Pages

Tuesday, May 10, 2011

wild wild west coastHommikul läksin teiseks tunniks :] Meil on uus koolikell, see on mingi väga kahtlane muusika, selline rahulik ja värki, aga rahustada see küll ei suuda. Närvi ajab :D
Muusikaõpetaja lasi üle koridori: "PAULAAAA!!!" Ma mõtlesin sellel hetkel nagu.. joosta või ei? Tahab mu peale koori pärast karjuda? Ei, see oli sõbralik.. Wtf, mis värk on. Äkki ta tahab, et ma ütleks, kus Maris on? Maris on seal.. seal.. JOOKSE PAULA.. Ei.. oota.. WTF is going on?
Ta küsis, kas ma mängin ikka veel kitarri. Ma ütlesin jah. Ta küsis, kas ma tean Jaan Tätte - Ojalaulu. Ma ütlesin jah, kuigi tegelikult ei teadnud, aga need on kõik ühesugused, mis vahet seal on, meh. Siis ta küsis, et kas ma tahaks seda tutiaktusel mängida. Siis käis kell ja ma ütlesin, et ma pean tundi minema. Siis ta ütles, et ma vahetunnil läbi tuleks.
Ajaloos ajasime 25 minutit juttu, siis kirjutasin selle peatüki ära ja sain viie. Chillbill. Siis oli vist eesti keel või midagi. Ja siis oli saksa kõnekeel, kus ma lihtsalt surin. See on nii igav lihtsalt. IGAV tund, sest meil keelatakse vastamine ära, sest siis teised ei saa vastata. Ja siis teised "vastavad", pool tundi. Okei, vahet pole, ma võin vabalt Angry Birdsi mängida, i don't mind.
Siis oli muusika, kus tüübid tegid esitlust, siis Maris ja Kristi laulsid, siis tuli see epic Tätte loo teema. Well, seal loos on mingi F - Dm - F - Dm - F - Dm värk, nii et see on VÄGA raske lugu. Aga seda enam, lets do this.
Matas oli tunnikontroll. Siis läksin koju, sõin midagi ja läksin kuhugi teise linna otsa. See üritus kestis kaks tundi ja pmst ma lihtsalt plaksutasin kaks tundi ja käisin ühe korra oma diplomil järel. Siis ma vlogisin tänaval, aga päike oli tagant, niiet see oli faily.
Leidsin mingi bussipeatuse, kus oli veel nende diplomitega tüüpe. Läksin bussi peale ja siis mingi tüüp arvas, et ta on nii epic et ta ei pea kusagilt kinni hoidma ja siis ta lendas mulle otsa ja ma lendasin mingite teiste inimeste otsa ja see oli ülivalus ja mul on homme jalg kindlalt sinine ja ma olin very mad ja siis ta isegi ei öelnud midagi. Meh.
Jõudsin kesklinna, käisin läbi kaubamaja kingapoed, Tasku kingapoed ja Walkingu. Guess what. MA EI SAANUD ENDALE KINGI. Y R THERE NO SHOES FOR PAULA. Ostsin RedBulli ja kõndisin koju. Liisu helistas, kutsus õhtul jooksma. WHAT?? Okei.. Õppisin ära ja hakkasin Liisu poole kõndima. Vlogisin uuesti.
Jooksime Peetri kiriku juurest Ujula Konsumini, sealt mööda jõeäärt, üle jalakäijate silla, mööda jõeäärt, Taskust mööda. Siis ma ütlesin Liisule, et oh, jookseme Annelinna. Ta oli nagu, crazy bitch. Ma ütlesin, et kui ta Annelinna jookseb, saab ta 3 Pepperit ja ühe RedBulli. Well..
Jooksime üle Turu silla, Anne kanali äärest, Eedenist mööda, mööda Kalda teed. Ostsime Annelinna keskusest energy drinki ja peale seda FOR SUM REASON Liisul pistis ja siis me kõndisime läbi Annelinna koju.

Homme jooksen Cooperit. Guess what, ma tahan selle viiele joosta. Ma väga väga tahan. Eelmine kord jäi mul mingi pool ringi puudu vist? Niu. I can do it :)

Mitte et ma koolis üleliigseid asju kaasas kannaks...


Mingeid pilte reedest, kui mul Välliku tunnis partypantsid jalas olid :D
Kohe editin teile vlogi ka :)

No comments: