on vaadata, kuidas keegi nende peal ei püsi (mu balance on siiski hea, tho' ma tean kedagi, kes väidaks vastupidist :D)
2) mattide ja hantlitega - raske tavalisel, aga vähem jama
3) stepipinkidega - gotta love 'em

Ja ma sõin mingit kohafileed punases marinaadis. Considering, et ma ei söö peaaegu üldse kala, on see täielik success. See oli täitsa hea. Seafood on tegelikult üldse hea, seni kuni need pole kalad :D

Ja homne tuleb way too awesome. For real :D

Balli pildid: http://public.fotki.com/paulajohannaa/raatuse-ball-2011/

ööööd

7 comments:

Anonymous said...

ära tee nendest "toredatest" klassiõdedest välja :) Olgugi, et ma sind kungai kohanud ei ole tundud sa väga sõbralik tüdruk. Leidsin su blogi pooljuhuslikult ning alates sellest olen ikka silma peal hoidnud ;) Loen ka vaikselt hilisemaid postitusi tagant järgi :)
Edu edaspidiseks ja imeilusat jõuluaega ! :)

Anonymous said...

Kas sulle vahel ei tundu et sa paisutad ise asjad üle

Paula said...

Anonymous1: Mul on hea meel :)

Anonymous2: Teadsa see polegi paisutamist väärt. Lõigu mõte oli see, et asjad levivad, seega pole mõtet kahepalgelist bitchi mängida :)

Martina said...

"Seafood on tegelikult üldse hea, seni kuni need pole kalad" HAHA ma seriously hakkasin naerma sellekoha peal :D

Paula said...

:D:D seafood as krabid, shrimp'id, kammkarbid and all that... fish? no way :D

Monika said...

Paula :) Elu näitab, et ei lõksutata lõugu vaid nende kallal, kes on täiesti hallid hiirekesed või siis täiesti passiivsed. Mida tegijam tüüp, seda rohkem on materjali, mille kallal võtta. See siis minu kogemus 5 aastat külavanema rolli pidades :)

Kaisa said...

BWAHAHAHAHAHA , see esimene lõik oli see , mis made my day :D