Pages

Thursday, November 3, 2011

you know my heart skips, skips a beat...


EELMÄRKUS: MA LÕHKUSIN OMA IPODI ÄRA, EKRAAN ON KATKI, NIUNIU. Lets move on nüüd..

Koolis läheb viimasel ajal üle ootuste hästi, arvestades asjaolusid. Eesti keeles tegime põhimõtteliselt oma valitud teemal kirjandi lahti seletamist. Ehk siis valisid teema, otsisid materjalid ja siis seletasid klassi ees, kuidas kirjandi kirjutaksid. Ma ausalt öeldes arvasin eile õhtul, et asjaolude kokkulangemisel mina seda teha ei jõuagi ja et tehke mis tahate. Sirvisin natuke Anna Haava luulekogu, sest mingi osa minust teadis väga hästi, et selle tegemata jätmine võrdub katastroofiga ja orkaan Endlaga. Lõpuks oli mul üpriski põhjalik mõttekaart teemal "Saatus" ning umbes siis tuli mul meelde flashback esimesest eesti keele tunnist - Kaar (mu eesti keele õpetaja) usub saatusesse.. Oh pekki... Mõtlesin, et see lõpeb raudselt teemast mööda kirjutamisega, valede põhjendustega, halva idee, piisavate argumentide ning loogika puudumise ja otseloomulikult - ühega. Aga uue teema valimiseks polnud ei tuju ega aega. Otsustasin asja lihtsalt väga suure pokerface'iga ette kanda.

Värisesin mis ma värisesin seal klassi ees ja raudselt rääkisin hullult kiiresti jne, aga ma sain selle eest viie. Paula reaalselt naeris mulle näkku seal, ma kujutan ette, et kõigil oli päris naljakas. Mul endal oli ka kuigivõrd lõbus filosoofiast ja elutõdedest rääkida seal. Lõigud? Ülesehitus? Meh, räägime lihtsalt filosoofiast, saatusest, kokkusattumustest ja näiteks endast! Pf...

Ajaloos saime lõpuks ometi tööd kätte ja mul oli viis. Tänu emmele, kes, kuuldes mu kurvameelset juttu eesolevast ajaloo kontrolltööst, vedas lauale Euroopa ajaloo raamatu ning tegi asja selgeks. Millalgi peaks jälle Tallinnasse minema, kuna meil tuleb Teise maailmasõja kohta ka kontrolltöö.

Matemaatikas on täiesti ajuvaba teema hetkel. See on lihtsalt nii mindfaaaahrrad, päriselt ka, see on nagu totaalselt ebavajalik (välja arvatud eksamil, ainsal korral, kui meil kogu seda ajuvabadust vaja läheb) ja ebaloogiline ja nõme. Aga õnneks ma oskan seda, niiet kõik on ok.

Käsitöös polnud mul midagi teha, sest ma sain oma salli valmis, seega ma istusin ja kassisin weheartit.com'is, kuni õpetaja ütles, et telefonid tunnis on keelatud, from now on. Thanks mate, see oli ainus tund, kus me saime huumorit teha nendega. Oeh, mu vlogis on siiamaani kokandusevideo ;) Mitu lausa. Teate, milline kergendus see oli, kui ta rääkis, kuidas õppealajuhataja temaga pahandas, sest tema tunnist videod üleval on ja lisas siis, et need pole kokanduse tunnist. Kui mu õppealajuhataja mu vlogisid vaataks... MA VÄGA loodan, et ta pole Facebookist kaugemale jõudnud.

Mingi vahetund küsis Andres minu käest, et kas ma lähen ka Soome ja ma ütlesin talle väga ükskõikselt: "Eii", teadmata, et 15 minutit hiljem räägib Ergo mulle Comeniuse projektist Soomes, milles ka minul on võimalus osaleda. Mina mõtlesin, et Andres on natuke sassis omadega ja mõtleb, et ma mingi valemiga suusaässadega levile lähen. Heh, phäh. Well, see koht, kuhu me läheme, on 700 km Helsingist, niisiis peaks seal ka võrdlemisi külm ja lumine olema...

Aga ma saan vahetusõpilaseks minna! Koos Eneliga! Ja... Andresega...!?

Peale tunde panime Liisu, Marise, kunstiõpetaja ja hiljem ka Eneliga fotonäitust üles. See võttis päris kaua aega, kui aus olla ja kõik lõppes sellega, et mul oli kahtlusi, kas ma üldse trenni jõuan.

Aga jõudsin! Ja oh kui hea, et jõudsin. Me tegime täna bosu-pallidega igast awesome värki. Haigelt raske oli ja homme on mul raudselt iga lihas valus as hell aga siis ongi ju hea sõudeergomeetrit hindele sõita!!! Trenni ainus miinus oli, et ma ei jõudnud poodi, et endale vett/juua osta ja mul oli juba poole tunni pealt selline tunne, et ma suren veepuudusesse ära. Aga nii hull polnudki, pärast jõin lihtsalt meeletus koguses vett (enda kohta, sest ma ei joo kunagi vabatahtlikult paljast vett, kui ma just pole haigelt palju trenni teinud ja see pole nagu something i desperately need...)

Mul pole neid inglise keele sõnu, mis homseks õppida on ja mul on väga kahju sellest, aga ma usun, et see ei tohiks väga raske olla.

Kõik.. Mul on mingeid pilte isegi siia juurde (off-topic'ud, aga siiski..)PS: Mu blogis esines üks viga mõni aeg tagasi (noh, üks paljudest). Ma kasutan juhust ja parandan selle ära. Lisaks mu isale, kellega on lihtsalt superfun shoppamas käia, väärib parima shopingukaaslase tiitlit ka mu ema. Which makes me wonder, kuidas mõlemaga korraga oleks, heh? :D

9 comments:

mishuella said...

great pictures !

Paula said...

thank you! :)

Eneken said...

Nurrvärk! Ja mõlemaga korraga oleks kindlasti super, usu mind :) Kalli ja head reedet ja miks mulle tundub, et iPod'idele vist facelift'e ei tehta :P

Paula said...

Aga iseenesest näeb see täitsa äss välja, Liisu näitas mulle oma telefoni peal äppi, mis teeb ekraanile mingid killud ja mõrad. Mul on ka selline, aga see püsib isegi siis, kui aku tühi on - kvaliteetäpp ;)

Ja ta mängib siiani sama head muusikat, ma näen lihtsalt ghetto välja :D:D

Anonymous said...

See esimene laul hakkas lihtsalt vägahullult kummitama :D

Paula said...

Here's a fact: kõigil hakkab! :D

Eneken said...

ja pealegi, see ei ole kindlastii viga seal eelmises blogis... ma oleks täiesti ok ka viienda kohaga su shoppingukaaslaste listis :)

Annie said...

beautiful pictures! :)

Paula said...

thank you! :)