Pages

Monday, May 23, 2011

rolling in the deeeeeep

Sirje Niinemäe

Kordamine.

1876, 1895, 1816 ja1819, 1914-1918, 1917,veebruar, 24.veebruar 1918, 28.november 1918, 2.veebruar 1920, 23.juuni 1919. Industrialiseerimine, industriaalühiskond, kodanlus, kommunism, konstitutsiooniline monarhia, korruptsioon.


Gotta love history..

Aga.. jeah, ma pole blogi kirjutanud.
Ma mõtlesin täna, et ma panen midagi väga suvist selga. Lühikesed püksid, mille peale kõigil midagi öelda oli, aga ok. Ja t-särk. Poole päeva hakkas vihma sadama ja äike oli ka. Edu mulle. Lucky thing, et ma nii lähedal elan koolile.

Meil tuleb preemiareis koolis. Noh, see on alati üks neist epic sündmustest, mida me kõik niiväga ootame, eksole. Eelmine aasta käisime Sinimägedes paintballi mängimas, kunagi käisime Matsalu rahvuspargis. See aasta läheme Meenikunno rabasse ja siis mingisse tallu jaanalinde vaatama. Uskumatult meeliülendav. Aga mul pole midagi ühe vaba koolipäeva vastu, nii et go ahead :)

Homme on kitarriarvestus. Ma käisin muusikakooli lõpukontserdil ja otsustasin, et minu lõpuaktuse esinemine ei saa olema üks neist igavatest numbritest, kus kõik lapsevanemad oma lastele kõrrejooke lahti teevad ja neid istuma sunnivad. Mkm, see saab olema pure awesomeness. Nii, et kõik viskavad pärast lavale lilli ja plaksutavad ja tõusevad püsti ja nii edasi. Ühe kitarriga seda ilmselt ära ei tee, kui ma just Taylor Swifti üleni kivikestega kaetud kitarri ei sebi endale.

Sain täna enamus muusikakooli veerandihindeid teada. Kusjuures muusikalooõpetaja pani mulle kontrolltöö eest kaks kümmet, kuigi ma tegin seda kaks korda, happydance. Solfis olime Hintoga kahekesi ja tegime neljanda klassi eksamit. Polnudki nii hull, kui ma kartsin.

Ma olen iga päev oma effin kõhulihaseid teinud. Mis siis, et ma ainult 29 like'i sain. Fain. Solv.

Um... Ma peaks nüüd kitarri harjutama. Ja ajalugu õppima. Matat ka ilmselt. MMeeeh..

List inimestest, kellega ma pean vlogima:
Martin


Liisu ja Oskar ütlesid täna, et ma olen telefonipede, sest ma valisin terve söögivahetunni endale taustapilti. Cmon.. ain't that bad...

3 comments:

Martin said...

Taustapilt on tähtis asi, mul kulub ligikaudu sama aeg. Pluss saitidel otsimiseks kulunud aeg veel pealekauba. (otsib veel miskit, mida saaks kommida)

Paula said...

TÄPSELT! :D
Vähemalt keegi mõistab mind :D

Martin said...

jez :))