Pages

Monday, June 13, 2011

if i lay here, would you lie with me and just forget the world?

Jah, ma tean, et ma suutsin oma viimase challenge'i täiega pooleli jätta ja metsa keerata, aga ma ikkkagi otsustasin uuesti proovida. Seekord ma tegin asja lihtsalt niii keeruliseks enda jaoks, et ma ei tea, kas ma sellega hakkama saan, AGA ma proovin :)

Ma teen korraga mitu challenge'it. Lausa neli :) Põhimõtteliselt koosneb iga postitus neljast osast, ise näete, mis osadest.

Day one
1. Facial expressions // Regular face 
Näeb jaah kuri välja, aga midagi sellist see vist ongi enamus ajast..
2. Fashion // Measurements
Põhimõtteliselt on selgituses öeldud, et ma pean panema nagu särgi suuruse, pükste suuruse ja oma stiili üldkirjelduse. Järgmised päevad on piltidega, ärge põdege. 
Muidu särgi suurus on S või 34, püksid mostly 36. Ausaltöeldes ei tea ma numbritest midagi eriti, nii lihtsalt on. Vahel olen üldse M või 38, no jaa :D Ei ole nii stiilitsikk lihtsalt :)
Stiil.. Khm.. Mu ideaalne outfit on midagi armsat ja värvilist või siis vastupidi neutraalset. Aga see oleneb peaaegu iga päev tujust. Päris paljud inimesed peavad kõige minulikumaks riideesemeks seelikut. Midagi sellist:

3. Pictures // A picture of yourself
Selle te saite juba :) Võite ühe veel saada...

4. Writing challenge // Your middle name, and how you feel about it.
Mul veab, et mul middle name on üldse, muidu ma ei saaks seda challenge'i teemat tehagi ju.
Mu keskmine nimi on Johanna, juhul kui te veel ei teadnud. Mis ma sellest arvan? Olid ajad, kus mul põhimõtteliselt ei eksisteerinudki seda nime ja ma olin kõigi jaoks lihtsalt Paula. Aga siis läksin ma kooli ja mu klassis olid Paula ja Johanna, mistõttu jäi kõigil üle mind ainult Paula Johannaks kutsuda. Ja olid ka ajad, kus Johanna meeldis mulle rohkem, kui Paula. Nüüd ma olen vist jõudnud nii kaugele, et mulle hullult meeldib Paula, aga aeg ajalt on tore, kui keegi mulle Johanna ütleb või seda kusagil mingil moel kasutab. Mul on nimedega mingi kiiks, see tähendab, et minu jaoks ütlevad kõik mu nime erinevalt ja mul on lemmikinimesed selles osas ;)

Votnii, have fun :)

No comments: