Pages

Friday, July 15, 2011

:)

Käisime toidupoes ja ehituspoes täna, need on lihtsalt HUGE'id ja siin maal on täiesti normaalne, kui kolm müüjat ühe poeskäigu jooksul suudavad sulle öelda: "I love your shirt!"

Aileen viis meid Annapolisse, mis on lihtsalt üliarmas väike linnake ja ta rääkis veel Washingtonis asuvatest muuseumitest ka, mis kusjuures pole mingid igavad ajaloolised suurehitised, vaid need on nagu for real suured ja huvitavad (tean lihtsalt selle pärast, et ta pole ainus, kes neist nii rääkinud on). Ühesõnaga, ta soovitas kindlasti sinna minna. Ja Washingtoni loomaaed pidi ka superlahe olema.

Aitasime Aileen'i aias natuke, kuna tal on selg haige. See oli ka kusjuures lõbus. Me leidsime aiast pisikese kilpkonna, kes oli mingisse auku kinni jäänud ja turgutasime teda natuke, nii et ta juba liigutab ja on täitsa kõbus. Ma olin niiii üllatunud, kui ma nägin teda ja ütlesin mingi, et: "OMG, YOU HAVE TURTLES HERE?" ja nad vastasid sellise tuima häälega: "Yeah, all the time". Aileen ütles, et ta võib mind järve äärde viia ja näidata suuri kilpkonni, kes on võimelised sõrmi otsast hammustama. 

Ühesõnaga, tegime päris palju aias ära ja Aileen ütles, et ma olen "one of those really rare nice teenagers" ja ma olin väga happy selle üle. 

Kolmapäeval tuleb siin mingi suurem purjeregatt ja see pidi üliilus olema, sest see lõppeb päikeseloojangu ajal ja täpselt finišis tõmbavad kõik oma värvilised purjed üles, seega see pidi olema väga ilus vaatepilt. 

Ühesõnaga, ma loodan, et teil seal Eestis on sama ilusad ilmad ja sama lõbus ja sama toredad inimesed, kui siin. 

By the way, ma pole siin olles peaaegu üldse kokat joonud. Ja blogi kirjutan ka ülikiiresti ja võimalikult harva, sest siin on nii palju teha-näha ja ilmad on super lihtsalt!

Jake ja Nicole kutsusid mind Harry Potteri viimast osa vaatama, sest see tuleb millalgi varsti välja ju. USA kino on kindlasti superawesome ;) Võinoh, me käisime ühes eelmine aasta, aga see oli mingi väike saal (meie mõistes hiigelsuur, aga pileti peal oli mingi umbes kirjutatud, et pisikeses saalis). 

:)

1 comment:

Kikuu said...

sul ikka veab, et teil seal nii ilusad ilmad on ja et vesi soe on. siin vähemalt, kus ma elan .. pole just eriti soe ja hetkel sajab vihma niiet jah .. sul ikka täiega veab ;)