Pages

Tuesday, June 14, 2011

we need to take it back in time when music made us all unite

Day 2
1. Facial expressions // Happy face
ÕÄOÜ. Ei oska mingit filminaeratust, seega saate mingi pildi, kus ma enda arvates päriselt õnnelik olen... 

2. Fashion // A picture of yourself wearing shorts and a singlet (head-to-toe shot)
Te näete head'i ja näete toe'sid, olge rahul :D
3. Pictures // A picture of what you wore today
Selle asemel, et teile kolm pilti endast panna, panen teile pildid neist asjadest lihtsalt. Ja kirjutan juurde :) Aga, ma ei ole üldse stiilitsikk, nii et ärge lootke midagi :D
Kingad - Shu, Kott - H&M, Skinny'd - Zara, Kõrvarõngad - Accessorize, COCA-COLA - Mingi Eedeni kohvik (?), Sall - Pull And Bear, Pluus - Charlotte Russe, Bleiser - mingi suvakas butiik NY's
Mul oli täna teine outfit ka, aga see oli poole igavam, niiet ma ei viitsi seda panna siia :)))
4. Writing challenge // Talk about (your) piercings and tattoos
Oh, super teema, sest eelmine nädal Oskariga rääkisime sellest suhteliselt palju. Ühesõnaga, viimasel ajal on tattood mulle aina rohkem meeldima hakanud ja natuke aega tagasi tahtsin endale ka väga ühte. Nüüd enam nii väga ei köida, sest ma arvan, et kui ma lasen oma naha sisse midagi joonistada/kirjutada, siis peab sellel olema väga sügav mõte.
Saksamaal troopikasaarel tehti mingeid halemõttetuid faketattoosid, enam-vähem mingi aerosooliga ja see püsis heal juhul 4-5 päeva. Lasin endale puusa peale käpajäljed teha, sest mingil põhjusel ma kujutasin ette, et just käpajäljed on need, mis mu keha peal terve elu olema peaks, kui ma laseks endale tatoka teha. Nojah, esimesel päeval olin vaimustuses. Teisel päeval ka. Kolmandal päeval polnud enam meeles ja neljandal päeva niisamuti. Viiendal päeval oli see lihtsalt maha kulunud. Seega.. Käpajäljed ei saa olema minu keha peal elu lõpuni.
Sellele vaatamata on midagi, mida ma väga tahaks. Käe peale. Sissepoole. Ja see on number. Üldiselt teab selle numbri tähendust vist ainult kaks inimest siin universumis ja selle pärast ei saa ma teile seda lahti ka seletada. Kui sellel numbril viie aasta pärast ka veel mõte on, siis teen endale tatoka. Ehk siis umbes sellel ajal, kui ma gümnaasiumi ja muusikakooli ära olen lõpetanud, 20-aastane olen ja natuke rohkem elust ja numbritest tean :)
Piercings. Minu arvates pole neil nii suurt emotsionaalset väärtust, kui tätokatel. Ses suhtes et.. Mulle ei meeldi need. Nagu, keeleneet on suhteliselt cute. Kulmuneet võib täitsa fierce olla. Üldiselt vist ei lähe minu stiiliga väga kokku (nagu mul eksisteeriks selline asi, nagu stiil) ja selle pärast ma vist väga ei vaimustu neist.

4 comments:

Maiken said...

coca isu tuli peale seda viimast pilti vaadates :D
ja kingad tunduvad väga ilusad olevat :)

Paula said...

täitsa usun :D
aitäh :)

Martin said...

aru ma ei saa, mis kõigil tüdrukutel (umbes) sellises vanuses nende tätokatega hakkab :S:D

Paula said...

hehe, he :D
ma ei taha tätokat, ma lihtsalt ei välista, et ma kunagi teen selle endale ;)