Pages

Monday, October 24, 2011

las möllab torm ja voolab veri...

Täna oli väga tore päev. Hommikul käisin trennis ja ma reaalselt nautisin igat hetke sellest 55-st minutist. Alguses tegime sammukombinatsiooni, mis oli viis korda keerulisem, kui tol korral kehalise õpetajaga käies. Kuigi ma pool ajast üritasin sammu pidada, võtsin viimaste korduste ajal end siiski kokku ja sain hakkama. Ja olgugi, et need kilosed lisaraskused jalgade küljes + viiekilone bodypaar tundus trenni lõpuks tonnisena ja käed värisesid, siis mates, ma tegin kõik kordused kaasa! Ja kõhu- ja seljalihaste trenn on absoluutne lemmik mul, sest mul puuduvad mõlemad, khihi.
Trennist tulles oli igatahes iluskenatore olla ja mõtlesin õhtuks sättima hakata. Aveliis ja ta emme pidid mu peale korjama, et itaaliakasse sööma minna. La Dolce Vita on mu uus lemmikrestoran. Võinooh.. Igatahes üks lemmikutest. Pang ja Dolce on väga erinevad kohad, niisiis võivad nad mõlemad mu lemmikud olla. Igatahes oli meil superlõbus ja lisaks maitsvatele pastadele ei puudunud meie õhtust üks banana split, millele Aveliisiga kahepeale otsa peale tegime. Gelato, mi amore, ti voglio bene! 


Peale seda veeresime, kõhud täis Genialistide Klubi poole. Täiesti uskumatult ilus koht. Seda küll mitte klassikalises ilu võtmes, aga see on selline mõnusa stiiliga hubane kohake, mis oleks ideaalne koht fotosessioonideks ja kõiksugusteks üritusteks. Mul on ülimalt hea meel, et ma seal nüüd ära olen käinud.Täna esinesid seal Lenna Kuurmaa ja Mihkel Raud. Esitamisele tulid siis Lenna plaadi ning ansambel Mr. Lawrence'i albumi "Swing" lood. Kvaliteetaeg selle sõna kõige õigemas mõttes. Ma võiks teile siia positiivseid omadussõnu loetlema jäädagi. Lenna oli nii armas oma maasikablondi bobisoenguga ja Mihkel oli lihtsalt väga omas mullis ja äge. Trummar oli mu lemmik sellegipoolest, olgugi, et ta õhtu jooksul eriti sõna ei võtnud, lemmik oli siiski. Ja sellised üritused püstitavad Paulas alati küsimuse: "Miks mina ei võiks kunagi nii kitarri mängida?"

Tänane päev - igati kordaläinud ja tõestas, et eestlased oskavad igati head muusikat teha.
Tänane lolluse tipp - unustasin kontserdipileti koju, mis tähendab, et Jaana sai kvartali ümber ringe teha ;)

5 comments:

marek said...

Täpsustuseks siis et MRaud esitas ansambli Mr.Lawrence plaadi Swing lugusid. Oli tõesti väga hea kontsert :)

Paula said...

heh, sa olid kaa?
aga jah, kontsert oli tõesti väga hea :)

Paula said...

jaa, ma ajasin nimed täiega segamini :$ parandasin ära

Martin said...

Ma vist kahetsen... /:

Paula said...

usu mind, on kahetsemist väärt, see oli lihtsalt SUPER ELAMUS... :/