Pages

Thursday, August 18, 2011

Kvaliteetaeg Kings DominionisHommikul tegin pannkooke ja avokaadovõileibu ja peale seda hakkasime Kings Dominioni poole sõitma. Kahe tunni pärast olime hiigelsuures pargis mis oli otsast otsani meelelahutust täis. Esimene asi mille otsa me sattusime oli Dominator - suur ja kõrge kollast värvi rauakolakas, mis tegi kõiksuguseid keerde ja surmasõlmi. Kordamööda käisime ja ootasime mõnuga sabas, mis võttis pool tundi aega. Ise jõudsin selle lõbusõidu peale kakskorda. Esimene kord võttis mõnusalt karjuma küll, aga teisel korral sain aru, et esimene rida on kõvasti kõhtu õõnestavam kui viimane. Igal sõidul tehti suveniirfoto, mida sai sõidu lõpus näha ja mul on siiralt hea meel, et minu päeva esimesest fotost ühtegi jäädvustust ei ole, sest pisikese Paula lõug ei vaju ilmselt kunagi hirmust nii lahti, kui seda oli see esimesel Dominatori sõidul. Aga Dominator tegi ilmselt kõigil päeva alguseks mõnusa adrenaliinisüsti.

Üritasin...
Mõnel võttis Dominator isegi kõhus nii keerama, et Paula pidi Volcano The Blast Coasterile üksi minema. See oli päeva pikim järjekord ja mind päästis pärast tunnist seisu ainult see, kui üks turvadest hüüdis, et kui on keegi, kes tahab üksi minna, siis neil on koht üle. Paulakese käpp tõusis kõrgele üles ja saingi ühe tumedanahalise tüdruku kõrvale rongi peale. Ja siis äkki tõmbas miski rongi ülikiiresti ümber nurga ja kogu sõit läks nii kähku üles-alla ja siia-sinna, et sõidu lõpus jalg tudises all ja Dominator tundus pensionäride puhkusereisi moodi.
Selleks hetkeks olin ma küllaltki kindel, et Blast Coaster on pargi kõige kiirem, jubedam ja loksutavam sõit. Ja nagu kiuste viisid jalakesed Intimidator 305 juurde, mille kohta ütles Jake, et Kings Dominionisse minnes peab selle ära proovima. Järjekord polnudki kõige hullem ja sattusime lausa kolmandasse ritta. Kui Dominator vedas üles aegamööda, siis Intimidator läks ülespoole umbes sama kiirusega, mis Dominator oma paremate pöörete peal. Ja siis sadakond meetrit otse alla nii, et võttis ikka seest tühjaks küll ja kogu ülejäänud sõit andis asjale veel juurde, niiet värava juures olnud hoiatus, et koged imelisi G-jõude õigustas ennast igati.


Intimidator 305 & Paula
Ja Jake'il oli olnud õigus - Intimidator305 oli pargi kõige adrenaliinirohkem ja välja kutsuvam atraktsioon.
Peale seda proovisime veel Anacondat, mis peksis pead natuke liiga palju vastu külgi ja läbi vee sõitmise asemel kulgeti läbi veealuse tunneli, aga vähemalt saime kogemuse. Proovisime ära ka puust Rebel Yelli ja Grizzly, mis olid üsna logisevad ja paar korda lõi pea oma kõrvalistuja pea vastu ära, aga kui järgnev peavalu välja arvestada, oli sõit tore.
Vahepeal nägime mingit huvitavat asja, mille nimi oli Xtreme Skyflyer. See meenutas veidi aasta alguses proovitud katapulti Otepää seikluspargis, aga lend polnud mitte üles, vaid alla ja kõrgus oli ehk kolmekordne. Inimene tõmmati kaare all ja lasti lahti, misjärel kaks trossi lennutasid su suure kaarega teisele poole väljakut ja siis kõlkusid edasi tagasi kuni paigal püsisid. Seda on päris raske seletada, aga kujutage ette, et te olete kiigu peal ja keegi tõmbab teid hästi taha ja kõrgele ning laseb siis lahti ja siis korrutage pikkused-kõrgused kümnete või sadadega. Selle peale keegi meist ei jõudnud, sest kõigil peale minu oli juba paha olla ja ma ei tahtnud üksi minna, sest omast kogemusest tean, et kõik superkogemused teeb väärtuslikuks ainult see, kui sul on neid kellegagi jagada.
Siis mängisime veel natuke mingeid mõttetuid veepüssi mänge ja võitsime ühe hiiglasliku Hello Kitty ja ühe erkroosa pika sabaga ning suurte silmadega nirgisarnase eluka ja pärast nunnu näo tegemist kauplesime ühe pisikese konna ka välja.
Shock Wave
Enne minekut jooksin veel Shock Wave'i peale, mis nägi välja üsna tavaline neoonroheline surmasõlmedega rauakolakas (seda lihtsalt pika adrenaliinirohke päevatõttu), aga asja tegi palju huvitavamaks see, et istumise asemel seisti püsti. Sattusin ühe armsa tüdrukuga ühte vagunisse ja ükskõik kui palju me ei kiljunud, mõlemad mainisime lõpuks üksteisele, et tahaks veel.
Päev läks kindlasti asja ette ja on põhjust tagasi tulla, sest hiigelsuur veepark ja suur Skyflyer jäid proovimata.
Ning jah, see koht õigustab ennast igati ja on kindlasti väärt seda magama pandud raha. :)
Pildid räägivad enda eest...

No comments: