Pages

Wednesday, June 29, 2011

about celebrity crushes and love songs

Day 11
1. Facial expressions // Crying face
Big Girls Don't Cry
(Not In Front Of The Camera)
2. Fashion challenge // A picture of yourself wearing an outfit to go shopping
Ee.. üritan sebida homseks (?)
3. Pictures // A picture of your favorite drink
HAHAHAAHAHAHAHAHAAHAAHAHAHAHAA
HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAAHAH
AHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHH
AAHAHHHAHAAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAH.
Aa, okei, kohe..
Why would you even ask such question??
4. Writing challenge // Your first celebrity crush
Tänane teema oleks tegelikult tulnud ka ilma challenge'ita, sest Liisi andis mulle selle jaoks perfektse idee. Ühesõnaga. Ma pole kunagi olnud mingi celebrity-crushing-girl, u know. Ma ei tea mitte midagi Gossip Girl'ist, Glee'st, High School Musicalist, Twilightist, Harry Potterist ega Vampiiripäevikutest. Seega ma nagu ei tea isegi celebrity'test midagi, kui kahju see ka pole. See-eest kuulan ma muusikat :) Päris palju. Niisiis mu esimene (ja kusjuures ainus) celebrity crush pärineb muusikamaailmast. 
It all started, kui Oskar (minu blogi kuulsus OBVIOUSLY) (ta on nagu Steven Toby videodes, aga ta põhimõtteliselt eksisteerib ka :D) saatis mulle YouTube'i lingi koos looga I'm Yours, mida esitas nunnu põselohkude ja brünett Jason Mraz. Ausaltöeldes ma ei tea, kas ma fellisin enne loosse või Jasonisse, aga kaks päeva hiljem oli mu iPod (see kõige esimene iPod, kõige esimene Nano, i guess) täis Jason Mrazi. Alustades You And I Both'iga, Remedy'ga, lõpetades Lucky ja otseloomulikult I'm Yours'iga. 
Noh, ma ei saa öelda, et mu maailm muutus... Või siiski. Ma kuulasin ta akustilisi versioone, lugesin ta blogi, tegin temast inglise keele tunnis esitlusi ja ta oli kõikides mu veebikodudes märgitud mu lemmikartistina. Mu ema tõi mulle USA'st ta plaadi (3 plaati, kui aus olla) ja ükskõik kuna või kus I'm Yours'i või mingit muud Jasoni lugu kuulates olin ma sellise "I COULD STAND HERE FOREVER AND LISTEN TO YOU, JASON" näoga. Te oleks pidanud nägema, mida ma siis tegin, kui ma esimest korda (?) Martiniga kinno läksin ja selles filmis oli Jasoni uus lugu I'm Kickin' With You. Ma... olin üks neist awfulitest fangirlidest. JASON OMGGGGGGGGG!!!!!

And then..
Jason kihlus. 
Mu elu muutus. 
I'm Yours'ist sai hea lugu, mida kuuldes ma naeratasin rõõmsalt, aga ei palunud isal autokõlle põhja keerata ega laulnud kaasa nagu mingi elu mõtte leidnud palverändur. Ee.. Jah.. 
Jason ise oli täiesti unustatud teema. Tal oli nüüd mingi tsikk. Mingi.. tsikk. Mind ei huvitanud, kes see oli, kust ta tuli, miks ta oli ja kas ta oli. 

Täna.
Ma sain teada, et ta jättis oma tsiki maha ja tühistas kihluse. 
Mu maailm muutus uuesti. 
Ei, ma ei crushi uuesti. 
Ma lihtsalt arvan, et ta on pathetic :D
Mitte päris nii. Ma arvan lihtsalt, et ta pole see Jason, kes I'm Yours'i videos oma põselohukesi demonstreeris. 
Nüüd on ta selline kuid pesemata boheemlasest guy, kes poseerib rohutirtsudega ja teeb sinna juurde pedofeissi. 
Küünekäärid ja juuksur, aga milleks ometi? NO AUSALT. Ja selle habemega on tal mingi värk, juba ammu. 

Rohkem ma celebrity crushidest midagi ei tea ja väga ei igatse ka. 
Tho mulle on alati Pierce Brosnan meeldinud :D

Tänasest: 
jõuludest, ns
Käisin tööl jälle, vlogisin ka peale tööd. Täna oli seal mõnes mõttes parem, mõnes mõttes hullem. Tegime kõikides tubades pliidid ja köögikapid üle, sest ilmselgelt olime eile mingit rämedat tööluusi lasnud. Selles suhtes oli parem, et tööülesanded olid veits paremini jaotunud jne. Mis hullem oli? Well, meil tekkis väike bitchfight tüdrukutega. Noh... ma pole mitte kunagi aru saanud, mis värk tüdrukutel selle bitchimisega on, aga ALATI, kui sa paned mitu tüdrukut ühte kohta mõneks ajaks kokku, siis tekib mingi DRAAMA. See on üks põhjuseid, miks minu kontaktlisti inimesed, kellele helistada siis, kui mul on igav või kui mul on paha tuju või kui mul on vaja kodust välja saada, on poisid. Täpselt nii. Aga õnneks või kahjuks pole ka see kontaktlist väga pikk... 
Nu meil seal tööl on mingi selline diil, et tüdrukud jaotuvad niiöelda kahte leeri. Eile olin ma rohkem Oskariga, aga täna löödi rühmad segamini, seega olime kuidagi nii, et mina, Kersti, Sylvia, Klaara ja siis need ülejäänud musta peaga tüdrukud, kelle nime ma ei tea + üks blondu. No ja siis pool ajast tegid teised (mustad + blondu) aknapesuvahendiga aknapesuvahendi ja vee lahuse sõda ning ülejäänud ajast nad käisid mööda koridori ja hüppasid selle pärast, et me Kerstiga jooksime esimesest toast viimasesse jääd tooma ja "mängisime kulli". Nu ma ei tea. Tere naised, ausõna. Meie chikiitad (ma kraapisin sel ajal Oskari pliiti, sest ta ei saanud hakkama :3333 ) läksid vetsu ja karjusid üle koridori, et "ME MÄNGIME NÜÜD PEITUST KAAAAA". Oh joy. Homme lähevad Kersti ja... Klaara vist.. ära, seega sööme homme kringlit. 
Ahjaa, läksin eile tööle. Täna läksin iluvõistlusele, ausõna. Eile mõtlesin, et no mina ei tea, mina lähen tööle, mis selle meigi ja pinupiga seal ikka teha. See päev veenis mind, et kui sinna seltskonda nii minna, siis attitude'ist ei aita, seega olid mu kulmupliiats ja põsepuna täna väga in teema. 

Tüdrukud on veidrad olevused. I consider myself as one of these critters. 

5 comments:

Maiken said...

see tüdrukute teema on nii õige! minu mäletamist mööda on küll kogu aeg bitchimine teemas olnud, kusjuures vahet pole, kas teismelisena või täiskasvanuna. see on nagu mingi haigus :D lihtsalt mõnel avaldub raskemal kujul kui teisel :P
ja Jasoni jutt oli ka nii lahe!! :D

Maiken said...

btw, ma proovisin sind follow'da, aga see nupp ei reageeri mul millegipärast..

Paula said...

hehe, aitäh kommentaari eest ja täiesti nõustun - vanus üldse ei loe!

panin selle kasti, sest link jah ei töötanud miskipärast :(
aga aitäh, et ütlesid

Martin said...

hahahhaa, ma nii tean seda tunnet "Kas te olete õde ja vend? Käite siis?" :DDDD (irnub ribadeks) Aga tegelikult jah, inimesed on vahel nii piiratud ja arvavad, et raudselt peab mingi värk olema või midagi muud :)
Ning vihmutid on ka minu armastus :)

[Paula blogiga enese kurssi viimine - check]

Paula said...

well, jah, see on suht awkward alati :D

tubli :)