Pages

Monday, May 9, 2011

i need a double macchiato so make it a grande

Sain täna kordamislehed matemaatika üleminekueksamiks, sest teatavasti pole ma kordamisnädalal koolis. Ma olen enam-vähem alati arvanud, et ma oskan matemaatikat ja mulle ausaltöeldes meeldib matemaatika seni, kuni me ei räägi püstprismadest, kolmnurkade mediaanidest ega lõikuvatest sirgetest... Need lehed on all about this stuff.
Kõigepealt 40 reeglit - kaks A4 lehte :)
Ja siis ülesanded.
See saab lõbus olema, aga üldiselt tundub see nagu üks neist olümpiaadidest, nuputa või känguru või midagi taolist :D

AGA, ma käisin pilte tegemas. Aias. Lilledest. Niuniu. Mingi hetk, kui ma veel deviantArtis galeriid omasin, siis ma näitasin seda kellelegi ja ta ütles selle peale, et väga palju lilli. Peale seda ma põhimõtteliselt pole julgenud lilledest pilte teha. Ja ma tõesti ei mäleta, kes see oli, aga see pidi olema keegi, kelle arvamus mulle ilmselgelt tähtis oli siis. Kes see oli? :S Ma ei tea..

Anyway ma tegin ühe lillepiltidega õhtu. Okei, käisin 10 minutit väljas ja tegin pilte. Big deal. Kui keegi mu aias käinud on, siis te peaks teadma, et seal on nagu MEGAEPICLOADS of flowers. Ütle lill ja meil on seda. Juba praegu on mingi double rainbow seal, ma ei kujuta ettegi, mis suvel toimuma hakkab. Quadruple rainbow?

Kellele ei meeldiks paula peeglireidikad, eksole :)

Koolis oli.. tavaline. Rääkisime Oskari ja Liisuga meie koolist ja üldse Tartu koolidest. Well, honeybunches, ükskõik kui palju ma ka ei viriseks, Tartus pole ühtegi teist kooli, kuhu ma minna saaks, seega, edu mulle :)

Ma tahtsin täna vlogida, aga mul sai telefonil aku tühjaks, sest kõik käisid ja ahistasid seda. Auww. Okei, tegelikult pole hullu, aga still. Aku sai tühjaks. Ja praegu on liiga pime. Ma ei näe lambivalguses ilus välja, nagu te teate juba, eksole. :D
Ma tegin just kontrolliks PhotoBoothi lahti ja polnudki nii hull.. Aga.. Ei, ma ei vlogi täna :)

Ma hakkan õppima hoopis.. Ausalt :)

Ma sain saksa keele kontrolltöö viie, high five, mates.
Ja inglise keele oma ka. High five vol 2.
Keegi cute küsis mu lemmiklillede kohta formis, kas see tähendab, et kedagi lihtsalt tegelikult ka huvitab või et kellelgi oli igav ja kas mul on lootust, et keegi kingib mulle lilli? Neeh, no one ever does that.

Keemias käisime prügi korjamas mööda kooli ümbrust. Okei, need pidid "asitõendid" olema ja me peame järgmiseks korraks "mõrva" ja mingi "CSI" stuffi välja mõtlema. What's that? Aa, jap, mu kool on normaalne. Me käisime kokat ostmas, meh.

No comments: