Pages

Sunday, November 13, 2011

all we need is just a little patience

Alustuseks kõigile daddy'dele head isadepäeva, eksole. Ma oleks oma isa Arcticusse vedanud, aga täna vist ei tulnud välja. Nojah, ma ei tea, kas ta oleks viitsinud üldse. Igatahes käisid mu bro'd siin, joonistasime elevante ja autosid. Fyea. Ja sõime. Süüa on hea.

Eile käisime Eneliga kinos "Laenatud aega" vaatamas. Kõigil oli õigus, see film oligi päris hea. Kuigi, ma pean ütlema, et... mitte just mu lemmik nüüd paugust. Väga hea mõte oli, sellele vaatamata. Vahepeal kadus järg ära, et kes kui vana on (sest filmis on kõik inimesed 25-aastase välimusega). Aga soovitan!

Peale kino käisime veel mäkis ka. Ja tegime mingit sight-shoppingut. Ma hakkasin mõtlema, et ma peaks mingeid sooje asju ostma Soome jaoks. Mul on isegi siin Eestis külm koguaeg. Ma käiks hea meelega koguaeg ringi mingi over sized hoodie'ga aga noh, siis kaoks ka mu viimane stiilitsiki staatus. Mitte, et see mulle nii tähtis oleks. Ma olen ilma selle staatuseta ka täitsa okei.

Ja Joosep on mu soulmate. Ma ei tee nalja. Ma tunnen teda kolm päeva ja mu msni logifailide ajalugu plahvatab varsti. Väga super. Samas tundub nii ebareaalne, et sa kusagil Vene lütseumi olümpiaadil kellegi nii ägeda otsa satud (tänu loosile). Ühesõnaga, life is good.

Peaksin hetkel niii palju asju tegema. Kodused tööd homseks, saksa viktoriini materjal jne. Ma tahaks Slashi elulugu lugeda. Nagu väga tahaks. Mu lugemise to-do list on lihtsalt liiga pikk, aga aega ei ole. Ma tahaks pilte teha, lihtsalt jõlkuda kusagil linna äärel ja teha pilte. Kuulata sinna juurde mingit head muusikat. Ja siis ma tahaks veel teha lõpuni need ehted, mille jaoks ma haigelt materjali ostsin ükspäev. Ja kitarri tahaks mängida. Sain uue loo, mingi vene etüüd, aga täitsa normaalselt kõlab. Ja sinna kõrvale kavatsen võtta Guns N' Roses'i Sweet Child O Mine'i, sest... kas mul on üldse põhjust vaja, et seda lugu mängida???? Ja siis ma saaks Isabelle'ile sellest video teha ja saata ja siis ma oleks täitnud veel ühe lubaduse..

Ma esinen jõulude ajal ülikooli saalis vist.. Või siis ajaloomuuseumis. Ma pole kindel, kumb neist. Aga see oleks äge, kui pool sellest niigi väikesest ruumist oleks paulajohanna.com'i lugejaid. Hah, awesome. Ma tean, et Jaana lubas tulla, äkki tuleb Aveliis ka. Ja Oskar pidi juba eelmine aasta tulema, aga ei tulnud. Meh, ma ka ei tea. Igatahes te kõik olete oodatud sinna ;)

Ma nüüd õpin, ausalt. Paar pilti on ka. Sain sõrmuse endale eile, sest mul oli seda nii väga vaja, mhmh :D

2 comments:

Martin said...

Mis asja raames sind Ülikooli aulas näha / kuulda saab? :)

Paula said...

See on muusikakooli jõulupidu ja ma kaldun siiski arvama, et see oli Ajaloomuuseumi saal... Niu.. aga annan blogisse/Sulle otse infot, kui täpsemalt teada saan ;)