Pages

Wednesday, July 27, 2011

2 languages, 19 pictures :)

Hey guys! So as you may have noticed, I put a poll in the sidebar. So feel free to answer it. As I see, most of you want see more pictures and guess what, here comes a huge photo-bomb.
I will start with yesterday. We went to the grocery store and bought stuff for making cinnamon rolls. So we made the dough, covered it with cinnamon and sugar and left it in the refrigerator overnight. They looked delicious.
I had trouble falling asleep, so I watched some South Park with Aileen and when she went asleep, I chatted with my mommy and went to bed around 4 o'clock in the morning.


Heihei! Juhul, kui te veel ei näinud, siis ma panin küsitluse sidebar'i. Seniste vastuste põhjal meeldivad teile ilmselgelt pildipostitused rohkem, mis tähendab, et te peaksite tänase pildihunniku üle suht õnnelikud olema :)
Ma alustan eilsest. Käisime toidupoes ja ostsime kõik vajaliku, et teha kaneelirulle. Tegime taigna valmis ja katsime selle kaneeli ning suhkruga. Jätsime need ööseks külmkappi kerkima. Need nägid juba siis ülihead välja. 
Siis läksime magama, aga kuna mul ei tulnud und, vaatasin Aileen'iga all South Parki ja kui tema magama läks, skaipisin emmega ja jõudsin voodisse alles kell neli (a). 


Fortunately, I had no problem waking up in the morning. We finished the cinnamon rolls, which looked like heaven and covered them with frosting. They smelled AND tasted like heaven. If anyone has ever tried Cinnabon, you probably know how it tastes like.

Õnneks polnud mul hommikul ärkamisega probleeme, sain voodist umbes üheksa välja. Lõpetasime oma kaneelirullid ära ja katsime suhkruvaabaga (et mitte öelda, frosting'uga :D). Ja need olid täpselt sama maitsvad, nagu Cinnabon. Niiet kui keegi teab, mis moodi Cinnabon maitseb, siis võite umbes arvata, mis maitsega meie kaneelirullid olid. Oleks te vaid seda lõhna köögist tundnud, see oli super. 

In the evening we drove down to Annapolis. I bought some postcards and we found a wonderful shop. It had all kinds of 3D maps, which were made with lasers and they looked absolutely gorgeous. They had different things - trays, clocks, tables, just pictures etc. My absolute favorite was a tray with Hawaiian islands. They were on sale, but still about $100, so I just took a picture and moved on with my life..

Õhtul sõitsime Annapolisse, et natuke ringi vaadata ja õhtust süüa. Ma leidsin mõned postkaardid ja sattusime ühte imearmsasse poodi, kus müüdi 3D kaarte saartest ja lahtedest jne. Selgus, et need olid laseriga tehtud ja nägid tõesti väga väga lahedad välja. Nad müüsid erinevaid asju - kandikud, seinakellad, raamitud pildid, lauad jne. Mu vaieldamatu lemmik oli Hawaii saartega kaart, mis oli küll allahinnatud, aga maksis sellegipoolest üle saja dollari, seega ma lihtsalt jätsin selle sinnapaika :)

After visiting a bunch of gift shops, I just took lots of pictures. So, enjoy :)


Peale suveniiripood tegin palju pilte selles üliarmsast linnast...

My favorite picture from today // Ülinunnu kutsa, mu lemmikpilt täiega :)

6 comments:

Mari-Liis said...

no really, Paula, really, starbucks ja kaneelirullid- ma nutan siin teiselpool ekraani -.-

Paula said...

:D ära nuta, nunnukas :)

Martin said...

omnomnom

Paula said...

indeed :)

Martin said...

kutsapilt on tõesti hea :) Ja preset'i oled väga hästi valinud - tõelise USA tunde tekitab vähemalt minus :D

Paula said...

Aww, aitäh :)