Pages

Thursday, May 12, 2011

VÄGA PALJUDE PILTIDEGA VÄGA PIKK KOOLIPOSTITUS :S

Sain Liisu mälukaardi, nii et siit tuleb piltide JA VLOGI(de)GA lühikokkuvõte meie viimasest kahest (?) nädalast.

Kunagi esmaspäeval oli meil keemiatund. Ülesanne oli minna välja ja prügi korjata. Okei. Panime kindad kätte ja läksime kokat ostma. Korjasime mingit stuffi ka üles aeg-ajalt. Täna pidime korjatud prügist loo tegema. Jah, minul pole ka aimu, kuidas see keemiaga seotud on... ˇˇˇ

Teisipäeval oli meil muusikatund. Samal ajal kui tüübid oma esitlust ette valmistasid, havisin ma tsilli oma iPodiga vms. Kasutasin Tano kotti padjana. Sain teada, et ta võib täitsa okei olla - ta käis korra oma koti juures ja sättis lahkudes oma pusa mulle pea alla :D uskumatu suht. 

ˇˇˇ
Eile käisime Liisuga kanali ääres.


ˇˇˇ
Täna olid meil kunstitunnid väljas. Päris fun oli tegelikult. 

Vahetunnis me lihtsalt päevitasime. Ja tegime Andresest pilti. SAIME HANSUSUGULASEGA SÕBRAPILTI, SEE THAT??? :D

Pärast tuli Oskar ja tahtis, et ma talle selga hüppaks, aga ma ei julgenud. Siis tuli Eneli, kes nägi palju usaldusväärsem välja ja ütles, et ma talle selga hüppaks. Ja siis ma sain kooliõuel auringi Eneli seljas :D Ja aplaus ennnule, sest ta jõudis mind vähemalt 3 minutit seljas hoida, Oskar heal juhul 20 seki. 

Vlogid laevad hetkel YouTube'i, nii et kui te neid enne kella seitset näha tahate, otsige neid mu Channelilt umbes 20 minuti jooksul. Kui muusikakoolist tagasi jõuan, panen siia ka :)
http://youtube.com/user/2lluh

2 comments:

lizzie said...

hansusugulase sõbrapilt on awzum :))

Paula said...

on :))