Pages

Sunday, October 2, 2011

kokkamisest ja pulmadest ja ärinaistestMul on viimasel ajal natuke rohkem aega blogi kirjutada, sest ma sain oma kirjandi Saksamaale ära saadetud ja nad saatsid mulle isegi e-maili vastu, et nad on selle kätte saanud. Sellest tulenevalt on hetkel mu to-do listi kõige kriitilisem asi veel 21 cm salli, mis vajab neljapäevaks kudumist (hea on, kui jõuan ära 15) ja siis veel mõned pisiasjad. Täna käisin näiteks Martiniga pildistamas, niiet on oodata veel vähemalt ühte deep-talk teemat, kuhu juurde need pildid toppida :)

Täna deep-talki ei tule, pole ühtegi teemat, mis praegu väga vajaks lahtikirjutamist :)

Eile käisin oma elu esimeses pulmas, mis oli väga omamoodi kogemus. Aga kõik oli ilus ja tore ja armas ja kena. Ja ma lähen teinekordki hea meelega pulma, kui kutsutakse. Ise ma küll ennast kunagi abielludes ette ei kujuta, aga teiste pulmades torti süüa ja ilus olla võin sellegipoolest. Aga kes teab, äkki mul ilmub kunagi mingi hull Barbie-Ken ukse taha (kuigi minu arvates on Kenid olnud alati kõige koledamad mehed üldse) ja siis tuleb mingi hull pulmatuhin peale. Ma "püüdsin" ju lausa pulmakimbu kinni, kuigi see nägi rohkem välja umbes nii, et emps andis selle korraks minu kätte, et millegi muuga tegeleda ja pärast oli juba liiga hilja :P Muidugi mulle öeldi, et loodetavasti ei tähenda see, et mul järgmine aasta tekib plaan abielluda ja lapsi saada. Ma võin kinnitada, et ei teki. Mina ja väikesed lapsed? Mina ja abiellumine? HAHA, ma ei saa isegi kooliga hakkama. Ma ei saa isegi oma tulevikuameti valimisega hakkama. 

Aga pulm oli sellegipoolest ilus. Kuigi ma hoidsin terve registreerimise aja naeru tagasi, sest see naine, kes neid paari pani, oli selline väga puuriva pilguga konkreetne vanem daam, kes oli ilmselgelt paari pannud väga mitmeid inimesi ja teadis väga täpselt oma teksti peast. Kui ta umbes pool teksti oli ära lugenud, kadus mul keskendumisvõime ja ma mõtlesin rohkem sellele, et kas see tädi ise on abielus või mitte... Ja siis sellele, et tal on väga huvitavad kulmud. Ja siis ma mõtlesin sellele, et kui seal õnnepalees mingid väga kapriissed daamid käivad, siis kas neil ei teki probleeme selle maaliga, mis seal seinal on? Ses suhtes, et sellel maalil olid väga erksad ja konkreetsed toonid, mis kõigega kokku ei sobi... Samas võib-olla kõik abielluvadki ainult lumivalgetes kleitides.. Aga meeste lipsud? Oh, ma ei tea. Minu arvates oli see maal lihtsalt pisut liiga domineeriv. 

Õhtul käisin jooksmas, kuigi jooksmisest ei tulnud eriti midagi välja. Mingi hetk jooksis minust mööda Maris ja siis mul oli küll väga hädine tunne, sest mina ainult jalutasin. Homme on koolis kaks kilomeetrit hindele, eks siis paistab...

Täna käisin Martiniga pildistamas. Tulemust näete loodetavasti homme. Aga väga lõbus oli. Martin käskis aeg-ajalt ärinaise nägu teha ja kui ma selle peale naerma hakkasin, tegi ta sellist tõsist ma-olen-kuri-väejuht nägu ja siis ma hakkasin veel rohkem naerma. Aga kohavalik oli super.. 

Peale pildistamist hüppasin piljardist läbi ja ostsin paar kokat. Siis tuli meelde, et ma ei või kokat juua ja ostsin ühe klaaspudelis Nestea ka. Esimest korda nägin ja see nägi nii ilus välja, et ma tundsin, et mul võib olla side Nesteaga, peaaegu :D Siis hüppasin nr. 4 bussi peale ja sõitsin Aveliisi juurde. Õpetasin talle nuppude kudumist, sõime baguette'sid ja olime niisama vahvad. Aveliis tegi süüa ja vigises seal, et ta peab nii palju tegema, samal ajal kui ma istusin seal ja vigisesin, et ma pole kunagi midagi teinud ja see on masendav. 

Sellest tulenevalt on mul plaan teha üks nädal ise süüa. Ma arvan, et ma laenutan mõned saksa seebid ja lukustan oma vanaema elutuppa. Vahel poetan talle läbi ukse oma hõrgutisi. Sest seni olen ma ainult pannkooke teinud. Okei, ma õppisin eelmine nädal kohvimasinat kasutama. Ja ma olen kunagi kartulivormi teinud (ma kusjuures mäletan, et mu isa oli sillas sellest...). Ütlesin oma vanaemale täna, et ma olen ainus teismeline, kes kordagi süüa pole teinud ja ta ütles selle peale poolnaljaga, et ma ju tean kuidas kõike teha ja mina istusin seal, nõutu näoga.. "aga ei tea ju..."

Niisiis.. Annan teile teada, kuidas oma köögi maha põletasin. 

5 comments:

Mari-Liis said...

kui sinu blogipilte vaadata, siis on ilmselgelt kõigile arusaadav, et tegu on ühe ülimalt armsa neiuga :)

Paula said...

awwies :)

Martin said...

Kuna ma pole ca nädalakese su blogisse jõudnud, siis kiidan blogi template valikut - mul käib Laura "Pühakute laul" taustaks ja jubehästi läheb kõik see kollakas ja mõnus muusika kokku, kuidagi :D
Hõumi eest ütlen ka aitäh - peaks vist serveri apgreidima, sest nüüd on hullemat liiklust oodata, arvestades sinu külaliskonna suurusi :D
Hakkan nüüd sinu pilte üle vaatama ;)

Martin

ennnu said...

Ütlen ausalt, et ka mina pole super söögitegemises :) Ainuke mida ma oskan on muffinid, pitsa ja toorjuutsu kook, mida ka ei küpsetata :D . Ei oska isegi pannkooke teha.

Nii et sul läheb paremini kui mul :)

Paula said...

Martin: Jah, ma arvan ka, et varsti läheb sul nende vaatajatega keeruliseks ;D

ennnu: hehehe, hea, et vähemalt keegi teab, mida ma tunnen. Ahjaa, muffineid oskan ma ka teha :O