Pages

Sunday, August 28, 2011

Vastused :)


Blogger Martin said...

Kas hambaarst oli meesterahvas?
Kusjuures ei olnud meesterahvas, täitsa tore naine oli. Aga õnneks võin lohutada, et sa polnud ainus, kes sellise küsimusega lagedale tuli, kui ütlesin, mis seal hambaarsti juures toimus. Aga ta oli lihtsalt eestlase kohta üle keskmise tore :)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Anonymous L. said...
see pole küsimus aga sul on tuuli ja ennnu blogiaadressid valesti pandud. Sul on mõlemal blogger.com aga peaks olema blogspot.com. :)
Parandasin ära, aitäh :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Anonymous Anonymous said...

Sul blogis arhiivi polegi ? ma igatahes ei leia.

 Anonymous Anonymous said...

seda küll aga kui ma tahan näiteks 2009 aasta postitusi siis ma pean seda older entries lõpmatuseni vajutama 
Nagu Anonymous no.2 juba ütles, siis jah - older entries' alt saad vanemate postituste juurde, aga 2009. aasta postituste lugemiseks tuleb kas otsingut kasutada või lihtsalt palju klikkida. Ma siiski ei soovita kellelgi neid lugeda. Mulle meeldib mõelda, et mu blogi arhiivi ei vaata keegi :D
Selle lõpmatuse kohta: mu blogis on kõigest 735 postitust, millest ma arvan, et umbes 700 on avaldatud. Seda arvesse võttes peaksid sa 'older entries' nuppu klikkima kõige rohkem 140 korda (et jõuda kõige algusesse).
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Anonymous Anonymous said...
ma tahaks räigelt midagi küsida, aga mul pole mitte midagi küsida, omgaad. :D ma lihtsalt tahtsin öelda, et sa oled täiega armas tüdruk & su sõnavara on ka some kind of awesome. keep goin' girl. :K
Ma tean, et see pole küsimus, aga ma kasutan juhust ja ütlen lihtsalt, et see kommentaar on üks armsamaid mu blogi ajaloos ja ma olen väga meelitatud :)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Anonymous Anonymous said...
Kaua sa oled kitarri mänginud?
Minu arust päris kaua, aga samal ajal mitte piisavalt. Agajah, kohe algab minu neljas aasta muusikakoolis ja see tähendab, et pool aastat veel ja mul on pool muusikakooli õppeprogrammist läbitud. Kas pole mitte tore? :)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Anonymous Anonymous said...

On sul sõpru kellega sa saad kõigest rääkida? Kes?
Põhimõtteliselt on mu usaldus viimase aasta jooksul nii ära lõhutud, et mul on inimeste kohta mingi nõme eelarvamus tekkima hakanud. Võib-olla selle pärast ma ei olegi enam see kõigiga läbi saaja Paula, kelle kohta Formis pugeja öeldi. Agajah, inimesed on õelad, true that. Aga sellegi poolest on mul paar väga head sõpra, kellega saab alati rääkida. Noh, esiteks ma tean, et mu vanemad on mul alati olemas ja lisaks sellele ka mu mõlemad vanaemad. Sõpradest kindlasti Oskar, kes on püsinud mu elus viimased 8 aastat ja ma arvan, et ei eksisteeri probleemi, millest ma Oskariga rääkida ei saaks. Teiseks kindlasti Liisi, kes tavaliselt kontrollib, et ma oma mõtete ja plaanide ja muredega ilusti kahe jalaga maapeal olen. Ja ma arvan, et Aveliis on ka üks neist inimestest, kellega ma võin kella kaheni oma probleeme lahata, sest arvamusi pole kunagi palju. Aga on veel inimesi, kellega mulle meeldib teatud asjade kohta arvamust küsida, nagu näiteks Martinid (Kraus ja Alnek), Hansu, Eneli ja Ergo oma never ending positiivsusega :D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Anonymous Anonymous said...

kui praeguses koolis klassid otsa saavad, mis kool järgmine?
Nu kohe saavadki ju otsa. Kui aus olla, siis oleksin hea meelega oma viimase põhikooli aasta kusagil teises koolis läbinud, aga soovitati sel aastal enam mitte kooli vahetada. Mis edasi saab? Arvestades, et mul on hinded võrdlemisi head, siis kaalun kindlasti Treffnerit ja Härmat. Aga kes teab, kas mu keskkool saab üldse Tartus läbitud? Võib-olla kusagil mujal..? Hetkel ei oska vastata sellele küsimusele veel... Aga nii pea, kui mul veidi rohkem aimu on, kirjutan sellest ühe blogi :D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Aga ma lihtsalt tuletan teile veel meelde, et kommentaaridesse saab küsimusi koguaeg kirjutada, nii et kui teil mõni on, siis ma vastaks neile hea meelega :)

No comments: