Pages

Wednesday, October 5, 2011

I've made many mistakes. Life didn't come with instructions...

Meil algas täna koolis karjäärinõustamine, mis tähendab, et millalgi tehakse test ja peale seda on mingid individuaalsed vestlused. Ma loodan, et see annab natukenegi selgust kogu sellesse tulevikuteemasse. Või midagi sellist :) Kirjutan teile, kui midagi toimub selles osas..

Aga ma teen hoopis faktipostituse... Vahelduseks..

 • Üks hullemaid asju maailmas on see tunne, kui äratuskell heliseb ja sa mõtled, et paned korraks silmad kinni, sest nii mõnus on olla ja siis ärkad mingi x aja pärast. 
 • Ma teen endale piparmünditeed vahel õhtuti ja jätan selle kööki tõmbama. Mõtlen, et lähen kohe tagasi ja poole tunni pärast lähen külmkapipatrulli tegema ja leian oma unustatud tee. Rage. Ragemonstah.
 • Kuidas Paula elutõe selgeks õppis? Fred ütles, et mul liiga pikad juuksed. Oskar, et liiga lühikesed. Mõnele meeldib, kui kinni. Mõni ei luba kinni panna. Mõnele meeldib, kui lokkis. Mõnele meeldib, kui sirged. Järeldus: Kõigile ei saa meeldida ;)
 • See on tavaline, et mul on iPod ooperit ja klassikalist muusikat täis aeg ajalt. Kui ma muusikalooks muidu õppida ei jõua, teen seda siis, kui klapid peas muusikakooli poole kõnnin. Muidu on okei, aga kui iPod shuffle'i peal on ja üritad normaalset muusikat kuulata ja äkki mingi Monteverdi ooperi Orpheuse aaria ette kargab, siis on küll suht masendav olla...
 • Mul peaks homseks olema 60 cm kootud. Hetkeseisuga aega 15 tundi ja kootud on 47 cm. 
 • Mul oli täna 8 tundi, ma arvan, et ma saan mata tunnikontrolli 5, nädalavahetuseni on 2 päeva ja vaheajani on 3 nädalat umbes :) (Paula blogi edasijõudnutele ;))
 • Starbucks on overrated, see pole tegelikult üldse nii hea kui kõik räägivad. Noh, ma arvasin ka, et on ja siis sisendasin seda endale koguaeg. USA's olles ei leidnud ma ühtegi asja menüüst, mille nimel oleksin võimeline tegema ükskõik mida. Aga üldse. Starbucks on overrated. Ma armastan seda siiski, sest see on ainus koht USA's, kus on avalikus kohas tasuta WiFi.
 • Oskarit kummitab kolmandat päeva Släm - Sul On Kõige Kaunim Kann (jah, elu on karm for me) 
 • Erinevalt normaalsetest koolidest toimub meie koolis õpetajatepäev päev hiljem kui teistes koolides ehk siis homme. Loodetavasti ei otsusta nad keset ööd ümber :) Ma peaks teile tegelikult koolitrepist pilti tegema. See pole veel valmis, aga see tõotab tulla selline Eesti esimene ameerikamägede lõbustuspark, mis koosneb niiumbes viiesajast harust ja päeva lõpus istub iga laps oma rongi peale ja trepp lennutab ta koju. Päriselt ka, täpselt nii näeb see igatahes keemiaklassist välja. Rööpad on juba paigas ;)
 • Mul on klassivend, kes on veendunud, et lauset ei saa olla, kui pole vähemalt kolme sõna.
 • Mul on uni ja vaja veel kududa, seega adios amigos :)
 • Tsau, mu uus follower! :)

6 comments:

Mari-Liis said...

jälle fab pilt!

Paula said...

hehe, kas me tahame alustada teemat "Mari-Liisi megailusad pildid"? :)

Monika said...

On tõesti väga vinge pilt. Ma kade kohe! ;-)
Ootame siis põnevusega reportaaži karjäärinõustamisest. Meie kohalikus põhikoolis eelmisel aastal käinud nõustaja oli täiesti uskumatu. Soovitus oli kõigile - ja need kõik olid vaid 7 v 8 õpilast - minna õppima sanitariks, kuna tulevikus saab olema palju vanu inimesi. Uskumatu :D Arvas, et maakoolis on kõik mingid tubakad. Ometi on selle kooli vilistlastest tulnud nt üks tuntud arhitekt, Mustamäe haigla pikaajaline peaarst, Kadarbiku smuutide tootja, tänane Audi müügidirektor jmt.

Paula said...

Eh, ma loodan, et meie kooli puhul sellise karjäärinõustajag tegemist pole. Kui aus olla, nägi ta päris asjalik välja.
Sanitariks, sest tulevikus on palju vanu inimesi - hahaha :D:D tõesti uskumatu :D

Eneken said...

"Käi jala!" või "Magasin maha." pole siis järelikult laused... a mis need siis on?

Paula said...

Seda pead sa mu klassivenna käest küsima ;) :P