Pages

Tuesday, August 30, 2011

:)

Ärkasin hommikul pool üksteist, kuigi ma oleks vist väga palju kauem maganud, kui mul poleks koolis proovi olnud. Ergo tuli mulle vastu ja kõndisime koos kooli. Tagauksest on väga äss sisse minna, kui sinna suurelt "SISSEPÄÄS" on peale kirjutatud!
Aktus saab olema ilmselt väga-väga igav, aga pole hullu. Pooled inimesed õnneks niikuinii ei tule ja siis nad ei näe, kuidas ma seal oma kahtlast luuletust loen ja laulan. Agajah. Kogu see proov võttis üle tunni aja aega, millest umbes 10 minutit vaatasime YouTube'ist tantsu- ja laulupeo videosid. Pöial üles!
Peale proovi käisin kodus ja kõndisime Ergoga linna. Ta läks sööma ja ma sain Oskariga kokku. Rääkisime Oskariga deep'i juttu koolist, sest no kool 4ever, eksole. Hessis käisime ka ja ma õgisin pool hessi tühjaks (loe eelmist postitust, kus lubasin tükk aega mitte rämpstoitu süüa). Ja siis sadas vihma ja siis ma mingi hetk läksin koju ja tublid lapsed läksid trenni.
Kodus hakkasin igavusest koristama - hästi läheb, hästi läheb. Praeguseks olen suutnud eraldada prügi ja vajalikud asjad, aga ma ei suuda vajalikke asju sahtlitesse ära jaotada. Win. Nii et ma otsustasin blogi kirjutada.

Ma tahaks hullult oma kingi ja laadijat kätte saada, niuniu.

Leidsin mingeid random pilte arvutist :D
Suht kaksikud, jaa. 
Parim pilt, mis mu arvutis eksisteerib :D
Pärlini tunnis kunagi...
Ze Randomness

No comments: