Pages

Tuesday, July 12, 2011

Guitar center & NDU

KUI TE KOMMENTAARE EI KIRJUTA, SIIS MA SIMPLY EI BLOGI TEILE, EASY AS THAT! :)

Eneli, pilt Xavier'ist :D

***
Ma pole ilmselgelt blogi kirjutanud tükk aega (enda kohta), aga jõudsime eile õhtul Julie ja Dani juurde. Siin on supertore tagasi olla. Dan ja Julie tegid sealiha, tundes eestlaste hingeelu obviously. Hiljem tulid ka Aileen, Chris, Nicole ja Jake. Niiii hea oli neid jälle näha. Sõime ja rääkisime juttu. Mingi hetk hakkasime Scrabble'it mängima, mis oli eelmine aasta ilmselgelt populaarseim mäng Ameerikas. Mina võitsin, aga karta on, et see ei jää selle suve viimaseks Scrabble'iks Marylandis.

Peale seda läksime üsna kohe magama, sest mingil põhjusel ei saanud me netti ja uni oli ka, kui aus olla.
Hommikul ärkasin maeiteamiskell ja üsna kohe hakkasime linna sõitma, aga kuna meie navigatsiooniseade on nagu kõige lollim asi üldse, sõitsime sinna terve igaviku.
See on see DoubleGulpSize koka, mille järgi mind selle sama autoga viidi ;)
Saime Liisiga kokku ja läksime IHOP'i sööma. Kes veel ei tea, siis IHOP on lühend väljendist International House Of Pancakes ja nagu see juba ilmselge poleks - seal saab häid pannkooke.
See oli mu esimene kord IHOP'is, sellele vaatamata teadsin ma täpselt, mis see on. Teadmiseks, kui keegi on näinud Pohmaka (Hangover) teist osa, siis IHOP on see koht, kus see tüüp oma poissmeesteõhtut esialgu pidada tahtis. Aga seal on ülihead omletid ja pannkoogid. Ma ilmselt peaks siit vahtrasiirupit kaasa ostma, sest see on superheaaa.
See on peaaegu kogu mu shopping seni ;D
Peale seda oli kõigil kübersõltlastel vajadus neti järele, seega sõitsime Starbucksi ja jõime ühe Strawberries&Creme'i, mis oli otseloomulikult täiesti teisejärguline selle ülikiire tasuta neti kõrval.
Laadisin vlogi kiiresti üles ja siis viskasime emme mingile kohtumisele ja läksime Liisiga niisama hängima. Lõpetasime Whole Foods'is, kust ma ka vlogisin ja MA OSTSIN GUAYAKIT, mis unfortunately dissappointis mind totally, aga võib-olla Citruse oma on parem kui raspberry oma.
Ja hetkel istun Washingtonis NDU kohvikus, kus Dan'id, Liis ja emme räägivad millestki ülimalt tähtsast, tõsisest ning vajalikust, samal ajal kui mina olen selle blogipostituse kirjutamise jooksul improve'inud igas mõttes oma puutetundliku klaviatuuri oskusi.

Hetk tagasi mainisid nad mind...
Dan: Let's take it this way. Would you rather send Paula to a sexual education class or a sexual training class.

WHAT? Okei, küberkaitse on ilmselgelt väga lai teema, u know.
(rahu, mõte oli piltlikult edastada, et studies are good, training is not) (IN SOME CASES OBVIOUSLY)

Kui see blogi teieni õhtuks (eesti ajas hommikuks) jõuab, arvestage seda, et kirjutasib seda NDU kohvikus, kus WiFi puudub ja pole üldse kindel kas iPhone'i Notes'idest saab teksti  Bloggerisse teleportida.

Ok, nende vestlus sai läbi just, seega ma võtan oma koka ja kõnnin välja mingisse ÜLIKUUMA temperatuuriga Washingtoni kesklinna, lootes, et rohkem igavaid vestlusi ei tule...

***
Käisime toidupoest läbi, ostsime ülipalju asju ning rääkisime tõsistel teemadel. Well, ma pole kindel, kas ma sain targemaks, aga ma tean, et mu ema ja Liis omavad palju rohkem ülevaadet teismeliste elust. Dani ning Julie juurde jõudes tegin pannkooke ja Liis ja emme tegid pastat. Natuke aega tagasi lõpetasime söömise. Nüüd sain netti, finally :)

Vlog kitarripoest:

7 comments:

Anonymous said...

ei ole su estonglish nii halb midagi :D super blogi

Kikuu said...

super blogi ja vlogi ! :)

Paula said...

aww, aitäh teile :)

Martina said...

Ma arvan, et ma ei oleks suutnud sealt kitarripoest ära minna :D

Paula said...

ma arvan, et lähen sinna for sure tagasi :D aga jah, see oli super :)

ennnu said...

Paula , aitäh :D
Tegelt nägin seda pilti eelmises blogis ka :) Ta on täitsa nunnu :D .

Hetkel olen ülekade su peale . Kui sa järgmine suvi ka lähed, paki mind kohvrisse :D

Paula said...

Oeh, Ennu.. :D

Pakin terve Eesti kohvrisse, see on nii väike võrreldes sellega siin ;)