Pages

Monday, October 31, 2011

Mau :)

Okei, emme, ma kirjutan sulle oma igavast elust (sest mina ei istu Londonis ja ei igavle (tõtt-öelda poleks mul Londonis kunagi igav)), aga sa pead siis kommentaari ka jätma :)


Nagu kiuste tõsteti uue tunniplaaniga kehaline esmaspäeva esimeseks tunniks ja mu lemmiktund - kõnekeel Oxeniga - viimaseks. Kehalises viskasime palli, olgugi, et mu pole tänu geenidele mingit šanssi sellele korvpallilauale keskjoonelt pihta saada. Kuulitõuge on mul siiani tegemata, tänu ilmadele (jah, nendele vihmastele ja poristele). 


Ajaloos ei saanud me endiselt kontrolltöid kätte, sest õpetaja party hardis kogu vaheaja ja ainus vabandus, mille ta klassi ees kähku välja suutis mõelda oli välja väänatud jalg, mille tõttu ta kooli tulla ei saanud. Vot siis. Aga neljapäevaks lubati Mussolinid ja Hitlerid ära parandada. Ja täna tehti tunnikontroll, sest õpetajale ei meeldi rääkida. Noh, talle ei meeldi rääkida, kui teised räägivad, aga ta pole veel meie klassi piisavalt kaua tundnud teadmaks, et meie klassis ei eksisteeri selliseid hetki. 

Eesti keeles tuleb kirjandihullus. Mulle on kirjandid alati meeldinud, aga mul on üks nõrk koht nende koha pealt ja selleks on sõnakordused. Täna tehti selgeks - hea kirjand on see, kus kõiki sõnu kasutatakse vaid üks kord. See teeb siis kokku vähemalt 200 erinevat sõna, mille abil tuleb moodustada sisukas kirjand, õige ülesehitusega, täpselt teemasse ja vähe sellest - tuleb ka aja sisse mahtuda. Nii palju siis kirjanditest ja meeldivusest nende vastu, eksole...

Enne keemiat istusin nagu mingi õnnetusehunnik koridoris, Liisu ühel ja Oskar teisel pool. Mõlemad tegid pai ja üritasid mingeid nalju teha ja ma seal lihtsalt... Ee... Olin morjendatud sellest, et elu nii raske on?
Keemias, nagu juba ütlesin, räägiti sellest quadruple-olümpiaadist, kuhu ma loodetavasti minema ei pea. Ülejäänud tunni joonistasime süsinikuühendite skeeme ja hiljem panime neid mingitest nuppudest kokku ka. 


Ja siis tuli minu lemmiktund, nagu juba mainitud sai. Kuna terve kool oli täna päris jahe, oli Oxeni klassi temperatuur ainus hea asi selle tunni juures - soojem, kui teistes klassides. Ja millega tund algab? Mantliga Oxen räägib meile, kui vastuvõetamatult külm meie kool on. Hehe. Hea, et ta keemiaõpetaja pole, seal on temperatuur ka suvekuudel alla nulli, mul on tunne. Anyways, siis ta rääkis meile mingist rahvusvahelisest kõnevõistlusest, mille mingi eesti tüdruk oli kinni pannud. Peale seda tegime rühmatööd ja ma sain iga lause eest loengu, mis on zieheni ja umzieheni vahe. Ja ega ei saanud olemata olla ka see lause: "Die Paula Johanna (tal ei tulnud mu nimi meelde alguses), die immer sich provoziert fühlt." Kui ma selle lause valesti kirjutasin, siis mind üldse ei üllata, sest ma ei õpi seal tunnis m i t t e m i d a g i. Peale selle muidugi, et ma ameeriklane olen ja et Kristi iga tund vaatamata õpikute raskusele elus on ja et Markus kodutööde tegemise asemel angeln geht

BAAH. Siis tulin koju ja panin muusikakooli jaoks asjad kokku. Kitarritund oli täna väga super, põhiliselt selle pärast, et mul oli kodutöö tehtud ja Karl ütles, et seda ei näe eriti tihti kitarriõpetaja töös. Tunnistuse saan, nagu ikka, paar nädalat peale uue veerandi algust, kui hästi läheb (eelmine aasta sain tunnistuse kaks korda aastas: peale kolmandat ja neljandat veerandit). Rääkisin talle Lenna kontserdist, lubasin talle järgmine tund Lenna plaati laenata ja ta lubas Epliku plaate vastu laenata. Sõnakordused, booyah. Teil on õigus mu blogile suur ümmargune null stiilipunktide eest anda, üldse ei põe. 


Pilte pole, sest aega pole, sest kool on. AGA.. Ma käisin pühapäeval Kätriini ja Elerit pildistamas, niisiis paar pilti saate ikkagi.

4 comments:

Eneken said...

Eheh :) Mul pole selle vastu eriti midagi panna peale 1000-pealise kübertõusikute konverentsi Londonis... aga see on esimene kord, kus mulle tundub, et London on tegelikult superlahe linn. Aga provokatsioon on sul vist ka geenides. Paraku. Ja muide, proovi edasi, äkki oled siiski saanud issi palliviskegeeni :)

Paula said...

:)

palliviskeoskus on viimase kehalise tunni põhjal täielik null ;)

Milla said...

you have so lovely blog! :)

http://mmillam.blogspot.com/

Paula said...

you too! :D