Pages

Wednesday, April 27, 2011

I'M AWESOME // day three

Mul oli täna mingi väga spordipäev vist. Noh, ilmselgelt. Hommikul kekas rippumist - 1,17 (clapclap..). Ma rippusin, Ennnu ja Maria ütlesid, et ma olin seal mingi i'm-just-hangin-here-and-watchin-over-u-i-don't-give-a-damn näoga. Ma ise küll mõtlesin, et ma-ripun-lihtsalt-mul-ükskõik-et-mul-käed-valusad-on-ja-libisevad-joujou-õõh-raske-on-eeh-ma-olen-eelviimane-WIN-ALLA! :D

Tundides oli suht pointless vist.. Ei mäleta midagi erilist. Peale kooli läksin koju ja siis hakkasin Tähtvere poole kõndima. Ma arvasin, et see on selline mõnus 20-minutiline walk, aganoh, siis rääkisin Eneliga, kes ütles, et ma kõnnin at least pool tundi sinna. Natuke vähem kõndisin, aga sinna jõudes oli umbes nagu - WHAT? Laura ja Eneli olid seal rahulikult, ma mingi põdesin, et ma ei jõuaks seda rada läbi sörkidagi. Sörkisime läbi, me Lauraga mingi - kuule mul juba pistab suht :D Kahjuks või õnneks jäid b-klassi tüdrukud mõnusalt hiljaks ja me ei saanudki võistelda. Aga suht fun, nad jooksid seda nagu me koolis lühidistantsi jookseme. Tore, tore.

Siis jäin Eneli trenni vaatama. Sain Liisaga tuttavaks vist, kes oli tore :) Päris awesome, et enamus mu uusi tutvusi on nagu mingi.. "ma loen su blogi... :D" -- "ma sinu oma ka.. :D"
Jooksime TIIGIringi, kuigi minu arvates oli tiik teisel pool, aga okei. Vahepeal ilmus Ergo sinna, jooksime Ergoga. Siis meil kordamööda pistis. Ma ei öelnud, et mul pistab, ma olin tough :D Ma mõtlesin, et EI, ma ei ütle midagi :D Ja siis ma vaatasin, kuidas nad igast teatevõistlusi tegid seal ja kuidas väikesed koos Martiniga jalgpalli mängisid, mis oli nagu mega-aww ja siiiiis ma jalutasin laululava juurde ja ostsin ühe Kellukese (kokat polnud?!?!?!!?!!?) ning kõndisin tagasi. Selleks ajaks mängisid kõik jalgpalli suht. SIIS lõppes neil trenn ära vms. Ergo rääkis mulle, et see kõik on lebo, et ma võiks sügisel vaatama tulla.

Nende trenn tundus üldse awesome. Nagu.. välja arvatud mingid pisiasjad :):)::)))))))))))) olid kõik toredad ja said omavahel ka läbi ja ma ei tea, kõigil oli lõbus ja värki. Suht. Vist. Idk. Ma otsustasin, et ma käin nüüd kõigi tuttavate trenne vaatamas, sest neid on nii epic vaadata. Ise ma muidugi ühtegi ei lähe. Mulle piisab sellest, et ma koolis palliviskes haledalt failin.

MARIA TULEB MINUGA KOOLI JUURDE VABAVISKEID HARJUTAMA. WIN.

Mmmmmmm.. mul on halbu uudiseid ka. Niuniu, ma pole julgenud varem midagi kirjutada, ma mõtlesin, et kõik saab korda, aga mu kass on endiselt kadunud :S:S:S:S. Mingi neli päeva juba. NIU. MU KIIIISU ON KADUNUD. :S:S:S:S Nagu, tal on vahepeal mingid awesome-hetked, kus ta paar päeva puhkust võtab kodust, aga nii kaua ta tavaliselt ei ole ja siis ma olen hullult worried ja ma kardan, et mingid nõmedad rebased sõid mu kiisu ära ja mul on ilgelt paha olla selle pärast ja keegi võiks nüüd Vikingi koju tuua ilusti ja siis ma lukustaks ta koju ja ei laseks teda enam välja...
Viking, kui sa mu blogi loed, siis tule koju :)
Palun :)
Palun :)...

Mul on starterit. Ja ma lähen vist rollin rattaga ühe ringi Ihastes. Nii ongi. Mul pole pilte teile :( sorry.
Liisuga läheme varsti tegema, meil on idee and stuff. :)
(Ma kirjutasin selle postituse enne Ihastes käimist)
Päikseloojanguga on nii mõnus sõita seal :) Siis pole enam nii palav ka :)

Day three - Your views on drugs and alcohol. 
Noniiiiiiiiiiii. Ma pean ausalt ütlema, et arvan mõlemast halvasti :) Nagu, kui ma vaatan, mis inimestega toimub kõige selle pärast (ja ma ei räägi kõigist neist homeless inimestest, ma räägin endavanustest :)) siis ma arvan, et see kõik on lihtsalt SICK. Ma loen siin jõudumööda seda "Mängult on päriselt" ja ma lihtsalt loen ja loen ja loen ja mõtlen, kui masendav see kõik on. Ma ei ütlegi, et mul midagi teie vastu on, kui te peolt peole jooma tilgute, aga ma lihtsalt arvan, et see on nõmeee.
Ma olen nõus oma sünnipäeval/kooli lõpetamisel/kellegi teise toreda sünnipäeval ühe klaasi Astit jooma, aga see on ka kõik. Mina vihkan alkoholi ja ta vihkab mind vastu - tunne on vastastikune :) Ja seni, kuni tunne on vastastikune, töötab kõik väga hästi :)

No comments: