Pages

Thursday, May 26, 2011

sunshine reggae

Vähem kui nädal aega tagasi võtsin ennast kokku ja viisin ära 23 kokapudelit, mis umbes kuu ajaga tekkinud olid. Tänaseks on seis selline, et mul on 3 pooleliitrist ja 2 kaheliitrist kokapudelit. Kuhu ma nii jõuan??

Tänane päev oli.. Okei, ma ei oska seda lühidalt kokku võtta vist.

Hommikul läksin kooli nelja kotiga. Ükski neist polnud kuigi kerge btw. Koolikott, kitarrikott ja kaks toidukotti. Meil oli täna kokanduse tund ja lisaks sellele pidime tsikiitadega Tätte laulu harjutama. Nojah. Kokandus.. Laotasime asjad laiali ja hakkasime pihta. Ma tegin salati, mis oli üsna.. okei, imo. Üsna jänestetoit oli, aga shoot me, mulle meeldib :D

Liha.. Well.. Kõigepealt umbes pool tundi käis meil liha tampimine, munas leotamine ja riivsaiaga kokku tegemine. Lõpuks, kui me sellega ühelepoole saime, tuli neid praadida, ausalt.. :D Well.. Kõik oli täitsa ilus ja tore. Teine laudkond või pere, nimetage seda kuidas tahad, tegid kana ja riisi, mis ilmselgelt on veidi lollikindlam variant. Istusime siis ilusasti lauda ja hakkasime oma nomnom-sööki sööma. Kartulid olid ka, unustasin mainida. Piisab sellest, kui ma ütlen, et kulus kõige rohkem 10 minutit, kui tervele meie laudkonnale sai selgeks, et liha on suhtkoht toores. Aga mis me tegime? Loomulikult ei saanud me midagi öelda - see oleks õpetajale silma jäänud ja ta oleks halva hinde pannud ju.. Niisiis me sõime oma medium rare (loe: RAW) liha ja ägisesime seestpoolt. Samal ajal hoidsime pokerface'id ees.

Ma ei ütle muud, kui et enamusel meist oli vähemalt pool päeva VÄGA paha olla.

Saage tuttavaks, see on Aadu. Aadule meeldib mu aias päevitada. Aadul on ilusad suured pruunid silmad. Ma peaaegu oleks temaga juttu teinud, a mulle sümpatiseerivad sinised silmad rohkem, ya know :)

Keemias käisime Liisuga sirelikobaraid korjamas. Õpetaja käskis. Siis pidime need õied keema panema ja siis mingit katset tegema. Kõigepealt ajasin ma endale esimese keeduklaasitäie vett kaela. See oli.. märg. Istusin ja ootasin, kuna vesi keema läheb ja kui see lõpuks keema läks, hakkasin seda katseklaasidesse valama. Well, keeduklaasil tuli põhi alt ära. Nagu, wtf.

Tänase päeva põhinali: Paula, sa pead usklikuks hakkama, muidu sinuga juhtubki ainult halba...

Inglise keeles vaatasime Simpsoneid.

Kunstitundide ajal olime muusikaklassis ja harjutasime oma Ojalaulu. Ma ei tea, päris äge tundub kogu see värk. Õpetajale ka meeldis - thumbs up :) Hiljem jõudsime veel korra kunstist ka läbi hüpata ja natuke "Mägedel on silmad 2" vaadata. Sain osa töid ka veel kätte. Näiteks ühe, kus ma Oskarit joonistada üritasin, aga see ei näe üldse Oskari moodi välja. Ja ühe, kus me võililli joonistasime.

Füüsikas tegin kontrolltöö järgi. Polnudki raske õnneks. Well, i must be smart or something. Igatahes mulle väga-väga meeldib mu eKooli seis hetkel :D

 Mu lemmiklilled, did ya know?
Kui mitte arvestada roosasid ja kollaseid tulpe ja roose :)


Õhtupoole käisin rattaga sõitmas ja tegin pilte.

By the way. Ma lihtsalt pean ütlema seda, et ma olen kogu selle õppeaastaga ülimalt rahul. Mu esimene veerand oli mu kõige hullem, did you know? Mul pole kunagi kolme nelja tunnistusel olnud (paanika, yea). Aga lõppkokkuvõttes on mul kehaline aus viis ja kõik teised ained ka. Lisaks sellele mulle tõsiselt meeldib kitarri mängida ja guess what, ma polegi enam spordivihkaja. Lausa vastupidi.. Ma tahaks nüüd kuhugi trenni minna :)

Ja sellest tulenevalt, aitäh teile kõigile, kes te kogu selle aja jooksul olemas olete olnud :)
Jah, selle all mõtlen ma neid üksikuid, kes mulle aeg-ajalt blogikommentaare kirjutavad. Neid üksikuid, kes mu tweeti'dele response'ida viitsivad. Neid, kes Facebookis mu kõhulihaste ja Annelinna-orienteerumis-failidega staatuseid like'ivad. Neid, kes minuga jooksmas käivad. Neid, kes mu vlogidel thumbsup'e klikivad. Neid, kes minuga vahel harva piljardis viitsivad käia. Neid, kes minuga kinos käivad. Neid, kes lisaks Facebookis mu peeglireidikate like'imisel haruharva kommentaare kirjutavad. Neid, kes mind suusatrenni kutsuvad. Neid, kes mind järvejooksudele, jooksumaratonidele ja rattamaratonidele kutsuvad. Neid, kes Comeniuse projektis osalesid. Neid, kes mulle lilli on kinkinud (see üks võõras mees naistepäeval siiski.. ÜKS KORD! see loeb ka ;D). Neid, kes mulle sõnumeid saadavad nende kohutavalt raskete või igavate tundide ajal. Neid, kes MU BLOGI FOLLOWIVAD. Neile, kes mu kõige hullemad tujud välja kannatavad, kui ma koolist täiesti tüdinud olen. Ja ma olen kindel, et neid kõiki on kokku päris palju...

Lehvitage Aadule, see oli tema esimene ja ilmselt viimane debüüt mu blogis :)

2 comments:

Maiken said...

aah, need Aadu-pildid on nii-nii ägedad!! :D
mis kaamerat Sa kasutad? :)

Paula said...

aww, aitääh :)

Canon EOS 30D