Pages

Sunday, October 9, 2011

i thought it felt right but the right was wrong


Käisime hommikul papitoga shoppamas ja ma tunnistan ametlikult, et ta on parim shoppamiskaaslane ever. Sain jope endale, hästi nummine, talv tuleb varsti ja siis ongi mul ainult selle jopega pildid, nii et oodake ära ja näete. Siis käisime veel pesulas ka ja sõime hessi kuni autot pesti. Kebab burger for the win, mul oli väga naljakas vaadata, kuidas iss seda sõi :D Ise läksin kerge juustueinega, teades, et pärast joosta ei jõua, kui kõht liiga täis.
Jõudsin koju ja läksin jooksma koos Ergoga, kes oli juba tund aega mind oodates jooksnud. Väga meeldiv. Igatahes, kakskümmend minutit jooksime vist umbes, siis uuesti koju. Väike pin-up ja läksin Anni sünnipäevale. Palju õnne, armaskallis Anni! Täitsa tore oli, head süüa sai :D
Mingi aeg lahkusin nende meeldivast idüllist ja läksime Ergoga välja. Väga lõbus oli, indeed. Päeva tipphetk oli siiski see, kui Ergo burksis oma eine ära tellis ja viisakusest mind ootama jäi, ilma lauda ette ära valimata. Lõpuks, kui ta otsustas siiski lauda ära istuda, tegi ta liiga graatsilise liigutuse ja ta 0,5-liitrine Coca-Cola kohtus kiirtoidurestorani põrandaga. Sõbralikud teenindajad andsid talle uue koka õnneks. Agajah, kvaliteetaeg Ergoga oli väga fun. Vahepeal nägime mingit eepilises suuruses tuletõrjebrigaadi, nagu märulis. Ja surfikursus bussilõõtsaga oli ka meeldiv! Ühesõnaga, jah, ma mõtlesin kiire blogi teha. Ja nüüd magama, sest homme on niii palju vaja teha, niuniu.

Lähen sellega kooli missivõistlusele muidu. 

Vlogid on maas mõneks ajaks. Ja vyou'd võite endiselt piinata.
Mulle meeldib Linkin Park muidu. Just sayin'

4 comments:

Anni said...

aitäh sulle armaskallis Paula! :)

Paula said...

:)

Amatory said...

Heheh ... tere! http://martinifoto.deviantart.com/art/Dude-seriously-262713609

Paula said...

tean jah :D