Pages

Thursday, April 14, 2011

ignorance is your new best friend

Koolipostitused on kõige toredamad, ma tean. 

Käsitöö - Partypantsid on teemas. Vahetunnis tegin oma siksak ääri ja Luht hakkas mulle õpetama, kuidas ülemist niiti panna ja ma ütlesin talle suht kõva häälega: "Ma ei ole nii loll..." Ja siis ta vabandas terve järgmise tunni, kuidas ta ikka unustab end vahel ära ja ei saa arugi jne.  Igatahes, mu partypantsid on peaaegu valmis. Täiega. Okei, tegelikult on suht palju veel teha, kogu see värvliosa või midagi sellist, kogu see osa on tegemata veel.

Keemia - Tegime ristsõna ja saime kontrolltööd kätte. Ta lubas meil muusikat kuulata - WWHAT??

Inglise keel - Ma ei tea miks, aga mingil põhjusel puuduvad viimasel ajal koolist kordamööda kõik õpetajad ja siis meil on eepiline lõbuaeg asendusõpetajatega. Masendav. 

Kunst - Pidime Oskariga koos mingit maketti tegema. Ta ütles koguaeg, et ma olen nii loll ja ei oska mitte midagi ja samal ajal ta ise lihtsalt istus ja kuulas minu iPodi. Uskumatu. Teise kunstitunni ajal käisime üldse moosisaiu ostmas. Kaks korda. Õpetaja ütles, et see on vist deja vu...

Füüsika - Istusin Sandri kõrvale, kellel oli minust esimese viie minutiga kopp ees ilmselgelt. Lõpuks kolisin Eneli juurde üle, lihtmehhanisme õppima. Eneliga oli awesome. 

Siis läksin koju. Seelikuga. Nägin, et mul on sõnum - Martinilt. Eem.. sellelt teiselt Martinilt. Keda ma mingi väga kaua näinud ei ole ja kes käib Treffneris ja mind Ellie'ks kutsub. Ta oli mulle sõnumi saatnud: ''Kenad sukad''. I was confused, aga tuli välja, et ta oli minust rattaga mööda sõitnud, kui ma koju kõndisin. Ma juba loootsin, et mul on fanclub, kes mind põõsastest jälgib. Niuniu. Avely'le ja Mari-Liisile ka meeldisid mu sukad. Ja Marisele ja Kristile ja Enelile. Mulle meeldisid ka, välja arvatud fakt, et ma pidin õhus istuma, et mitte oma sukkpükse katki tõmmata, sest meie toolid on kõike muud kui pinnuvabad. Kruvid, pinnud, kogu muu kräpp = meie kool :) Suvi tuleb raske, i suppose. Meil värviti siseõues pingid üle - varsti saab välja. Peaaegu tore, kui mitte arvestada, et pingid värviti neoonroheliseks :S

Kodust leidsin Vikingi, kes magas mu voodis ja tegi mingit epic poosi. Mu kass on awesome. JA SIIS. Läksin muusikakooli. Enne käisin linnast läbi. Nägin kohalikku gängbängi ja kõike muud igapäevast. Mul tuli just meelde, et all külmkapis on kaks liitrit kokat. Kuigi mu vanaema arvab, et ma saan ajupõletiku, sest ma ei kanna mütsi ja veremürgituse, sest ma joon liiga palju kokat, siis ikkagi, ikkagi on mul kaks liitrit kokat. Nii armas. Linna kõndides nägin veel kahte kutti, kes istusid kaarsilla otsa peal ja mängisid-laulsid orava luukere laulu. Awesome... Ma oskan Humoresque'i, Bossanova etüüdi ja mngit Walzerit ka. Awesome. 10 akordi mängin ka ära, kui vaja. Ja edasi? :) 

Muusikakoolis mõtlesime selle üle, kui awesome, et see aasta varsti läbi saab. Meil jäävad mais osad tunnid ära, mis on nagu eriti-eriti äge. Ja siis on veel neli aastat. Ja siis ma lõpetan muusikakooli ja 12. klassi korraga. Te peate kõik mõlematele lõpupidudele kohale ilmuma ja mulle roosasid roose tooma. See on käsk. Okei, te ei pea... Sõnumist või Facebooki kommentaaridest nädal aega hilisematel piltidel piisab ka... vist... niu... ENNE seda tulete te kõik mu 9. klassi lõpupeole. Kui ma üldse lõpetan üheksanda. Kes teab kuna ja mis koolis ma sellega hakkama saan. Vaadates hetkeseisu siis on mul Raatuse Gümnaasiumist selline blokk, et ma ei tea. Aganoh. Lõpuks pole vist eriti vahet. 

Ma ei saa enda muusikakooli lõpupeol kleiti kanda, teate jah? See on kohutav ebaõiglus. Kõik pianistid tulevad oma picture-perfect kleitidega ja ma ei saa, sest ma mängin kitarri. Sebiks endale lõpupeoks mingi roosade kivikestega kitarri. Nagu Lavigne'il oli. Oh, see olek awesome. 

Minust ei saa seda muusikakooli obsessioniga muusikageeniust. Ma luban. Ma arvan, et ma ei lõpetagi seda. Visatakse välja enne või miskit :)

Mariliis (palun anna andeks, kui ma su nime valesti kirjutasin.. ma tean, kui närvi see võib ajada..) küsis minult formspringis, millest ma kõige rohkem unistan. Ma oleks vist väga ebaoriginaalne, kui ma ütleks, et õnnelik olemisest? Okei.. Kuna see on liiga suur ja pikaajaline protsess vist, siis hetkel ma unistan lihtsalt suvevaheajast ja enne seda hinnetest, mis on samasugused, nagu eelmistel veeranditel. Masendav oleks viimase veerandiga midagi ära rikkuda. 

Cmon, inimesed, mu kooli arvutitunni kodutöö näeb ette, et mu koduleht peab sisaldama: 
  • Lühikest cv'd iseendast e. portfoolio
  • Pilte
  • Huvitavaid lehekülgi (nt need, mida iga kord külastad)
  • Mõni õpetlik video
  • Huvialad
Mm... Ma teeks ühe video, kui me leiaks siit miljardite inimeste hulgast ühe, kellele veel mu blogi meeldiks. Cmon, people. 

Mul on teile paljupalju pilte, aga blogger ütles, et mu piltide maht on täis Picasa albumite arvelt ja see tähendab, et ma pean seda vähendama kuidagi, aga hetkel mul on liiga paha olla selle jaoks. Lähen magama hoopis. 

No comments: