Pages

Wednesday, May 18, 2011

ma mõtlen inglise keeles, kas see on okei???

Welll, come va, meine liebe blogilugejad? :)

Ma pole veel midagi poolakeelset ära õppinud, aga ausaltöeldes pole ma kuigi kindel, kas peaks. Itaalia keel on mul pmst selge juba, tegelikult ka, ma oskan kõike vajalikku. Panin siin vahepeal hullult tarka, siis tuli välja, et jou Paula, see on hispaania keel, mitte itaalia. Nad küsisid, et kas ma olen hispaania keelt õppinud ja ma ütlesin, et ei, aga mu vanaema on väga into soap operas, seega tean ma mingeid basic asju. Selle peale nad kõik naersid.
Sakslased :)
Ole ja Stephan
Kadi, Federica, Eliza, Chiara ja selle viimase tüdruku nime ma ei tea :(

Niih, EILE. Eile oli suhteliselt itaaliavaba. Meil oli spordipäev, kus itaallased pandi linavõrkpalli mängima (paaris, igal paaril on lina ja nad peavad linaga palli püüdma ja seda viskama). Mina olin Maajaga paaris, mis oli päris huvitav, ma ei teadnudki teda varem. Ja me polnudki väga halvad selles. Indiacat mängisime ka. Pärast oli natuke vaba aega, käisime kodus. Fede pidi duši all käima korra ja riided vahetama, aga see kõik venis 40-minutiliseks protsessiks. Ma sain sel ajal oma ettekandeks valmistuda. Pidime kooli sportimisvõimalusi tutvustama. Kusjuures, meil läks päris hästi. Fede jõudis veel sööma ka, kõik oli väga bueno. Ma mõtlen.. bene?

Seejärel oli meil workshop e. töötuba (?), kus meid jagati gruppideks ja tehti mingit stuffi. Päris okei oli. Sain veel ühe eestlasega tuttavaks - Merilin. Peale workshop'i selgus, et kõik italianod ja mõned poolakad (?) lähevad linna, shoppama ja pärast võrkpalli mängima. Nojah. Kuna me Eneliga ei viitsinud shoppama minna, tulime minu poole ja bronnisime endale kinopiletid, et minna vaatama "Vesi elevantidele". Me Martiniga mõtlesime, et see on mingi total nonsense ja ma arvan, et tema jaoks oleks see olnud nagu last pick üldse, ma muidugi oleks täiesti aru saanud. See oli täielik naistekas. Mina. Nutsin. Filmi. Ajal. That. Never. Happens. !. Well, well, well. Igatahes, ma annaks sellele filmile kümnest umbes 6,5. Mulle ei meeldinud Pattinson ega fakt, et ta nimi oli selles filmis Jacob. Ma tean, et sellega on mingi värk Videviku saagas. Mitte, et ma Videvikust midagi teaks. Zero.
Viispluss juuksed, i know..
Fede :)
Pisikesega Titanicut..
...ja Stephaniga
Sillad olid awesome'id! :)
mõlemad Feded :D

Pärast/enne ostsime veel ühesugused särgid ka ennnuga. Supercute. Minu oma on kollane, ennnu oma roheline. Mõlemal on roosa ja sinine lind. Am.. te näete, me läheme nendega Tallinnasse ja laseme kellelgi pilti teha.

Siis läksime oma itaallastele võrkpalli järele. Nad armastavad võrkpalli ilmselgelt. Kodus me vist ei teinud väga midagi. Ma lasin ta netti, kus ta oli järgmised kolm tundi ja pärast olid kõik minu Facebookid ja asjad itaalia keeles. Aga kõik oli väga bene. Ta oli happy at least :)


Hommikul jälle kooli. Mingid teatevõistlused olid. Natuke aega võimlas, siis sööma, siis väike workshop jälle ja pärast seda kõike kõndisime Emajõe äärde Lodjakotta. Käisime Jõmmuga sõitmas ja see oli nagu superawesome. Teine seltskond läks rappa, ma loodan, et neil oli sama lõbus. Me lebotasime seal tekil (?) lambanahkade peal ja pärast käisime sees ka, kus sai igast puust värke teha ja köit jne. Neile meeldis igatahes.


Peale seda oli suuuuur diskussioon (ma mõtlen inglise keeles, enamus sõnu on mingid väga inglise keele otsetõlge, discussion) selle üle, mida õhtul teha. Tahtsime kinno minna, aga Cinamon blokkis täiega. Lubasid bronni teha ja siis ütlesid, et nad ei saa nii suurele seltskonnale bronni teha. I wuz like.. Whaat? can't handle all the money?? Well, lõpuks läksime Ekraani. Tahtsime "Kariibimere piraate" vaadata, aga noh, saime hoopis "Kiired ja vihased 5". Ma olin näinud seda, aga see oli veeery veeery good, seega võis seda teist korda vaadata. Italianod ütlesid, et nad ei saanud kõigest aru, aga muidu oli väga bueno. EI! BENE!! Well. Siis kõndisime koju. TÄNA. FINALLY. Mul oli temaga koduteel millestki rääkida. Ta nagu sai minust aru ja värki. All good. Ma temast mitte eriti, aga meil on selline värk, et kui ta midagi küsib ja ma aru ei saa, siis ma ütlen ja siis ta võtab kõik sõnad veery slowly ja need mida ta ei oska, seletab kehakeelega ära.
(mul olid intiimhetked köiega, sry..)

Pilte on hästi-hästi palju. Üks vlogi on ka, Fededega. Meil on kaks Fedet. Federico - my guy ja Federica - Kadi itaallasest tüdruk.

Ja nad sõid täna kartuleid ja liha ja neile meeldis. Kõik on elus. :D
YAYYYY :D

No comments: