Pages

Sunday, May 8, 2011

awesome weekend

Laupäeval läksin hommikul Tallinnasse ja sain teada, et me ikkagi läheme mingile uberfancy'le sünnipäevale. Okei, mitte uberfancy'le aga ikka mingile suht pidulikule. Teate, mida see tähendab? Et ma sain mommy riidekappi tühjendada :] Nii hea on omada emaga sama suurust ja jalanumbrit, nii matchy matchy lihtsalt :)

Läksime sinna (see toimus mingis fancy's kohas ka..) ja guess what - ma ei teadnud sealt mitte kedagi :D Okei, ma olin oma ema, Rene, vanaema ja Valloga, aga peale nende ei tundnud ma kedagi. Seda, kellel sünnipäev oli, olin vist ühe korra elus näinud :D Ja siis tulid kõik ja ütlesid: "Oi, kas see on tõesti Paula??" või et: "Oi, kui suureks Paula kasvanud on!"või kui eriti hästi läks "Oh jeesus, kas see on tõesti sinu Paula, nii suureks kasvanud!!??" Eepiline. Mida sellises olukorras teha? Võimalikult palju istuda, et sa kontsadega selili ei käiks ja võimalikult palju süüa!

Läksime sealt üsna kiiresti ära. Viisime mommy koju ja läksime Renega shoppama. Nagu päriselt ka :D Mitte riideid, aga okei. Kõigepealt käisime Solarise Komeedis ja ostsime NELI vaarika-beseerulli. Pidime kaks ostma, aga need olid täiesti värsked ja ma tahtsin ka ühte ja selle peale ütles Rene, et ma ei suuda veel ühele hommikusele beseerullile vastu panna ja võttis neli tükki.

Seejärel oli meil vaja plaani emadepäevaks. Otsustasime teha koosoleku VAPIANOS. Istusime maha, võtsime kokad ja Crema di Fragolad ja arutasime asja. Sellises olukorras on väga hea mõelda, kui sul on klaaspudelis koka ja vahukoore sisse uputatud värsked maasikad :] Tegime plaani.

FAAS 1 - Raamatupood
Otsisime aianduse riiuli üles ja leidsime lõpuks aiapidaja entsüklopeedia, mis kõlas üsna sisukalt ja asjalikult. Tahtsime veel "Barbie ja võlumaailm" DVD-d ka osta või midagi sellist, aga siiski ei teinud seda. Mõtlesime veel jooga DVD peale, aga jäime ikkagi entsüklopeedia juurde.


FAAS 2 - Toidupood
Otsustasime teha hommikuks salatit. Ostsime avokaadot, hunniku rukolat (?), fetat, kirsstomateid ja kurki. Lisaks veel palju-palju apelsine värskelt pressitud apelsinimahla jaoks.

FAAS 3 - Lilled + pakkimine
Raamat pakiti ära ja saime hunniku tulpe.

FAAS 4 - Istikud
Well, siin läks keeruliseks, sest kõik iPhone'i antud TALLINNAS olevad aianduspoed olid selleks ajaks juba kinni. Sõitsime lõpuks Espakisse, küsisime istikute kohta. Seal neid polnud. Läksime autosse tagasi, aga siis sai Rene iPhone tühjaks ning kui ta tahtis müüjate käest küsima minna, selgus, et pood oli 2 minutit tagasi kinni pandud.
Sõitsime turule, mis oli lihtsalt väga mõtlematu, sest seal polnud mitte midagi.
Läksime Stockmanni lillepoodi. Istikuid seal polnud, aga seal oli sõbralik müüja, kes ütles, et Bauhof on veel lahti ja et see asub Lasnamäel.
Rollisime Bauhofi ja otsisime istikuid. Seal oli ainult kultuurmustikas ja paar petuuniat. Meh. Siis läks Rene käru tooma ja ma leidsin mingid karikakrapõõsad või midagi. Mini-karikakrapuud. Kui Rene tagasi tuli, ladusime need lihtsalt kärusse ja olime ülihappyd.

FAAS 5 - Bocatta ja kanaliha
Hakkasime õhtusööki tegema, aga selgus, et me olime jätnud ciabatta ostmata ja et liha polnud. Läksime uuesti poodi.

FAAS 6 - Paula & õhtusöök
Hakkasin õhtusööki tegema, täpselt enne seda pakkus mommy välja, et ma võiks salatit teha, kuna me tõime nii palju rohelist värki.
Rene läks poodi.. uuesti avokaadosid, tomateid ja rukolat tooma :D

FAAS 7 - Õhtusöök + Mommy's confusion
Ta oli nii confused, sest me koguaeg lihtsalt naersime :D
Me naersime, sest ta ei saanud aru, mis toimub.
Me jäime Bauhofis käimisega vahele ja ütlesime, et me "sõitsime mööda".
Mu ema on piisavalt tark, et teada, et Lasnamägi on kesklinnast VÄGA kaugel :D
Sellest tuligi confusion ;)

FAAS 8 - Aiandus
Rene ajas mu kell 7 üles ja me läksime karikakraid istutama. (Liisu, SEE oli hommikupäike...)
Kaevasime ja mässasime seal, ise olime ülimalt rahul oma tulemusega.

FAAS 9 - Hommikusöök
Ma tegin jälle salatit, Rene tegi putru ja kõige lõpuks tegin värsket apelsinimahla ka. Sadasime magamistuppa sisse. Mom oli surpsrised. Läbi une. Ta oli umbes nagu "oh god.."
Siis ta sõi, nom nom. Me sõime ka, nom nom. Hea oli, nom nom. Siis me tõmbasime rulood üles ja vedasime ta akna juurde. Esimene asi, mida mu ema ütles: "Ilmselgelt te ise seda raamatut ei lugenud, that's why on nad viltu" :D Aknast olid tõesti viltu, aga.. meh.

FAAS 10 - Kõik, punkt. Ei mingit faas kümmet.

Ja siis ma sõitsin Tartusse. Mulle pandi veel kaasa kokat NATUKE.


 
  • pooleliitrine plastpudel
  • 0,25-liitrine klaaspudel
  • 0,15-liitrine purk 
Pilte on ka natuke :)

E tegi mulle USAs kitarripoes pilti.. not jelly at all

Hawaii Express on awesome

No comments: