Pages

Tuesday, November 29, 2011

:)

Need tantsutunnid on puhas mõnitamine ilma ballita, in my opinion. Aga vahet pole :D

Kutid rääkisid täna muusikakoolis päkapikkudest. Juhul, kui te veel ei teadnud, siis ma käin muusikakoolis ja minu rühmas on valdavalt kõik umbes 8-aastased. Neid oli nii fun kuulata. Tüdrukud on veel naljakamad. Nagu.. nad on sellised.. Armsad. Hullult korralikud. Küsivad hästi imelikke küsimusi alati. Et kui tööd parandama minna ja parandada veel halvema hinde peale kui enne, siis kumb hinne sisse läheb? Või et kas Eurydikesel oli väga valus, kui madu teda hammustas (Orpheuse ooperis sai Eurydike maolt haavata ja suri ja Orpheus armastas teda nii väga, et läks talle Allilma järele ja oleks ta peaaegu tagasi saanud, aga jumalad ei lubanud tal teel seljataha vaadata ega Eurydikesega rääkida, kuni nad tagasi pulma jõudsid ja Orpheus hakkas jumalates kahtlema ja vaatas seljataha ja Eurydike suri igaveseks). Ma olen nii tark, ma tean. Ma sain täna ka ooperite kontrolltöö kümne. Mu vanaema ütles, et äkki minust saabki mingi muusik või midagi. Ma ütlesin, et ma ei elaks sellega ära. Teate, mis mulle öeldi?

Sa ei peagi elama, sa võtad rikka mehe.

Ahaa, ma arvan ka jah.. Kõlab nii minulikult. Et mul on selline ülikonnaga mees, kes käib päevad läbi tööl ja mina kirjutan talle ballaade igatsusest ja armastusest. Mhm, väga minulik, eksole. Ma suht suren sees juba siis, kui keegi mulle välja teeb, kui aus olla.

Suvaline pilt, no hate eksole. 


Agaokei, mul on homseks megapalju õppida ja ma üldse ei teagi, miks ma blogi kirjutan, mitte Kalevipoega ei loe.

Jane mention: Kui Jane kunagi Tartusse jõuab (näiteks bioloogiaolümpiaadi raames), läheme me koos tofut sööma, sest tofu on äge. Tho' me pole kumbki tofut söönud, aga vahet pole eksole. Jane blogi link on paremal pool kirjas ka muide, ta teeb üliilusaid pilte meil. Mul on üks ta pilt kodus seinapeal, by the way. Agajaa, ma olen Janet ükskord elus näinud ja see oli linnuviktoriini raames, kus meie kool osales seal võistkonnaga nimeag Pilveke ja saavutas ausa viimase koha! Aplaus! True, linnud pole meie ala.

Mul pole pilte teile. Mauuuuu.
Mingid suvekad.

Maris. Ma ütlesin eile oma isale, et ta neid Helluse pudeleid ära ei viskaks, et mu klassiõel on vaja neid. Hetk tagasi leidsin külmkapist kaks nelipakki :D Mul on sulle hetkel 12 Helluse pudelit :D Kohe, kui ma need tühjaks olen joonud, muidugi.


2 comments:

Mannu said...

Ma vist armastan sind. :)

Paula said...

Awwww, awww, ma armastan Hellust, niiet no biggie, sinu jaoks ikka saab :)