Pages

Thursday, July 14, 2011

SHOTGUN (edited)

Tsauuuuu :) panin pildid ka juurde ;)

Me käisime shoppamas eile. Wuz awzum. Ma arvan nüüd päriselt, et TJMaxx on awesome koht. Eelmine kord ei ostnud ma sealt midagi ja seekord oli mul oma käru ja seal oli mingi 30 asja, nii et ma pidin proovikabiinides umbes 4 korda käima, sest 9 on maksimum, mis kaasa tohib võtta. Igatahes, me lõpetasime väga eduka shoppingutulemusega - mina tagaistmel pressitud erinevate poodide kottide vahele. Lisaks TJMaxxile käisime ka Annapolis Mall'is, kust ma sain ka lots of things. Ma sain uue tumbleri, see on väiksem ja sinna peale saab joonistada-kirjutada, ma lasen sinna peale kõigil USA'katel midagi teha. Näiteks nagu Jake, Nicole, Fiona, Xavier jne.


Täna tulime Aileen'i poole, kuulsin, et päris paljud pidid sellest from-the-middle-of-nowhere-tüdrukust väga huvitatud olema. Nojaah, osad on mind juba näinud ka. Nädala lõpus on siin basseinipidu, by the way. Ma ei tea veel, kas nad plaanivad minna. Igatahes, käisime Aileen'iga toidupoes ja täpselt siis, kui ma arvasin, et ameeriklased ei saa enam mugavamaks minna (neil on drive-thru PANGAD ja KIRIKUD (meil on ainult mäkk)), nägin ma, kuidas Aileen Giantis endale ostukorvi selle vöötkoodi lugeja pani, mis tähendab, et nad löövad asjad juba poes olles sisse, pärast lihtsalt maksavad ja ei mingeid järjekordi...

My world changed.

Pärast tegime õhtusöögi valmis. Enne seda mängisin Jake'iga pingpongi, airhockey't (see asi, mida me Aveliisiga mängisime Taskus) ja piljardit (jah, neil on kõik see keldris olemas). Õhtusöögiks olid tortillad shrimpide ja mingi pipra-laimi seguga. Ülispicy, aga mulle meeldis, somehow. Peale seda mängisime Monopoly, kus ma olin väga generous ja samal ajal lõppes see teiste pankrotiga. Minu kahjuks, teiste õnneks, ei läinud keegi päris pankrotti, seega mängime homme edasi.

Kell on 11, minu jaoks on liiga hilja. Teisel mandril olles jõuab ajavahe lõpuks ikkagi järgi ja siis oled sa täiesti surnud. Mau, uni on. Ma võin teile homme shoppingu tulemustest pilte panna, kui tahate :)

Right now, head ööd ja ilusaid unenägusid :)
(i couldn't help it - RAWR t-särk ja selle saab nende pliiatsitega ise ära värvida)


PS. Väike fakt - Esimene kord, kui ma New Yorgis olin, olin tõsiselt vaimustatud kogu sellest linnamajandusest, tänaseks meeldivad mulle USA maakodud PALJU rohkem, sest need on nagu... kirjeldamatud. Ja New York on fun, aga see on suur, kole, väga must ja räpane ning ülimalt kärarikas. Chicago on natuke parem variant, aga still, te ei kujuta ettegi, mis eelised on maakodudel. Nojah, maakodu.. khm.. neil on kõik käeulatuses, u know.
:)

Cherry coke ja diet cherry coke.. Küsige nüüd, mida neil EI ole..
Peaks caffeine free kokat proovima! :D

MINIPUDELID, THAT'S JUST TOOO CUTEE

Best buys on IGAL HOMMIKUL enne avamist järjekorrad ukse taga -.-

7 comments:

Anonymous said...

ja tee ikka postitus mis sa oled ostnud

Kikuu said...

sinu blogi lugedes on silma hakanud üks sõna, mida isegi kasutama olen hakanud - awesome. tundub, et sinu estonglish mõjutab mindki :D seega, super awesome blog & vlog ! me likey .. ning jah, tee ikka postitus oma shoppingutulemustest ;)

Paula said...

Anon: eks ma siis teen, jah

Kikuu: Awesome on väga awesome sõna ja ma jagan oma estonglishisõltuvust suurima hea meelega! :D
Aga aitäh :)

ennnu said...

minge perdakusse kui kade ma hetkel olen su peale :)
sa saad ollla USA's ja shopata ja kõike muuud , sest sa oled USA's :D , ja mina pean istuma kodus, eestis ja tervenema haigusest .

blogi ja vlogi siis veel , et mina veel kadedamaks teha ikkka :D

Jane . said...

aaawwww :)

nii põnev postitus ja neid pilte vaadates .. ülinunnud pluusidsärgidvärgid.Tüdruk , sul on maitset ! ( mitte et see mulle varem juba selgeks poleks saanud aga noh .. )

davaiku , ole tubli :)
sauu.

fallie said...

niii ilusad pildid :)

Paula said...

Jane: awwies :)
u made my day :)

Tuuli: aww, aitäh :) nägin su Ben&Jerry's ja Frappuccino pilti Facebookis ja see oli superawesome ;)