Pages

Wednesday, November 30, 2011

We'll sneak out while they sleep / And sail off into the night / We have the rest of our lives.

Mul oli reaalselt mark Joosepile otsa vaadata täna, kui ta küsis, et kas me käisime päriselt ka 9. klassis õlletehases ekskursioonil. Nemad käisid nimelt kolmandas klassis. Vot siis kui tore. Aga, muide, meie trepp on valmis ja homsest saab kooli sisse peauksest! Kahju lausa, et ma homme kooli ei lähe.

Aga see õlletehas.. Ma nüüd ei teagi.. Täitsa okei oli, kuigi ma pean tunnistama, et giidi ma absoluutselt ei kuulnud. Aga lõhn oli umbes selline, nagu siis, kui mu iss koduõlut teeb. On ikka õlut? Ma ei julge nende käändelõppudega väga riskida, u know. Kohv, kohvi, õlu, õlut... Idk..


Aha, did you know, et ma teen aastavahetusel mingi epic postituse sellest aastast. Ma olen terve aasta jooksul mingit tähtsate päevadega kollaaži kokku pannud ja jutte sinna juurde kirjutanud. Mul on päris palju pilte puudu, kusjuures. Näiteks 11-11-2011 pole mul lihtsalt ühtegi pilti ja ma olen kinda doomed selle koha pealt. Ma isegi kirjutasin Vene lütseumisse selle olümpiaadi korraldajale ja ta lubas need pildid netti panna aga Vene lütseumi galerii ei tööta. Niiet edu mulle. Kui ma sinna 31. detsembriks pilti ei saa, siis see postitus jääb officially ära, sest ilma selle pildita pole seda päeva ja ilma selle päevata poleks seda aastat ka.

Ja lisaks sellele on mul aasta tiitlite list ka otseloomulikult, eelmine aasta oli ka, kui ma ei eksi. Ehk siis ma siiralt loodan, et keegi mainimata ei jää ja et kõik vajalikud detailid saavad märgitud. Ehk siis teil peaks lugemist olema aatavahetuseks päris palju, sellest võib tulla pikim postitus siin blogis :D


Tahate mu tunnistust näha, woop woop? Ma suht luban teile, et järgmine trime on täitsa ühtlane. Geograafias tulevad normaalsemad teemad ja kehalises tuleb tantsimine (ma ei hakka ballist rääkima jälle, ei, ei Paula, EI. ma vist sain ballikutse, muide.. ma pole päris kindel..) ja pallimängud vist? Ma ka ei tea.. Midagi tuleb igatahes :D Pallimänge ma muide absoluutselt ei oska. Niiet gotta work hard. Can't be that hard ju. Kui pallimänge saaks valemitega selgeks õppida, siis ma oleks uus Shaq, ausalt ka. Shaq on teemas. Okei, tunnistus, ja, aga palun:

Mhm, celebrate'ime kõik nüüd. Like'ide ja kommentaaridega. Dislike'id keka ja geo nelja eest on ka fair enough.

Eneli jõudis täna mu telefonis UnBlockMeFree's intermediate tasemeni, aplaus!!! Ta on läbinud 400 rasket levelit. Viimasel ajal ei lase ma tal mängida eriti, sest ma ootan sõnumit. Sorry, hon.
Me kõndisime Ennuga täna õlletehasesse ka, kahekesi. Ma ergutasin teda all the way up Jakobi mäest. Tegin woopwoop ja hõiskasin seal. Ütlesin, et teeme lõpuspurti ja ta ütles, et ma olen loll, keegi ei tee 200 m pealt lõpuspurti. Ma ütlesin, et teeme ikka. Jäime ainult ühe minuti hiljaks! Woopwoop.

Oki, ma magama. Mul pole teile mingit lugu ka vist.. Või siiski.. AAA, on küll, wait..


Joosep will do the explaining :D Õppige saksa keelt ;)
Pildid on by Maria, suvest kunagi. Mul on pildid otsas, mida blogisse panna.
Liisu, pildistamise challenge accepted :D

Pealkiri - Rise Against - Satellite

2 comments:

liisu said...

rise against on sitaks hea!
millal lähme?

Paula said...

mulle ka kohati täitsa meeldib
ma ei tea, kusjuures.. järgmine nädal äkki?