Pages

Tuesday, August 2, 2011

Update

 
:)

Hello my dear followers and secret-followers who aren't brave enough to push the follow button (have no idea, why)!
Sorry for not posting anything for the last week (?). It just seems a long time to me, probably. Anyway, I've had a lot of fun lately. I'll start with Friday.
Aileen took me to the metro station and I drove to D.C., after that I went to Virginia. Virginia was nice, we did a lot of swimming and played a lot of cards. We also discovered that I'm pretty good at baking. So I made a lot of muffins and helped in the kitchen. So, yeah... I had a good time. Fiona took us to 7/11, which means a Double Gulp Size Coca-Cola, of course.
On Sunday, I took a metro back to New Carrollton, where my American family picked me up and we went to celebrate Julie's birthday. It was a lot of fun. We played Scrabble, where Jake did a really good job and won... You don't wanna know the score, I did really bad. I ate really much.. I think I've never eaten that much cheese, but it was really amazingly good.

On Monday, which is actually today, I got up about 7 o'clock and Dan&Julie took me to D.C., where I visited the Smithsonian, which is like a bunch of different museums. Now I actually feel that history and all kinds of museums can be interesting. My favorite was the American History Museum, but Natural History and Air&Space Museum were also great. After that I just went to every Starbucks I could find in the area and found out which had the best service etc. Was interesting.Carrot spice muffins (vol 1) // Esimesed muffinid 

Later I found H&M and Forever21 right next to each other, but unfortunately I had to take the metro back to New Carrollton right after stepping in the H&M. Jake had a basketball game so we went to a Chinese restaurant with D&J, it was just perfect. I got a fortune cookie, which said POTATO in Chinese (it's funny, because Estonian's motto in the US is probably "pork and potatoes") and the other side said "Your skills will accomplish what the force of many cannot". So yeah. In the evening we drew with Nicole, which was actually a lot of fun and now I decided to write a blog and update my cyber-life. I actually don't care that much about it, but I know there are some people who would like to know something about what I'm up to etc.

Mõeldes Oskarile : )

Allspice crumb muffins (vol 2) // Teised muffinid


I wish I had it in mah room // Stend mu toas võiks ka selline olla -.-Gotta love this place


Tsauki mu kullakallid followerid ja kõik need creeperid, kes pole mingil teadmata põhjusel raatsinud/julgenud "Follow" nuppu vajutada... 
Sorry, et ma üldse kirjutanud pole, mul on endal ka kahtlane. Aga sellele vaatamata on mul väga tore olnud.


It's almost suspicious how many Vespas you can find in D.C. (I actually hate scooters, but I adore Vespas)
Kahtlaselt palju Vespasid selle linna jaoks (mina, kes ma muidu vihkan rollereid, armastan Vespasid :))Reedel viis Aileen mu metroosse ja ma sõitsin D.C.-sse, sealt edasi Virginiasse. Virginias oli tore. Ujusime basseinis palju ja ma õppisin veel uusi kaardimänge (mängisime ülipalju kaarte). Avastasime, et ma oskan küpsetada, seega tegin muffineid kõvasti. Fiona viis meid aeg-ajalt 7/11-sse, kust sai neid ülisuuri Double Gulp Size Coca-Colasid. 
Pühapäeval sõitsin tagasi oma ameerika pere juurde ning läksime Julie sünnipäeva tähistama. Ülilõbus oli. Mängisime Jake'iga Scrabble'it, kus Jake võitis ja ma sain haledalt pähe. Mul oli ikka nagu VÄGA halb skoor.. Aga arvestades, et kogu mängu vältel omasin tähti a'la UEIIAIO, siis no, pole ka ime. Ma sõin kohutavalt palju, eriti mingit kohutavalt head juustu... awkward. 
Esmaspäeval ehk siis täna ärkasin kell 7, Julie ja Dan viisid mu D.C.-sse. Käisin Smithsonian'is, mis on nagu suur muuseumite kogum keset D.C.-d. Ma mõistsin täna, et ameeriklased oskavad tõesti muuseumid vaadatavaks ja tegelikult ka huvitavaks teha. Mulle meeldis.. mulle, kes tavaliselt magab püstijalu muuseumites ;) Mu lemmik oli ilmselt Ameerika ajaloomuuseum, aga kõik teised, kus ma käisin, olid ka huvitavad. Pärast seda käisin läbi kõik Starbucksid, mis leidsin ja tegin arvestuse parimast teenindusest jne. Oli huvitav... Pärast seda leidsin shoppingutänava, aga ei jõudnud eriti shopata (õnneks), sest pidin metrooga tagasi New Carrolltoni sõitma. Jake'il oli korvpall, seega me läksime Dan'i ja Julie'ga hiina restorani, mis oli lihtsalt super. Mu õnneküpsis sisaldas lipikut, mille ühel poolel seisis POTATO (ameeriklaste iseloomustus eestlaste kohta on "pork & potatoes") ja teisel poolel oli "Your skills will accomplish what the force of many cannot". Õhtupoole joonistasime Nicole'iga, mis oli päris tore. Ja hetkel tegelen oma küber-elu uuendamisega, kuigi ma ise pole sellest niivõrd vaimustuses, arvestades, et mu elu on film. Aga ma tean, et Eestis leidub inimesi, kes on mu tegevustest huvitatud ja tahaksid enam-vähem teada, kas ma olen elus ja terve :)


Pilte ka.. :)

No comments: