Pages

Sunday, April 17, 2011

pekingi kanawok

Meil oli Liisuga plaan pildistamiseks - päikesetõus, valgus jne. Ärkasime pool kuus, lubasin veerand seitse ta maja juures olla. Nii oligi. Kõigepealt ei jäänud me kumbki magama. Ja kui me pool kuus üles ärkasime, selgus, et on pilves ilm. Siis me olime nagu ftw ja läksime uuesti magama. Ma ärkasin jälle kell 9, sest mu naabrimees hakkas aeda parandama. Ilmselgelt on see kõige targem tegevus pühapäeva hommikul. Nojah, vedasin ennast üles ja umbes kella kümneks olin Liisu pool. Läksime kesklinna, ostsin ühe kakaokuninga, käisime enam-vähem kõik poed läbi. Siis sõitsime Lõunakasse. Kuna jäime 69-st napilt ilma, läksime vist seitsmega. Lõpuks, kui sinn jõudsime, chillasime peaaegu kogu aja Rimis ja mujale ei jõudnudki. Siis kõndisime seal ja lõpuks istusime jälle seitsme peale. Sõitsime kuhugi Vene peatusse ja kõndisime botaanikaaeda, mis lõppes kanawokiga. Te ei taha teada. Aga ülihea oli :D Noh, vahet pole, et kohati veits pooltoores ja ilmselt lõpetame nüüd salmonellaga haiglas, vahet pole. Fun oli. Tegime pilte ka natuke ja kõndisime koju tagasi.

Siis ma koristasin. Ma olen nii tubli lihtsalt, eksole. Ja siis mingi aeg läksin ma jooksma. Jooksin non-stop umbes 3 kilomeetrit, siis mõtlesin, et peaks tagasi ka tulema. Ja siis tulin umbes 4 kilomeetrise ringiga koju tagasi. Te ei usu elusees, aga on ainult üks laul, mis mind jooksmisel ei sega. Ühtegi teist ma ei viitsi kuulata. See on see Noah and the Whale'i lugu. Suht aeglane lugu :S Aga ma ei tea, works on me. Tagasi jõudes olin ma igatahes poolsurnud. Tegin oma venitused peale ära ja mingi hetk jooksis Ergo siia. Rääkisime paar minutit juttu ja siis ta jooksis koju tagasi.

Teate, et ma olen megalucky? Miks? Sest ma lihtsalt olen :) Ja ma olen kohutavalt õnnelik ka sinnajuurde.

Ja nüüd ma lähen magama. Pool üheksa, jah. Sest mul on ülihalb olla. Mul on nohu, aga see ei ole mingi tavaline, vaid eriti rõve allergiline nohu. Eriti äge on see, et mul pole sellist asja veel mitte kunagi olnud ja see on nagu väga jube :S Vaatasin täna Toby videosid ja aevastasin peaaegu iga video jooksul. See oli nii awesome, sain vähemalt 5 bless you'd vastu võtta :)

Kui te tahate minuga suvel midagi ägedat teha, siis planeerige kõik see stuff enne jaanipäeva, sest peale jaanipäeva lendan ma kõigi eelduste kohaselt siit väiksest pommiaugust ära (mul on lausa allergia selle koha vastu juba, ilmselgelt) ja siis tulen kunagi augustis tagasi.

Praegu suudan ma ainult kahele asjale mõelda.
Mu peavalu. Ja taskurätid.

No comments: